خانه / News / شخصی 100 هزار دلار برای Diablo Immortal هزینه کرده‌ است، اما نمی‌تواند هم‌تیمی پیدا کند

شخصی 100 هزار دلار برای Diablo Immortal هزینه کرده‌ است، اما نمی‌تواند هم‌تیمی پیدا کند

یک بازیکن Diablo Immortal مقدار زیادی پول نقد برای شخصیت خود هزینه کرده است و به‌نظر می‌رسد با مشکل جدیدی روبه‌رو شده است.

 

به نظر می‌رسد که آمار و ارقام‌های این فرد تا حدی بالا است که سرور بازی نمی‌تواند بازیکنی هم سطح او پیدا کند. یک استریمر به‌نام jtisallbusiness اکنون در تلاش برای پس گرفتن هزینه های خود از بلیزارد (Blizzard) است. او ادعا می‌کند که نزدیک به 100 هزار دلار برای بازی هزینه کرده است. در یک ویدیو پخش شده، این محتواساز حتی اعتراف کرد که در حال تماس با وکلا برای کمک به وضعیت نسبتا منحصر به فرد خود هستند:

من نمی‌توانم کارهایی را که به‌خاطر آن برای این کاراکتر پول خرج کرده‌ام را انجام دهم و هیچ چهارچوب زمانی برای اینکه این مشکل چه زمانی قرار است درست شود، در اختیار ندارم. حتی نمی‌دانم که آیا این مشکل درست می‌شود یا نه، زیرا من تنها بازیکن در سراسر جهان هستم که با آن مواجه شدم.

او اظهار داشت که قبلا سعی کرده‌اند مستقیما از طریق انجمن‌ها و توییتر درباره وضعیتشان با بلیزارد تماس بگیرند. پاسخی که آن‌ها از شرکت دریافت کردند تنها قولی برای رسیدگی به این مشکل بود. با این حال، از آن زمان تاکنون چیزی برای jtisallbusiness تغییر نکرده است.

درباره‌ی HoseinKazemi

همچنین ببینید

بیش از 30 میلیون نفر بازی Diablo Immortal را نصب کرده‌اند

دو ماه پس از عرضه برای پلتفرم PC و سیستم عامل‌های اندروید و IOS، بازی …