خانه / News / یوبی‌سافت حضور خود در رویداد Gamescom 2022 را تایید کرد

یوبی‌سافت حضور خود در رویداد Gamescom 2022 را تایید کرد

اخیرا ناشرهای بزرگی مثل سونی و نینتندو تصمیم گرفته‌اند تا در رویداد Gamescom 2022 حضور نداشته باشند. با این حال یوبی‌سافت (Ubisoft) در توئیتر تایید کرده که جزو شرکت‌های حاضر در این رویداد خواهد بود.

 

رویداد Gamescom 2022 قرار است بالاخره یک رویداد حضوری در جهان بازی‌های ویدیویی باشد. این رویداد در جریان ماه اوت برگزار خواهد شد و حال یوبی‌سافت تایید کرده که در این رویداد حضور خواهد داشت. این در حالی است که نینتندو و سونی در Gamescom 2022 غایب خواهند بود و شرایط حضور مایکروسافت هنوز مشخص نیست.

شایعات زیادی در رابطه با بازی‌های این شرکت در ماه‌های اخیر زیاد بوده است. تام هندرسون (Tom Henderson) پیش از این گفته بود که این شرکت بیش از 20 بازی معرفی نشده دارد که در این میان نام عناوینی مثل Assassin’s Creed Rift ،The Crew 3، دنباله‌ای برای Immortals Fenyx Rising و یک بازی 2.5 بعدی Prince of Persia جدید به چشم می‌خورد. هم‌چنین Skulls and Bones ممکن است در جریان ماه جولای از نو معرفی شود.

یوبی‌سافت هم‌چنین قول اخبار بیشتر در مورد آینده‌ی Assassin’s Creed را برای ماه سپتامبر داده بود، پس ممکن است برنامه‌های متفاوتی برای Gamescom 2022 وجود داشته باشد. در هر صورت برای اخبار بیشتر در ماه‌های آتی با همراه باشید.

درباره‌ی HoseinKazemi

همچنین ببینید

بیش از 30 میلیون نفر بازی Diablo Immortal را نصب کرده‌اند

دو ماه پس از عرضه برای پلتفرم PC و سیستم عامل‌های اندروید و IOS، بازی …