خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی PowerSlave Exhumed

نقد و بررسی بازی PowerSlave Exhumed

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی PowerSlave Exhumed می باشد که یک بازی شوتر و ماجراجویی است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

این بازی شما را در فضای یک تمدن قدیمی در مصر باستان قرار می دهد و شما باید تلاش کنید تا با آدم فضایی هایی که این تمدن را تسخیر کرده اند مبارزه کنید. ایده کلی داستان همان طور که می بینید بسیار جالب و ترغیب کننده است و هم چنین باید بدانید که بازی توانسته به خوبی این داستان را در طول گیم پلی توسعه دهد و این بازی خط داستانی زیبایی هم دارد. در کل می توان گفت که ما از داستان این بازی راضی هستیم و نمره خوبی هم به آن می دهیم.

گرافیک بازی استایل پیکسل آرتی سه بعدی زیبایی دارد که فضای داستان را به زیبایی پیاده سازی می کند و شما را در فضای یک تمدن قدیمی مصری قرار می دهد. مشخصا ما از گرافیک بازی راضی هستیم و این بخش نمره خوبی از ما می گیرد. موسیقی بازی صداگذاری های زیبایی به زبان های مختلف دارد اما سبک موسیقیایی آن در کل خیلی محبوب نیست و با این که ما این مسئله را در نمره دهی به بخش موسیقی لحاظ نخواهیم کرد – چون کاملا سلیقه ای است – ولی باید به آن اشاره کنیم.

بازی گیم پلی سریعی دارد و طبیعتا باید کنترل های قوی و روانی هم داشته باشد که خوشبختانه این بازی یکی از بهترین کنترل ها در بازی های ژانر خود را به مخاطبین ارائه داده و از لحاظ فنی هم باید گفت که اصلا این بازی هیچ ایراد قابل توجهی ندارد و شما قطعا تجربه خوبی در طول گیم پلی خواهید داشت و ما هم نمره بالایی به این بخش از بازی خواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی PowerSlave Exhumed رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی PowerSlave Exhumed یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت سبک خاص موسیقی این بازی خیلی برای خرید آن رغبت و میل و علاقه نداشته باشید، اما باید بدانید که این سبک خاص موسیقیایی قطعا در ادامه بازی باعث می شود که شما با فضای بازی و تم داستانی آن ارتباط بیشتری برقرار کنید و به نظر ما با این که خیلی سبک معمولی نیست و احتمالا شما همیشه با این استایل مواجه نخواهید شد، اما باید گفت که این استایل موسیقی برای این بازی به طور خاص واقعا قوی عمل کرده است. همان طور که قبلا هم گفتیم، ما این بازی را به شما توصیه کرده و بازی PowerSlave Exhumed در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. این بازی همچنین حدود بیست عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی هستند و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

PowerSlave Exhumed

5

مزایا

  • گیم پلی حرفه ای و بدون ایراد
  • گرافیک جذاب و قوی
معایب

  • سبک موسیقی نه چندان جالب

0

0

0

0

0

PowerSlave Exhumed

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 7

9.3

User Rating: Be the first one !