خانه / News / محتویات جدیدی برای بازی Crew 2 در راه است

محتویات جدیدی برای بازی Crew 2 در راه است

پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ برای کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت، تنها یکی از موارد افزوده شده جدید به بازی Crew 2 خواهد بود.

علاوه بر پشتیبانی‌ دوام‌دار از بازی ریسینگ جهان‌بازِ Crew 2، شرکت یوبیسافت (Ubisoft) قصد دارد تا هم‌زمان با فرا رسیدن چهارمین سالگرد بازی، برخی ویژگی‌های مهم را به بازی خود اضافه کند. بنا به گفته یوبیسافت، قرار است در آپدیت فصل ششم بازی برخی ویژگی‌ها از قبیل بهبود سیستم کنترل بازی و پشتیبانی از نرخ فریم ۶۰ برای کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت، به این عنوان اضافه شود.

فهرست برخی از ویژگی‌های جدید بازی که قرار است در چهارمین سالگرد Crew 2 شاهد آن باشیم:

  • نرخ فریم ۶۰ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکسی سری ایکس
  • اقلیم‌های جدید و بهبود رنگ‌بندی برای همه پلتفرم‌ها
  • بهبود سیستم کنترل بازی
  • کمپینی جدید که توسعه آن در همکاری با قهرمان معروف Formula Drift، کریس فورسبرگ (Chris Forsberg)، صورت گرفته است.

پشتیبانی از بازی Crew 2، که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد، برای ۴ سال متوالی ادامه داشته است. به نظر می‌رسد تیم توسعه‌دهنده قصد ندارد پشتیبانی از این عنوان را متوقف کند. از ماه ژوئیه امسال، سه فصل جدید بازی Crew 2، برای همه بازیکنان به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. این فصول حاوی ماشین‌ها، چالش‌ها و پاداش‌های تازه می‌شوند. همچنین، بازیکنان قادر خواهند بود تا به شیوه‌های جدید در دنیای بازی به جستجو و ماجراجویی بپردازند.

یوبیسافت وعده داده است که در پنجمین سالگرد بازی نیز محتویات جدیدی به آن بیفزاید. بازی Crew 2 برای PC، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و Stadia عرضه شده است. این عنوان از طریق Backward Compatibility روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس هم قابل تجربه است. آپدیت فصل ششم بازی در ماه جولای عرضه خواهد شد.

درباره‌ی HoseinKazemi

همچنین ببینید

شخصی 100 هزار دلار برای Diablo Immortal هزینه کرده‌ است، اما نمی‌تواند هم‌تیمی پیدا کند

یک بازیکن Diablo Immortal مقدار زیادی پول نقد برای شخصیت خود هزینه کرده است و …