خانه / News / ویدیو جدید Sekiro: Shadows Die Twice سرپنت بزرگ را نشان می دهد

ویدیو جدید Sekiro: Shadows Die Twice سرپنت بزرگ را نشان می دهد

مدتی است که حساب کاربری توییتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice، ویدیوهای مختلفی را معرفی می‌کند. تا به‌حال ویدیوهایی را با معرفی شخصیت اصلی و تعدادی از باس‌های بازی شاهد بودیم. حال با توجه به‌جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Sekiro: Shadows Die Twice ویدیو کوتاه جدیدی را منتشر کرده است.

تریلر جدید سکیرو با محوریت سرپنت بزرگ بازی منتشر شده است. در تریلر معرفی بازی و همچنین بعضی از ویدیوهایی که تابه‌حال منتشر شده است، یک مار عظیم‌الجثه‌ای را دیدیم که میان کوه‌های بازی در حال حرکت است و اگر حواس‌تان جمع نباشد، شما را از بین خواهد برد. احتمال می‌رود با پیشروی در داستان Sekiro: Shadows Die Twice، بازیکنان بتوانند با سرپنت بزرگ بازی مبارزه کنند.

با تمام این تفاسیر باید تا تاریخ دوم فروردین ماه ۱۳۹۸ (۲۲ مارس) منتظر بمانیم و ببینیم جدیدترین ساخته استودیو فرام سافتور (FromSoftware) به چه نحوی مخاطبان خود را سرگرم خواهد کرد. بازی Sekiro: Shadows Die Twice با اینکه از نظر مواردی مثل باس فایت‌ها شباهت‌هایی به ساخته‌های قبلی فرام سافتور دارد، اما در ساختار گیم‌پلی و همچنین روایت داستانی، شاهد تفاوت‌های بسیاری هستیم. Sekiro: Shadows Die Twice در تاریخ ذکر شده برای کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید ویدیو کوتاه این بازی را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین ببینید

عملکرد ایکس باکس Project xCloud را در ویدیویی تماشا کنید

در جدیدترین قسمت از برنامه اینساید ایکس باکس، کریم چودری سرویس Project xCloud را در …