خانه / News / شایعه: بازی STALKER 2 تا سال 2025-2024 عرضه نخواهد شد

شایعه: بازی STALKER 2 تا سال 2025-2024 عرضه نخواهد شد

ویتالی کازونوف (Vitaly Kazonov)، سردبیر وب‌سایت iXBT Games، اخیراً ادعا کرده است که بازی STALKER 2 دست کم تا سال 2025-2024 منتشر نخواهد شد.

 

کازونوف با استناد به منابع خود در یک ویدیو از طریق یوتیوب گزارش داد که توسعه‌ی بازی STALKER 2 در حال حاضر در مرحله “تعمیر دائمی” قرار دارد. به گفته وی، مشکلات ساخت اثر مذکور از حدود شش ماه پیش در زمان تهاجم روسیه به اوکراین آغاز گردید. در ابتدا، توسعه STALKER 2 به حالت تعلیق درآمد و توسعه دوباره آن چند ماه بعد پس از نقل مکان تیم توسعه‌‌دهنده به شهر پراگ کشور جمهوری چک از سر گرفته شد.

کازونوف می‌گوید که اکثر کارکنانی که توسعه‌ی بازی STALKER 2 را آغاز کردند، جابه‌جایی باعث ایجاد مشکلات مهمی شده است. جزئیات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست، اما ادعای کازونوف احتمالاً نشان می‌دهد کارمندان جدید در استودیوی GSC Game World مجبور بازسازی و کار مجدد روی برخی از جنبه‌های بازی شده‌اند.

مدتی پیش اعلام شد که و ایکس باکس بازپرداخت این پیش‌خریدها را آغاز نمود. این خبر باعث شد تا حدس و گمان در خصوص تاخیر دوباره در عرضه بازی ایجاد شود. سازندگان در گفتگو با PC Gamer اعلام کردند که این بازی برای عرضه در سال 2023 در نظر گرفته شده و فعلاً تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است. یکی از نمایندگان تیم سازنده در این بازی اظهار داشت:

درباره‌ی HoseinKazemi

همچنین ببینید

اسپنسر: حاضریم مدت تعهد پیشین خود مبنی بر ارائه CoD روی پلی استیشن را افزایش دهیم

فیل اسپنسر، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، در مصاحبۀ اخیر خود اعلام کرد که حاضر است …