خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers می باشد که یک بازی ژاپنی و زیبا می باشد. این بازی به طور کلی یکی از اسپین آف های یک بازی اصلی با همین اسم البته بدون بخش دوم می باشد و در سرتاسر دنیا هم طرفداران زیادی دارد ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک سری ایراداتی مانند مشکلات جزئی در گیم پلی و موسیقی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک بازی نه چندان جدید است و خوب است بدانید که سازندگان و توسعه دهندگان این بازی استدیوهای بازی سازی و توسعه دهنده ی Twilight Frontier, Team Shanghai Alice و Phoenixx Inc. ساخته شده است و هم چنین بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers در تاریخ بیست و نهم ماه دسامبر سال 2017 توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده و طراح Twilight Frontier, Team Shanghai Alice, Phoenixx Inc. و SUNFISH Co., Ltd. برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows و Nintendo Switch منتشر شده است. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی داستان بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers برویم و این کار را با نقد و بررسی داستان این بازی شروع خواهیم کرد.

 بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers داستان خیلی جالبی را روایت می کند. در این بازی شما باید جادوگری به نام ریمو را همراهی کنید. ریمو تلاش دارد تا جلوی پخش شدن پدیده ای به نام تسخیر کامل را بگیرد. حالا تسخیر کامل چیست؟ تسخیر کامل نوعی از جادوی سیاه است که در آن ذهن و بدن فرد تسخیر شده کاملا در اختیار فرد دیگری قرار می گیرد. این پدیده همین طور که می بینید خیلی خطرناک است و ما فکر می کنیم که داستان بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers علاوه بر موضوع خوب، شخصیت پردازی خوبی هم دارد. البته فراموش نکنید که این بازی در واقع یک اسپین آف است اما به نسبت اسپین آف بودنش هم واقعا خوب عمل کرده است و ما به داستان آن نمره خوبی می دهیم. 

گرافیک بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک گرافیک پیکسل آرتی و خوب می باشد. ترکیب رنگی و سایه ها خوب هستند و فکر می کنیم که گرافیک این بازی هم حقیقتا جذاب است. گرافیک بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers از ما نمره خوبی می گیرد. مورد بعدی موسیقی بازی می باشد. خود موسیقی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers مشکلی ندارد. اما بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers به زبان انگلیسی منتشر نشده است و باید دنبال پچ هایی که طرفدارها به انگلیسی از این بازی ساخته اند بگردید. موسیقی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers نمره متوسطی از ما می گیرد.

 گیم پلی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers آخرین بخش نقد و بررسی ما می باشد. این بازی گیم پلی خوبی دارد. کنترل ها خوب طراحی شده اند و سیستم مبارزه و سلاح ها هم خوب هستند. مورد مهم در مورد گیم پلی باگ های تقریبا زیاد است که خیلی هم مشکلی در بازی ایجاد نخواهد کرد. ما به گیم پلی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers نمره خوبی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers به طور جدی یکی از بهترین پیشنهاد های ما به شما است و اگر چند باگ کوچک در گیم پلی و نبود زبان انگلیسی شما را آزار نمی دهد، بهتر است که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را همین الان خریداری کنید. قیمت این بازی در وب سایت استیم به حدود بیست و پنج دلار آمریکا می رسد و به طور کلی ما بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5

مزایا

  • گرافیک زیبا
  • داستان خوب با توجه به این که این بازی یک اسپین آف است
معایب

  • نبودن ترجمه رسمی انگلیسی
  • باگ های جزئی در گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 8
داستان - 10
موسیقی - 6

8.5

User Rating: Be the first one !