خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی World Splitter

نقد و بررسی بازی World Splitter

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی World Splitter می باشد که یک بازی ناشناخته است و به نظر ما سیستم گیم پلی خیلی جالبی دارد هر چند شاید ایرادات دیگری به این بازی وارد باشد اما بازی World Splitter به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی World Splitter یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی World Splitter را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی World Splitter آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی World Splitter خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

اولین بخش نقد و بررسی ما معمولا مربوط به داستان بازی می باشد اما باید بگوییم که بازی World Splitter داستان خاصی ندارد! البته این بازی بی هدف هم نیست و معماهای خیلی خوبی دارد که حقیقتا ارزش مند هستند اما از لحاظ داستان، این بازی فقط یک کاراکتر بدون هیچ توضیحی دارد که باید سعی کند با کمک شما معما ها را حل کند. داستان بازی World Splitter از ما نمره متوسطی می گیرد چون همان طور که گفتیم بازی معماهای فوق العاده ای دارد.

گرافیک بازی World Splitter یک گرافیک پیکسل آرتی و معمولی است. بازی به علت گیم پلی خاصش فضاهای مختلف و متنوعی دارد که باعث شده تا گرافیک این بازی خیلی خوب در طراحی این فضاها بدرخشد. ما به گرافیک بازی World Splitter نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی World Splitter متاسفانه قرار نیست از ما نمره خوبی بگیرد، چون این بازی اصلا موسیقی ندارد! و به نظر ما نبود موسیقی، مخصوصا در یک پلت فرمر معمایی باعث خسته کننده بودن بازی می شود ولی بودن موسیقی می تواند به تمرکز بازیکن روی فضای بازی کمک کند. ما به موسیقی بازی World Splitter نمره خوبی نمی دهیم.

گیم پلی بازی World Splitter واقعا بهترین بخش این بازی می باشد. در گیم پلی بازی World Splitter ما یک ویژگی جدید و خاص می بینیم. شما در بازی World Splitter باید در بعد های مختلف حرکت کنید و معماها را با استفاده از تغییر دادن بخش های مختلف و رفتن از این دنیا به آن دنیا – خدا نکند! –  حل کنید که به نظر ما واقعا فوق العاده است. هم چنین بازی World Splitter کنترل ها و حرکات نرم و روانی هم دارد که همه این موارد به علاوه باگ های خیلی کم باعث می شوند ما نمره خوبی به گیم پلی بازی World Splitter بدهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی World Splitter رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی World Splitter را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی World Splitter یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی World Splitter را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی World Splitter حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی World Splitter را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت این که این بازی ناشناخته است یک مقدار شک و تردید برای خریدن آن داشته باشید اما از ما می شنوید این اشتباه را نکنید و بازی World Splitter را حتما خریداری کنید. بازی World Splitter در وب سایت استیم با قیمت حدود ده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. بازی World Splitter هم چنین بیست و سه عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی World Splitter هستند و به طور کلی ما بازی World Splitter را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی World Splitter برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی World Splitter تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی World Splitter کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

World Splitter

5

مزایا

  • گیم پلی خلاقانه و جدید
  • گرافیک زیبا
معایب

  • نداشتن موسیقی و صداگذاری
  • نبودن داستان و عناصر داستانی در بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
گیم پلی - 10
داستان - 3
موسیقی - 1

5.8

User Rating: Be the first one !