خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Gas Guzzlers Extreme

نقد و بررسی بازی Gas Guzzlers Extreme

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Gas Guzzlers Extreme می باشد که یک بازی حقیقتا یک بازی خارق العاده ماشین سواری است. بازی Gas Guzzlers Extreme به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Gas Guzzlers Extreme یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Gas Guzzlers Extreme را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Gas Guzzlers Extreme آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Gas Guzzlers Extreme خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

 داستان بازی Gas Guzzlers Extreme خیلی داستان خاصی ندارد. همان طور که می دانید مخصوصا بازی های قدیمی مانند بازی Gas Guzzlers Extreme که تقریبا نزدیک ده سال پیش منتشر شده است و ما فکر می کنیم که این بازی ها معمولا اگر ژانر مسابقه ای و ورزشی داشته باشند، داستان خیلی خوبی ندارند. ما به طور کلی قبول نداریم که صرفا به این دلیل باید به بازی Gas Guzzlers Extreme نمره خیلی پایینی بدهیم و ما فکر می کنیم که بازی Gas Guzzlers Extreme با این که داستان خیلی خوبی ندارد، اما موضوع جالبی دارد و به همین دلیل هم داستان بازی Gas Guzzlers Extreme به طور کلی از ما نمره خوبی می گیرد.

 گرافیک بازی Gas Guzzlers Extreme شاید در ابتدا یک گرافیک ساده و معمولی و حتی قدیمی – مثلا مال سال 2000 – به نظر برسد و البته که بازی Gas Guzzlers Extreme به طور کلی هم خیلی قدیمی است و خودش مال سال 2013 می باشد پس خیلی هم نباید از گرافیک آن انتظار داشته باشیم، اما باید به شما بگوییم که گرافیک بازی Gas Guzzlers Extreme واقعا خیلی فوق العاده طراحی شده و باعث می شود که شما حالت نوستالژی داشته باشید. البته که گرافیک این بازی کاملا مناسب زمان خودش هم بوده است. به طور کلی گرافیک بازی Gas Guzzlers Extreme یک سری امکانات شخصی سازی برای ماشین ها و سلاح ها دارد و به نظر ما این ویژگی حقیقتا فوق العاده است. ما به گرافیک بازی Gas Guzzlers Extreme نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Gas Guzzlers Extreme هم یک موسیقی خیلی هیجان انگیز و جالب است که مطمئنا مسابقه دادن با ماشین های دیگر را در حالی که مسلح هستید و می توانید بقیه را به راحتی قتل عام کنید را برای شما لذت بخش خواهد کرد. ما به موسیقی بازی Gas Guzzlers Extreme نمره خوبی می دهیم. 

 گیم پلی بازی Gas Guzzlers Extreme دقیقا یکی از مهم ترین مشکل های بازی های ماشینی – البته در سال 2013! – را حل کرده است. اگر آن زمان مشغول بازی کردن بوده باشید، احتمالا یک باگ خیلی مهم را در بازی های ماشینی یادتان می آید. برای خوانندگانی که از این مسئله مطلع نیستند یک توضیح کوتاه  در مورد این باگ خواهیم داد. به طور کلی زمانی که می خواهید به خط پایان برسید، بعضی وقت ها ممکن است ماشین پشت سری تان جلوی شما سبز شود و مقام دوم را کسب کنید. البته که راه هایی برای از بین بردن این به اصطلاح باگ وجود دارد اما باید بگوییم که بازی Gas Guzzlers Extreme این مشکل را به طرز خلاقانه تری حل کرده است و در بازی Gas Guzzlers Extreme شما به راحتی می توانید ماشین جلوی رویتان که خیلی اعصاب شما را خورد می کند به تیربار ببندید! این مسئله شاید الان در سال 2021 که ما این نقد و بررسی را می نویسیم خیلی مسئله مهمی به نظر نرسد، اما باید بگوییم که در سال 2013 این مسئله دست آورد خیلی خیلی مهمی بوده است. البته این یک ویژگی کوچک تنها بخش خوب گیم پلی بازی Gas Guzzlers Extreme نمی باشد. گیم پلی این بازی هم چنین باگ های خیلی کمی هم دارد که باز هم به نسبت زمان ساخت آن خیلی خوب است. کنترل های بازی هم نرم و روان هستند و مطمئنا از مکانیک و گیم پلی بازی Gas Guzzlers Extreme لذت خواهید برد و این که این بازی قدیمی است حقیقتا اهمیتی ندارد و به راحتی شما می توانید از این بازی در سال 2021 هم لذت ببرید. ما به گیم پلی بازی Gas Guzzlers Extreme نمره خوبی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Gas Guzzlers Extreme رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Gas Guzzlers Extreme را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Gas Guzzlers Extreme یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Gas Guzzlers Extreme را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Gas Guzzlers Extreme حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Gas Guzzlers Extreme را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت قدیمی بودن بازی Gas Guzzlers Extreme نخواهید آن را خریداری کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که این اشتباه را نکنید و بازی Gas Guzzlers Extreme را به سبد خرید خود اضافه کنید. بازی Gas Guzzlers Extreme در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست و پنج دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. بازی Gas Guzzlers Extreme هم چنین حدود صد عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی Gas Guzzlers Extreme هستند و به طور کلی ما بازی Gas Guzzlers Extreme را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Gas Guzzlers Extreme برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Gas Guzzlers Extreme تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Gas Guzzlers Extreme کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Gas Guzzlers Extreme

5

مزایا

  • گیم پلی فوق العاده با مکانیک حرفه ای و باگ های کم
  • گرافیک زیبا
معایب

  • سطحی بودن داستان بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 10
داستان - 4
موسیقی - 6

6.5

User Rating: Be the first one !