خانه / Reviews / نقد و بررسی Spirit Roots

نقد و بررسی Spirit Roots

بازی Spirit Roots یک عنوان سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن و سکوبازی 2D است که در آن شما می توانید در هنگام نبرد با دشمنان به گرافیک زیبا بپردازید. این بازی با ترکیبی از سبک های هنری که شخصیت های متفاوتی را ایجاد می کند به یکی از سکوهای زیباتر در نینتندو سوئیچ تبدیل شود.

داستان بازی Spirit Roots در مکانی به نام Stitched-Together Planet روایت می شود پس از نسل های درگیری بین دو سیاره آنها تصمیم گرفتند که صلح برقرار کنند و دو جهان بازمانده را در کنار هم ترکیب کنند تا بتوانند سیاره ای را که دوام می آورد ، ایجاد کنند. تنها قانون این آرمانشهر جدید این بود که یک طرف نتواند وارد قلمرو طرف مقابل شود. زندگی به این شکل پیش رفته است ، یعنی تا اینکه شخصیت اصلی ما تصمیم گرفت که زمان آن رسیده که قوانین را بشکند. این داستان از آنجا که اکثر platformers در این بخش از بازی خود به منظور تمرکز روی گیم پلی بازی ارائه شده اند تعجب آور بود.

در بازی Spirit Roots سکوهای بازی روان و سازگار هستند و طراحی مراحل متنوع هستند. استقرار دشمن در همه جا سازگار است و هرگز بنظر نمی رسید تکراری هستند. استفاده از یک پرش و لبه دوبل به شما امکان می دهد تا بدون دردسر به اطراف بروید و به اکثر مناطق برسید. هنگام طی کردن مراحل ، با دشمنانی مواجه خواهید شد که می توانید با حمله های غواصانه از شمشیر خود بیرون بروید. گیم پلی بازی به خودی خود اگر به خاطر بد بودن سلامتی و سیستم بازرسی در بازی نبود ، مسئله ای نخواهد بود.

در گیم پلی بازی Spirit Roots حتی اگر شما دارای سه قلب برای سلامتی هستید ، این تنها در حقیقت تعداد زندگی شما را قبل از شروع یک بازی نشان می دهد. بازدیدهای تک نفره از دشمنان ، به آخرین پاسگاه باز می گردد. این مسئله باعث می شود در مکان های تصادفی بر اساس طرح ، مشکلاتی ایجاد شود که ایده آل نیست. نقاط ذخیره سازی بازی پس از سخت شدن بسترهای نرم افزاری داده می شود ، که بسیار عالی است ، اما بنظر می رسد وقتی این سیستم کنترل بازرسی را برای دشمنان در نظر گرفتند ، معمولاً آنها در طراحی مسائل حساب نمی کردند.

به عنوان یک راه حل برای مسائل بازی Spirit Roots شما به اسلحه دسترسی دارید که به شخصیت شما حمله گسترده ای می دهد. اگر در شرایطی قرار دارید که ممکن است خیلی راحت به مرگ خود نزدیک شوید ، پس همیشه می توانید به چند شلیک سریع از تپانچه خود اعتماد کنید.

در بازی Spirit Roots هر یک از مراحل برای دستیابی به یک امتیاز حداکثر برای اجرا ، اهداف خاص خود را دارد. از سه ستاره این اهداف عبارتند از جمع آوری تمام سکه های پراکنده در مراحل ، شکست دادن همه دشمنان و در پایان تکمیل مرحله است. شما همچنین دارای سطح دشواری مختلفی هستید که سیستم میزان سلامتی  و درمان را تغییر می دهد. همه این موارد قابلیت پخش مجدد کمی به بازی می دهد ، اما برای احساس قابل توجه کافی نیست. در گیم پلی بازی Spirit Roots نبردهای باس فایت های بازی گیم پلی فوق العاده ای را ارائه می دهند. ید.

بازی Spirit Roots عنوانی است که دارای گیم پلی لذت بخشی است. طراحی هنری آن چیزی است که واقعاً به این بازی جذابیت عناوینی همچون این را می دهد و با پرداخت هزینه ارزان قیمت آن منصافنه بنظر می رسد. اما ، فراتر از مشکلات سیستم میزان سلامتی و محل ذخیره سازی بازی و برخی از صلاحیت های جزئی با ثبت آمار ، بازی واقعاً تجربه ای را ارائه می دهد که خوشحالم از اینکه از دیدن آن لذت بردم.

Spirit Roots عنوانی سرگرم کننده سکوبازی است که دارای گیم پلی فوق العاده و طراحی هنری کاملاً برجسته ای را ارائه می دهد که به طور مداوم چشمگیر است ، اما عدم وجود یک محل ذخیره سازی و میزان سلامتی منصفانه در این بازی مشکلاتی ایجاد می کنند اما همچنان بازی دارای گیم پلی سرگرم کننده ای است. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک سکوبازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب
  • طراحی بصری زیبا و متنوع
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • محل ذخیره سازی محدود
  • میزان سلامتی بسیار کم

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 5.5

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …