خانه / Reviews / نقد و بررسی Sea Salt

نقد و بررسی Sea Salt

Sea Salt یک بازی با طراحی تاریک و غیرمعمول است که توسط YCJY Games طراحی و منتشر شده است. این یک بازی اکشن با برخی عناصر استراتژی است. با وجود طراحی های تاریک و گرافیک های سبک 16 بیتی از لحاظ بصری بسیار ضعیف بنظر می رسد. در گیم پلی بازی Sea Salt شما به عنوان یک خدای قدیمی بازی می کنید که به رئیس ناجوانمردان دین خیانت کرده است و باید به دنبال انتقام جویی باشید. شما به گروهی از موجودات احضار شده دستور می دهید که از کارتهای سبک تاروت انتخاب شده و تصمیم می گیرید کسانی را که به شما خیانت کرده اند مجازات کنید.

بازی Sea Salt در زمینه طراحی موسیقی و جلوه های صوتی عملکرد خوبی داشته است. اقدامات شما برخی از جلوه های صوتی سبک ترسناک و فریادهای دشمنان را فراخوانی می کند و باعث می شود احساس کنید مانند یک خدای انتقام بنظر برسید. قبل از شروع تلاش خود ، باید پیامبر مورد نظر خود را انتخاب کنید که به شما برخی قدرتها اعطا می کند ، اما برای شروع کار فقط یک موجود را در اختیار شما قرار می دهد. شما باید برای باز کردن سایر پیامبران که دارای قدرت های متفاوتی هستند ، شرایط خاصی را رعایت کنید.

در گیم پلی بازی Sea Salt شما باید موجودات احضار شده خود را راهنمایی کنید. اینجاست که با حرکت نمادی در صفحه و موجودات از آن نماد ، عناصر عمل و استراتژی بازی می کنند. اما شما نمی توانید اقدامات خاصی را مرتب کنید یا موجودات خود را به صورت گروهی قرار دهید ، بنابراین این یک بازی استراتژی کامل نیست ، اما شما موجودات خود را واقعاً کنترل نمی توانید کنید

در هر نقشه بازی Sea Salt دشمنانی وجود دارند که باید آنها قبل از حرکت به منطقه بعدی نقشه را از بین ببرید. شما نماد خود را باید به سمت دشمنان بگیرید که با موجودات خود آنها را احاطه کرده به آنها دستور حمله دهید و موجودات شما شروع به حمله به دشمن خود کنند. موجودات شما دارای سرعت های مختلف ، قدرت حمله ، دامنه حمله ، دفاع و سلامتی متفاوتی هستند. این بدان معناست که با حرکت نماد به خصوص تان، برخی از موجودات سریعتر از سایرین حرکت می کنند.

گیم پلی بازی Sea Salt از آنجا که از نقشه به نقشه دیگر پیشرفت می کنید جریان پیدا می کند و زمینه سخت تر می شود ، بنابراین باید تاکتیک های خود را قبل از حملات در نظر بگیرید. در هر منطقه معمولاً یک دایره احضار وجود دارد که شما در آن می توانید بایتسید تا بتوانید موجودات بیشتری را از یکی از آنها احضار کنید. همچنین می توانید از برخی دشمنان شکست خورده پول جمع کنید. هنگامی که به اندازه کافی پول جمع می کنید می توانید نیروهای خود را احضار کنید تا متحدین بیشتری نیز بدست آورید.

در گیم پلی بازی Sea Salt هنگامی که آن مناطق بیشتری را فتح کنید و دشمنان را از بین ببرید، سرانجام با یک باس بازی مبارزه خواهید کرد که الگوی مبارزاتی خاصی خواهد داشت که برای شکست به تمرین کردن نیاز دارید. پس از شکست دادن باس فایت های بازی، کارت جدیدی کسب می کنید تا با آن روی های خود را احضار کنید.

در بازی Sea Salt موجوداتی که شما احضار می کنید به روش خود کاملاً سرگرم کننده و جذاب هستند. شما موجودی شبیه خفاش مانند دارید که دشمنان را محاصره می کند زیرا سریع هستند اما آسیب زیادی به آنها نمی رساند. از طرف دیگر کرم های شما قوی هستند اما حرکت آنها بسیار کند است ، شما فرقه گرایان خود را دارید که به دامنه وسیعی آسیب می رسانند اما سلامتی کمی دارند. همچنین شما خرچنگ هایی دارید  که دفاع بالایی دارند اما قدرت حمله بسیار کمی دارند. موجودات بسیار بیشتری برای باز کردن قفل وجود دارد و می توانید مسیرهای مختلفی را روی نقشه انتخاب کنید تا مقداری از تجربه را به آن اضافه کنید.

در گیم پلی بازی Sea Salt با استفاده از پیامبران ، موجودات و مسیرهای مختلفی که می توانید بازی را انجام دهید. در حالت عرصه باید موج عظیمی از دشمنان را شکست دهید و در پایان هر موج یا وقتی پول کافی بدست می آورید می توانید یکی از موجوداتی را که در بازی اصلی باز کرده اید احضار کنید.

Sea Salt در سبک بازی خود عملکرد خوب و تازه ای دارد. در اینجا ترکیب اکشن و استراتژی در یک مجموعه ساده بسیار عالی ارائه شده است. سبک و موسیقی هنری تاریک به خوبی موضوع فرقه شیطانی را ارائه می دهد. داشتن یک چالش و تنوع کافی در بازی ، باعث شده تا بتوانید تاکتیک های مختلفی را در نظر بگیرید و بازی را به روشی متفاوت تجربه کنید. اگرچه طراحی و گرافیک بازی به سبک 16 بیتی طراحی شده است، اما جذابیتی وجود دارد که باعث می شود بازی به یک عنوان جالب توجه تبدیل شود.

5

5

مزایا

  • گیم پلی ساده و سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • جلوه های صوتی جذاب
معایب

  • داستان نه چندان جذاب
  • موسیقی متن ضعیف
  • گرافیک بسیار ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 5.5
گیم پلی - 6.5
داستان - 6
موسیقی - 7

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …