خانه / Reviews / نقد و بررسی Jalopy

نقد و بررسی Jalopy

به طور کلی ایده بازی Jalopy ساده است. شما می خواهید یک اتومبیل نسبتاً داغون را در سراسر اروپای شرقی به حرکت بیندازید و با آن رانندگی کنید، در حالی که عموی شما در کنار شرکت می باشد ، اطلاعاتی در مورد تاریخ خانواده خود ارائه می دهد و وقتی ماشین جدید را می بینید تصمیم می گیرد آن ماشین را به امانت به شما بدهد.

گیم پلی بازی Jalopy پس از اینکه از لباس پوشیده و جذاب خود بیدار شدید شروع می شود و به سرعت با ستاره نمایش ماشین Laika 601 Deluxe آشنا می شوید. این یک افسانه مهندسی شده در GDR است که با داشتن درب جانبی مسافر ، چرخ و از همه مهمتر موتور ارائه شده است شما قبل از اینکه به هر کجا بروید باید چند کار مختلف را انجام دهید.

چیزی که در اوایل بازی Jalopy به چشم می خورد تصویری از ماشین است از طراحی بلوک و ساده و طراحی شیء ، سطح قدرت گرافیکی در بازی ضعیف بنظر می رسد. البته این به دلیل توسعه ضعیف نیست و یک انتخاب طراحی است نه یک مسئله هر چند که در زمینه طراحی رنگ ها این بازی عملکرد خوبی داشته است.

در گیم پلی بازی Jalopy همه چیز از منظر اول شخص ارائه می شود. مکانیک گیم پلی بازی عالی نیست و در بهترین حالت احساس کمرنگی و بدون واکنش گرا بودن دارد ، در واقع اکثر اوقات دارای اشکال بنظر می رسد. با این حال ، Jalopy بازی شتابزده نیست و اگر می خواهید وقت خود را برای یادگیری وسایل و اجزای سازنده مورد استفاده در Laika 601 Deluxe خود صرف کنید گیم پلی بازی در اختیار شما است! قلب و روح واقعی بازی از تضمین شیوه حمل و نقل جدید یافت شده شما می تواند به اندازه کافی سرگرم کننده باشد تا شما را از شهر به شهر دیگر منتقل کند.

در گیم پلی بازی Jalopy هنگامی که وقت خود را برای نصب قطعات مناسب گذرانده اید و ماشین خود را سوار و راه اندازی کرده اید با مکانیک و روش بازی آشنا خواهید شد. هیچ مهارت خاصی برای جهت گیری وجود ندارد و در عوض شما باید به سادگی در جاده بروید و اولین مقصد مرزی را در مسیر اروپا گذرگاه مرزی CRSR از طریق Desdren جستجو کنید. اینجاست که بازی لذت بخش تر می شود و همه چیز از یک سفر جاده ای واقعی آغاز می شود.

در بازی Jalopy رانندگی به سادگی فشار آوردن به شتاب دهنده ساده نیست ، و شما باید روی چیزهای کوچکی مانند سوئیچ ها ، محیط اطراف و از همه مهمتر وضعیت مکانیکی فعلی خودرو خود تمرکز کنید. اگر فکر می کردید موتور جدید نصب می کنید ، چرخ ها و درب جانبی راننده کافی است تا شما را از طریق بلوک شرقی سوار کند ، با کمال ناراحتی اشتباه می کنید. تغییر لاستیک ها ، پر کردن سوخت ، تعویض کاربایتور یا تغییر باتری ، یک تن از مواردی است که در بازی بسیار مهم هستند. البته هیچکدام از اینها رایگان نیستند ، و برای به دست آوردن قسمتهای جدید ، برای بازی با آن نیاز به پول نقد دارید. این بدان معناست که شما باید بارها و بارها از قراضه های خراب شده و حتی قاچاق مواد بیشترین استفاده را ببرید ، زیرا از مرز عبور می کنید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید تعمیرات اتومبیل خود را حفظ کنید ، در عین حال داشتن کمی پول اضافی نیز برای تعمیر ماشین خیلی سخت نیست.

در گیم پلی بازی Jalopy مواردی که توسط یک ماجراجویی مبتنی بر متن قرار نمی گیرند پیشرفت پیدا می کنند به شما امکان می دهد کمی بیشتر درباره خانواده شخصیت بازیگری بیاموزید ، و کمی تاریخچه در مناطق اطراف را مشاهده خواهید کرد. متأسفانه ، بازی کاملاً مطابق آنچه که باید انجام شود بازی نمی کند و طولی نمی کشد که علائم Jalopy را یک بازی متمرکز بر رایانه در وهله اول ببیند.

نکته جالب اینجاست که Jalopy یک بازی هیجان انگیز نیست که بخواهیم به آن بپردازیم ، و در حالی که قبلاً هم اشاره کردم که از نظر بصری نباید انتظار تماشایی را داشته باشید ، رنگ های کسل کننده ، طراحی سطح ساده و کمبود حضور جالب در جاده همه چیز هستند. که فقط در طی چند ساعت کمی از زمان خسته کننده بازیکنان را تضمین می کند.

اگر به دنبال یک ماجراجویی منحصر به فرد از اکتشافات هستید و فکر نمی کنید که یک کندی را به وجود بیاورید ، Jalopy عنوانی سرگرم کننده در بازی های ماجراجویی و اتوموبیل رانی است. با این حال ، اگر در جستجوی چیزی هستید که هیجان ، تصویری چشم نواز را ارائه دهد این بازی از انتخاب های شما معاف خواهد شد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • ایده خوب داستان
  • عملکرد روان مکانیک فنی
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • گرافیک و طراحی بصری ضعیف
  • داستان پردازی و شخصیت پردازی نه چندان خوب

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 7
داستان - 5.5
موسیقی - 5.5

6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …