خانه / Reviews / نقد و بررسی Pixel Gladiator

نقد و بررسی Pixel Gladiator

بازی Pixel Gladiator عنوانی به سبک استراتژی و دفاع از برج است که توسط Drageus Games منتشر شده است. روایت بازی در آینده ای دور روایت می شود که نبردهای گلادیاتوری وحشیانه بالاترین امتیاز تلویزیون در کل جهان را به خود اختصاص می دهد. در گیم پلی بازی بازیکن به عنوان یکی از شرکت کنندگان در این برنامه ، با هدف زنده ماندن هرچه بیشتر ، به یک سیاره متروکه اعزام شده است ضمن اینکه باید از خود و پایگاه خود در مقابل موجودات خطرناک بیگانه دفاع کند میلیاردها تماشاگر مبارزه او را تماشا می کنند.

حالت Survival حالت اصلی بازی Pixel Gladiator است ، که در آن هدف این است که با شکست دادن امواج بی پایان دشمنان و در عین حال دفاع و به روزرسانی پایه تا شکست ، به همان اندازه پول بدست آورید که اتفاق می افتد وقتی دشمنان راکتور را در مرکز تخریب می کنند.

علاوه بر حالت زنده ماندن بازی Pixel Gladiator دارای سه آرنا مختلف است  است. هر سه این آرناها شامل 10 موج دشمن و یک رئیس هستند و هر آرنا نسبت به یکدیگر متفاوت است. به نظر نمی رسد که در صحرا چیز خاصی وجود داشته باشد. Boots Rocket برای آرنا هوا ، پایه ای از سه مکانیک مجزا است در حالی که آرنا زیرزمین دارای دشمنان قوی تری است.

در گیم پلی بازی Pixel Gladiator پایگاه و برج دفاعی را می توان با دیوارها ، برجکها و سایر سلاح ها که برای ادامه بقاء بازیکن لازم است ، به روزرسانی کرد. اسلحه نگه داشته شده این بازیکن همچنین می تواند پس از بدست آوردن پول کافی برای خرید یک اسلحه جدید تغییر کند ، اگرچه برای بدست آوردن بهترین سلاح ها مدتی طول می کشد ، زیرا بازیکنان خود را در تعمیر و ارتقاء دفاعی پایه ها بین موج های قبلی متمرکز می کنند.

در گیم پلی بازی Pixel Gladiator هنگامی که بازیکن از تعداد زیادی موج دشمنان عبور می کند ، دشمنان قوی تری ظاهر می شوند. هنگامی که دشمنان قوی تر ظاهر می شوند ، بازیکنان احتمالاً هنوز پول کافی برای اسلحه بهتر نخواهند داشت بنابراین اگر برج دفاعی پایه ای برطرف نشده باشد ، موقعیت های خاص می توانند یک مبارزه واقعی باشند. مقدار پولی که از کشتن دشمنان به دست می آید می توان شخصیت بازی را ارتقاء داد بنابراین ماندن در نزدیکی مرکز پایگاه حتی اگر شما خطر بیشتری برای نزدیک کردن دشمنان به راکتور داشته باشید ، سودمندتر است. در ابتدا گیم پلی بازی کند و آهسته بنظر می رسد اما پس از افزایش چند موج کمی سریع تر می شود.

Survival بهترین حالت برای شروع بازی Pixel Gladiator برای بازیکنان جدید نیست و اگرچه بازی کاملاً دارای گیم پلی ساده ای است ، اما فاقد هر نوع آموزش است. این برای بازیکنان مفیدتر است که ابتدا با آرنا صحرا شروع کنند تا خود را با اسلحه ها و ارتقاء ها آشنا کنند بنابراین سعی می کنند دست خود را در Survival Mode امتحان کنند. از آنجا ، پس از شرکت در تعدادی از مسابقات اگر Survival Mode ، بازیکنان می توانند شانس خود را در مراحل پیشرفته تر در آرناهای مختلف امتحان کنند.

اگرچه گیم پلی بازی Pixel Gladiator مناسب و معقول است اما سایر عناصر بازی ضعیف بنظر می رسند. سبک هنری و موسیقی متمایز نیستند و از طراحی ساده ای برخوردار اند. این بازی همچنین در حال حاضر از پشتیبانی مکانیک کنترلی برخوردار نیست و این به دلیل کنترل های اساسی یک نقص برجسته محسوب نمی شود اما اگر بازی حداقل این گزینه را داشته باشد خوب خواهد بود.

بازی Pixel Gladiator به تازگی منتشر شده است و در حال حاضر در Early Access قرار دارد و بازی به مرور زمان بهبود می یابد – اما در حال حاضر ، این بازی به تمام توان خود نرسیده است. بازیکنان می توانند به همان میزان رضایت از یک بازی فلش دفاعی برج را که می توانند به صورت رایگان در مرورگر اینترنت یا تلفن خود بازی کنند ، دریافت کنند. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک استراتژی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
معایب

  • داستان بی سرو ته
  • باگ های ریز در عملکرد فنی و مکانیک گیم پلی
  • موسیقی متن نه چندان خوب

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی One Dog Story

سلام به تمامی دوستان و گیم دوستان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد …