خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Metamorphosis

نقد و بررسی بازی Metamorphosis

سلام  امروز با نقد و بررسی بازی metamorphosis  همراه شما هستیم. شما نیز اگر به بازی های اول شخص ماجراجویی پازلی علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می کنم که تا آخر نقد و بررسی همراه ما باشید.
شما در نقش  یک فرد بازی را شروع می کنید که پس از  پارتی بهترین دوست خود از خواب بیدار شده که کم کم احساس می‌کند که اتفاقاتی عجیب در حال افتادن است پس از مدتی متوجه می‌شود که اوتبدیل به یک حشره شده است.حال شما به عنوان یک حشره نیازمند به این هستید که به فرم اول خود برگردید و متوجه شوید که برای بهترین دوست شما چه اتفاقی افتاده است.
اگر علاقه مند به این نوع سبک بازی ها هستید حتما همراه تیم نقد و بررسی IRGreview باشید.

ماجراجویی بازی از همین جا شروع می شود که شما به عنوان یک حشره باید شروع به حل پازل های ساده کرده و یا از در و دیوار وسایل موجود در بازی بالا بروید تا بتوانید به مرحله بعد رفته و یا لولی که در آن هستید را حل کنید. من خودم به شخصه تبدیل شدن از یک شادمه به یک حشره شروع بازی در این سبک را دوست داشته و احساس می کنم که بازی بهت خوبی توانسته است این پازل را برای ما آماده سازی بکنند.

از لحظه چالشی نیز بازی می توان گفت  چنان پازلهای سختی نداشته و هیچ جای بازی نیز امکان ندارد که شما گیر بیفتد یا درگیر شوید هرچند که بازی پازلی است و گاهی اوقات نیازمنده فکر کردن به گزینه بعدی خود باشید اما در کل می توان گفت که این بازی یک بازی ماجراجویانه ساده است که در آن چندین پازل نیز جای گرفته است و می توان آن را  یک بازی ساده پازلی به همراه با ماجراجویی دانست.
شما که در طول بازی های یک حشره هستید امکان دارد در   روند بازی دچار مشکلاتی نیز بشویم نظیر گم کردن مسیر اصلی بازی تمام اینها به چالش بازی می‌افزاید.

هدف نهایی شما در این بازی این است که شما به عنوان یک حشره خود را به برجی که وجود دارد برسانید و تمام جواب  های سوال های خود را بگیریم.
یکی از نوبت که من در این بازی دوست دارم این است که به مرور زمان وقتی شما رو به جلو بازی می کنید متوجه می شوید که دوست شما دستگیر  شده هر چه جلوتر می روید نکته های بیشتری نصیب شما می شود چینش انگیزه دادن به مخاطب برای نگه داشتن بازیکن در بازی می توانند یکی از نکات جالب این بازی باشد.
شما در این بازی توانایی پرش  بالا رفتن از دیوار و راه رفتن بر روی سکوها را در امان می توانید پرواز کنید.
هرچه در بازی جلوتر می روید  با حشرات دیگر نیز برخورد کرده و با آنها صحبت می کنید تا بتوانید راه خود را برای رسیدن به برج را پیدا کنید اما به نظر می رسد که شما تنها حشرات به دنبال قیام کردن هستند به رو شده اید.

گرافیک موجود در بازی و فضا سازی که در آن ایجاد شده است و نمره خوبی می‌گیرد زیرا شما در تمام بازی  زمانیکه از دیده یک حشره نگاه کنید می بینید که تمام چیزها با پرسپکتیو خوبی طراحی شده است.
گرافیک استفاده شده گرافیک ساده روبه کارتونی بوده.
نمی توان به گرافیک بازی امتیاز بالایی دارد زیرا هرچند که گرافیک بازی کارتونی بوده اما شما مشکلاتی از قبیل ه انیمیشنهای ضعیفه حشرات دیگر موقع راه رفتن یا حتی انیمیشن ضعیف انسان های بازی در حال صحبت کردن را می‌توانید به راحتی تشخیص دهید.

از لحاظ موسیقی نیز می‌توان گفت که کمپانی کار خوبی را انجام داده است و یک موسیقی  سادهای را در بازی جای داده است هرچند که می‌توانست در استفاده از افکت های بازی ظرفیت های بهتری استفاده کند اما قسمت موزیکی نمره خوبی می توان به این بازی داد هر چند که دیالوگ های استفاده  شده توسط حشرات دیگر جالب نبود هما قسمت مهم بازی که موسیقی به بک گراند بازی می باشد به خوبی تولید و استفاده شده است.

یکی از امتیاز هایی که می توان به خوبی به این بازی دارد این است که  در طول بازی شما هیچ گونه کمبود داستان یا از بین رفتن هیجان را تجربه نمی کنید هر چند که خود گیم‌پلی امکان دارد گاهی اوقات برای شما خسته کننده و تکراری شود اما همیشه موضوع مهمی در بازی وجود دارد که شما می توانید آن را جستجو کنید.
همانطور که در اول گفته شد این بازی یک بازی  ماجراجویی پازل است از خیلی انتظار نمی رود که در گیم پلی آن اتفاق های هیجانی بیفتد بیشتر داستان بازی است که هیجان بازی را برای کسی که این بازی را تجربه می‌کنند زنده نگه میدارد.

در کل می توان گفت که این بازی برای کسانی که  دوست دارند یک بازی را از دید یک حشره بازی کنند می تواند پیشنهاد خوبی باشد شما هر وقت به سمت بازیهایی می روید که توسط کمپانی های کوچک ساخته شده میتوانیم از گرافیک بازی چشم پوشی کرده زیرا دلیل که شما مجبور به این بازی شده اید را میتوان گیم پلی بازی دانست و نه گرافیک ان.

 

4

4

4

مزایا

  • گرافیک خوب
  • داستان خوب
معایب

  • تکراری شدن
  • انیمیشن های ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیگ - 6.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 5

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی DRAINUS

با اطمینان می توانم بگویم بازی DRAINUS دیدنی ترین و قابل توجه ترین عنوان تیراندازی …