خانه / Reviews / نقد و بررسی Construction Simulator 3

نقد و بررسی Construction Simulator 3

با سلام امروز با نقد و بررسی بازی Construction Simulator 3  همراه شما هستیم.

این بازی همان طور که از اسمش معلوم است  شبیه ساز ساخت و ساز  به وسیله ماشین می باشد.
شما در این بازی نقش فردی را که یک کارخانه ورشکست شده را تحویل می‌گیرد و تلاش خود را می کنید تا این شرکت را از ورشکستگی نجات بدهید.
شما کل بازی را در نقش یک راننده که در حال حمل و نقل وسایل لازم برای ساخت و سازه خانه می باشد را ایفا می کنید.

اولین نکته ای که در این بازی به چشم می خورد وجود گرافیکی مناسب برای این نوع استایل از بازی ها است توسعه دهندگان بازی تمرکز خود را بر روی کاملا واقعی بودن گرافیک نذاشتند اما از نظر  من می توان گفت که گرافیک و جزئیات این بازی برای یک بازی شبیه ساز بسیار مناسب بوده و شما می توانید تجربه‌ای که از این بازی انتظار دارید را  برآورده بکنید.
این بازی دارای سه نقش است که هر کدام از آنان به اندازه کافی بزرگ بوده و شما انتخاب های زیادی برای انتخاب محل ساخت و ساز حمل و نقل دارید.

یکی از گزینه های جالبی که من در این بازی تجربه کرده‌ام وجود سیستم جریمه ای است که به واقعی بودن این بازی کمک می کند هنگامی که شما در حال حمل و نقل وسایل مورد نیاز برای ساختن خانه هستید در صورت زیر پا گذاشتن قانون برای مثال تند رفتن یا چراغ قرمز را رد کردند جریمه خواهید شد  هوش های مصنوعی این بازی نیز واکنش‌های خوبی نسبت به رانندگی عجیب شما خواهند داشت برای مثال اگر به آنها نزدیک شوید آنها با داد زدن یا حتی بوق زدن تلاش می‌کنند تا به شما واکنش نشان دهد.

گیم پلی بازی رامی توان  خیلی راحت برای کسانی که تازه کار بوده دانست و شما می توانید با تمرین کردن مدت کوتاهی تقریبا تمامی ماشین های بازی را یاد بگیرید . در این بازی ۵۰ ماشین وجود دارد شما می توانید آن ها را بخرید یا اجاره کنید تا بتوانید ماموریت هایی که به شما داده شده است را انجام دهید همیشه بازی های شبیه ساز طرفداران خاص خودش را داشته است اما در این مورد می توانیم بگوییم که این بازی یک حس واقعی برای کسانی که دوست دارند راننده بودن را تجربه کند می دهد. هر چند که عادت کردن به کنترل های این بازی می‌تواند  اول برای شما کمی سخت باشد اما پس از اینکه با آن به راحتی کنار بیایید می توانید تجربه خوبی داشته باشید.

در گیم پلی بازی می توان سیستم مورد نیاز برای بازیکنان وجود دارد تا آنها بتوانند انگیزه خود را برای ادامه دادن به بازی را داشته باشند شما می توانید با خرید ماشین های بهتر ساختمان های بزرگتر  بنا کنید و ماشین های بهتر بخرید از نظر من سیستم جایزه دهی این بازی کاملاً بالانس بوده و امتیاز خوبی دریافت می کند به عنوان یک بازی شبیه ساز .

در مورد صداگذاری های بازی نیز می توان گفت آنها  کار خود را به خوبی انجام دادند حقیقت من تمامی ساند افکت های این بازی را دوست داشته می‌توان گفت که توسعه دهندگان برای بازی شبیه سازی اندازه توانشان وقت گذاشتن.هرچند که هیچ کدام از شخصیت های بازی با شما مکالمه نمی کند و تمام اطلاعات بازی از طریق متن داده می‌شود اما  می‌توان نمره خوبی به صدای بازی داد.

از نظر ساختار ماشین ها می توان گفت که ماشین ها از جزئیات خوبی برخوردار هستند و مدل دادن به این وسایل ها بسیار به واقعیت نزدیک است هر چند که وجود شیشه های دودی در کامیون های موجود می تواند مقداری غیر واقعی باشد اما در کل تمام این مسائل با جزئیات بالا و   فیزیک مناسب ساخته شده اند.

در کل می توان این بازی شبیه ساز را  یک بازی با گرافیک خوب دانست منظور از خوب یک گرافیک بین واقعیت و کارتونی دانست جزئیات و مدل های ماشین بسیار خوب طراحی شده مراحل ساختن ساختمان ها نیز به صورت خوبی چین شده است.
پیشنهاد من این است اگر شما بازی هایی مثل  شبیه ساز مزرعه را بازی کرده اید حتما از این بازی خوشتان خواهد آمد اما اگر این اولین تجربه شما است  باید بدانید که از بازی های شبیه ساز انتظار زیادی نمی توان داشت.

5

5

مزایا

  • گرافیک خوب
  • جزییات بالا
معایب

  • دید کم
  • کنترل دوربین سخت
  • کنترل ماشین سخت

0

0

0

0

0

گرافیگ - 6
گیم پلی - 6.5
داستان - 1.5
موسیقی - 5

4.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Kaptain Brawe: A Brawe New World

بازی Kaptain Brawe: A Brawe New World را میتوان یک تجربه سرگرم کننده از تصاویری …