خانه / News / کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted استودیوی جدیدی را تاسیس کرد

کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted استودیوی جدیدی را تاسیس کرد

بروس استرلی (Bruce Straley)، کارگردان سابق بازی‌های The Last of Us و Uncharted، از استودیوی بازی‌سازی جدید خود با نام وایلدفلاور اینتراکتیو رونمایی کرد.

 

آقای استرلی که 18 سال سابقه‌ی فعالیت در استودیوی ناتی داگ را دارد، در سال 2017 از این استودیو جدا شد. وی که سابقه‌ی کارگردانی نسخه‌ی اول بازی The Last of Us و همچنین نسخه‌های دوم و چهارم فرنچایز Uncharted را در کارنامه‌ی خود دارد، پس از 5 سال دوری از صنعت بازی، به‌تازگی استودیوی جدیدی را با عنوان وایلدفلاور اینتراکتیو () تاسیس کرده است.

به مناسبت معرفی استودیوی وایلدفلاور اینتراکتیو، بروس استرلی ویدیویی را منتشر کرد و توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد.

من در سال 2017 از صنعت بازی‌های ویدیویی جدا شدم و مطمئن نبودم که آیا دوباره به ساخت بازی روی خواهم آورد یا خیر. اما هر چه بیشتر از این صنعت دور بودم، به این مدیوم و همه چیزهایی که هنوز انجام نشده بود و هر کاری که می‌خواستم انجام دهم، فکر می‌کردم. این ایده به دنبال من بود.

من تعدادی از دوستان خود را گردهم آوردم و شروع به آزمایش کردیم و این ایده به خوبی آغاز شد. این ایده شروع به تبدیل شدن به چیزی هیجان‌انگیز شد و من متوجه شدم که باید این بازی را بسازم. اما برای ساختن این بازی نیاز به یک تیم خوب است و اگر قرار است یک تیم تشکیل شود، باید آن را به روشی درست انجام دهیم.

تیما ما باید فراگیر، عادلانه و مشارکتی باشد. در واقع این تیم باید مملو از افرادی با قلب بزرگ باشد که می‌خواهند هم از نظر حرفه‌ای و هم از نظر شخصی رشد کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت وایلدفلاور، این استودیو ساخت بازی‌های کوچک، خلاقانه و با سبک منحصربه‌فرد را در برنامه‌های خود قرار داده است. در حال حاضر، استودیوی مذکور به صورت یک محیط کاری از راه دور است و برای تعدادی از موقعیت‌ها از جمله مدیر بخش عملیاتی، نیرو استخدام می‌کند.

اعضای فعلی استودیوی وایلدفلاور سابقه‌ی کار روی بازی‌های Call of Duty، Abzu، The Pathless، Astroneer و Kena: Bridge of Spirits را در کارنامه‌ی خود دارند. بروس استرلی در پایان اشاره کرد که با یک شریک تجاری به منظور حمایت‌های مختلف همکاری می‌کند تا استودیوی تازه‌ تاسیس وی به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا نماید.

درباره‌ی HoseinKazemi

همچنین ببینید

شخصی 100 هزار دلار برای Diablo Immortal هزینه کرده‌ است، اما نمی‌تواند هم‌تیمی پیدا کند

یک بازیکن Diablo Immortal مقدار زیادی پول نقد برای شخصیت خود هزینه کرده است و …