خانه / Reviews / نقد و بررسی Black moor 2

نقد و بررسی Black moor 2

در این پست می خواهیم بازی black moor 2 را در سایت خوب IRG Review نقد و بررسی کنیم، پلت فرم این بازی، نایتندو سویچ می باشد این بازی به این صورت شروع می شود که شما در حال انتخاب کردم یک جنگجو هستید سپس راه خود را از طریق یک سری سطوحی که شما به آن ها دسترسی پیدا خواهید کرد باید انتخاب کنید، هر چیزی که حرکت می کند را جنجگو شما باید به قتل برساند البته موارد زیادی نمی شوند و از دست شما فرار خواهند کرد. یکی از نکات مثبتی که در این بازی وجود دارد فراوانی ایده ها است که شما می توانید با انتخاب یک ایده این بازی را به یک بازی آسان برای خود تبدیل کنید. اون خیلی سریع است، علاوه بر سرعت آشوب زا می باشد و واقعا یک زمین جدید است که رمز های فراوانی برای شما دارد.

اولین باری که شخصیت خود را انتخاب می کنید وارد یک کمپین می شوید. و این چیزی نیست که یک بار باشد پس از باز کردن سطح جدید شما کاراکتر یا شخصیت جدیدی انتخاب می کنید و سپس به کمپین یا مرحله بعدی وارد می شوید حال نکته جالب اینجا است که اگر شما شخصیت قبلی خودتان را دوست ندارید می توانید از شخصیت های دیگری نیز استفاده کنید.

دکمه هایی که در پایین صفحه شما وجود دارند توانایی کنترل کردن حملات و پرش و حرکت شما را دارند ، و قسمت بازی این است که شما می توانید شخصیت های مختلف خود را تقویت کنید و وقتی آن ها را تقویت می کنید کلید مهارت های جدید آن ها برای شما باز می شود و شما می توانید از مهارت های جدید آن ها نیز بهره ببرید. و یک نکته یی که از ضعف های این بازی می باشد این است که شما وقتی به مهارت جدیدی می رسید آن مهارت در یک پنجره کوچک در صفحه شما ظاهر می شود که ممکن است این اتفاق برای شما کمی ناخوشایند باشد.

هر چند ممکن است که این موضوع آن چنان برای شما مهم نباشد و در کل نیز موضوع کوچکی می باشد در مقابل این ضعف خشونتی که در این بازی موجود می باشد بسیار جذاب می باشد. هیچ کدام از حرکت ها از روی بی فکری نمی باشند و همه این ها به صورت دقیق برنامه ریزی شده است. یک آدم کش بسیار دقیق مانند grimvalor وجود دارد. بین این دو قطب قرار دارد و تجربه ای جذاب را به وجود می آورد.

این بازی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که برای هر کسی که قبل از این پلت فرمر بازی کرده است به سادگی قابل فهم است. دنیای خارق العاده ای در این بازی وجود دارد و از این دنیا شما می توانید به سطح های مراحل که قفل آن را در هر مرحله باز می کنید بروید البته در اینجا در خارج از داستان هستید و فقط مراحل را انتخاب می کنید.

دانگون ها می توانند توسط کاربر کاربر ایجاد شوند و همچنین یک ویرایش گر برای سطح های مختلف این بازی نیز وجود دارد که به شما اجازه می دهد که سطح و دانگون خود را ایجاد کنید. اون به طرز خوبی لذت بخشه که شما سطحی ایجاد کنید که خودتان و دوستانتان را به چالش بکشد و حتی بتوانید آن را با غریبه ها به اشتراک بگذارید. در کوآپ نیز چهار بازی کننده می توانند در این بازی شرکت کنند.

نکته ای که در این بازی بسیار برجسته می باشد تنوع دشمن های شما در بازی هست اسکلت هایی که از قبر ها بلند شده اند، دزد های چاق ، غول های دو سر بسیار بزرگ و موارد دیگر. به طوری که در هر سطح با دشمنان جدیدی سر و کار دارید و این شما را ملزم به یادگیری مهارت های جدید می کند. شلوغ بودن محیط بازی باعث می شود که شما اندکی سرعت عملتان پاییین بیاید. از طرفی توانایی شرکت در مبارزات چهار نفره باعث شده که طرفداران زیادی جذب بشوند.

 

5

5

مزایا

  • فراوانی ایده ها که این بازی را به یک بازی آسان تبدیل می کند.
  • توانایی انتخاب شخصیت ها و تنوع آن ها، ارتقا یافتن شخصیت ها
  • طراحی این بازی به گونه ای است که برای همه قابل فهم است
  • توانایی شرکت چهار نفر در بازی
معایب

  • صفحه شلوغ در این بازی که از سرعت عمل شما می کاهد.
  • این بازی بر اساس داستان قوی ای نمی باشد.
  • موسیقی این بازی ضعیف می باشد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
داستان - 6.5
گیم پلی - 8.5
موسیقی - 6.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی This Is the Zodiak Speaking

بازی This Is the Zodiak Speaking یک بازی بر اساس داستان واقعی از یک قاتل …