خانه / Reviews / نقد و بررسی Please The Gods

نقد و بررسی Please The Gods

بازی Please The Gods را برای شما در این پست نقد می کنیم. با ما همراه باشید. در بسیاری از بازی ها سعی و تلاش بر این بوده است که اسطوره شناسی در آن ها انجام بپذیرد، خدای جنگ و نوردیک اسطوره های یونانی که بر سر زبان ها می باشند. و اینفرنو دانته تلاش می کند که تا گروتسک خود را به هفت حلقه جهنم ببرد. این بازی مدعی است که می تواند با نسخه فنلاندیش به همه این چیز ها برسد.

واضح نمی باشد که این بازی در کدام منطقه انجام می پذیرد در این بازی شخصیت شما یک روستایی است که برای این که بتوانید به خانواده خود کمک کنید باید سه قطعه سامپو را پیدا کنید که فقر را از شما بزداید. شیئی که مال و ثروت خوبی را برای صاحب خود به ارمغان می آورد. این از طریق یک نمایشگاه در شروع بازی شما توسط یک کمپرس توضیح داده می شود. پس از آن تنها نمایانگر داستان شما و هر چند وقت یک بار گفت و گو یکی از سه خدایانی که برای یافتن سامپو به شما کمک می کند.

چیز زیادی برای داستان سرایی وجود ندارد در واقع این داستان نمایشی از تلاش یک غول پیکر می باشد که آن را توصیف خواهیم کرد، مرتب سازی نیز بر اساس هر مکانی است که بازدید خواهید کرد و این به دلیل این است که یکی از معدود شخصیت های بازی به شما گفته است که به آن جا بروید. هر فرمانده ای که شما بکشید فقط کشته می شود زیرا یکی از خدایان این چنین گفته است اما فرمول گفتگو، سفر و سرمازدگی به این بازی احساس می بخشد. و اینکه اسپویل نمی کنم ولی پایان این بازی هر چی میتونه باشه اما راضی کننده است. آن قدر جالب است که شما پس از تمام شدن این بازی پنج دقیقه به صفحه نمایش این بازی خیره خواهید ماند.

خوشبختانه گیم پلی واقعی این بازی بیش از انتظارات می باشد. اکثر بازی ها بر روی نقشه ای برون مرزی انجام می شود جایی که شما برای پیشرفت در جنگ فرمانده بعدی باید از این منطقه به آن منطقه بروید. این منطقه ها و مشکلات تجربیات متفاوتی را به شما ارائه خواهند کرد. ممکن است یک گره این شانس را برای شکار یک خرگوش به شما بدهد، در حالی که مشکل بعدی شما را در مقابل خرس سیاه بزرگ قرار می دهد.

این اتفاقات یکی از دو گزینه را دارند یا جنگ می باشد یا یک رویدادی که از طریق متن ارائه می شود، شامل رویدادهایی مانند شکار، ماهی گیری، علوفه و عکس این ها می باشد. موهبت های این رویداد ها به شما غذا، سلامتی، گاومیش و سایر موارد دیگر اعطا می کنند.

آر ان جی بخش بزرگی از این بازی است، بنابراین هر رویدادی با یک مهارت بررسی می شود. اگر موفق شوید خرگوش را با موفقیت شکار می کنید یا یک ماهی را فریب می دهید و اگر شکست بخورید شما چیزی دریافت نخواهید کرد. البته این را بدانید که شکست، شکست نمی باشد گاهی اوقات معنی آن عدم پیروزی است و شما می توانید دوباره آن را تکرار کنید.

ادامه حیات شما به موفقیت در به دست آوردن مهارت های شما بستگی دارد شما برای ادامه به غذا برای سفر در سرتاسر جهان نیاز خواهید داشت، و اگر کاراکتر شما دچار قحطی و گرسنگی شود در برابر حمله های احتمالی نمی تواند دوام بیاورد. و حتی به جاهایی که نیاز است حمله کند نمی تواند. پس نیاز است که شما مهارت های آر ان جی را فرا بگیرید.

حال بیایید درباره معماهای موجود در این بازی صحبت کنیم همونطوری که گفته شد آر ان پی جی از مهم ترین قسمت های این بازی است و اما معماها نیز تفاوتی با اون ندارند، استفاده از این بازی بر پایه این گره ها می باشد اما با جنگ آمیخته شده است. شما همیشه در حالت حمله شروع می کنید. و در حالت حمله هدف اینه که شما به نمره بالاتری از دشمن خود دست پیدا کنید. اساساً آر ان جی یک پادشاه است و این که شما از یک جنگ چگونه در می آیید موضوع نقش آفرینی شما می باشد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی این بازی در سطح بالایی است.
  • جنبه اسطوره ای این بازی به این بازی جذابیت بخشیده است.
  • گرافیک خارق العاده و طراحی هنری عالی
  • معما های جالب و آر ان جی
معایب

  • چک کننده ی اذیت کننده ی سیستم
  • صدای نامناسب طراحی شده

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
داستان - 7
گیم پلی - 7
موسیقی - 6

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …