خانه / Reviews / نقد و بررسی aliment

نقد و بررسی aliment

در سایت خوب IRG Review به نقد و بررسی بازی Aliment می پردازیم. جهان پر از بازی‌ های پیکسلی است. اما امروزه یک بازی دیگر به ایکس باکس اضافه شده که نامش ailment است. آیا شما باید در این مورد هیجان ‌زده باشید؟ بله، ما این طور فکر می ‌کنیم! در ادامه بازی aliment را به شما معرفی خواهیم کرد و آن را برایتان باز می کنیم.

این بازی از خانه خود در گوگل و فروشگاه اپل آغاز شده‌ است. این بازی سفر خود را به کهکشان بسیار دوردست ایکس باکس و کامپیوتر از طریق استیم ادامه داده ‌است و به سرعت در حال به دست آوردن کشش در سکوهای متعدد به عنوان یک دنیای منحصر به فرد از شکوه پیکسل است.

Ailment یک بازی اکشن پیکسل است که در یک سفینه فضایی در یک کهشکشان بسیار دور، دور از خانه صورت می ‌گیرد. شخصیت اصلی در یک سفینه فضایی که به مدت سه روز بی ‌هوش شده‌ است، بیدار می ‌شود و همه سرنشینان او دشمن می ‌شوند. او باید به خاطر داشته باشد که چه اتفاقی افتاد و حقیقت را دریابد. و اگر بازی را شروع کنید این به شما بستگی دارد که حقیقت را هنگامی که در طول داستان با دشمنان مبارزه می‌ کنید، پیدا کنید. Ailment در ایکس باکس شامل ۱۰ دستاورد به ارزش ۱۰۰۰ امتیاز بازی (Gamerscore) می ‌باشد. می ‌توانید لیست کامل دستاوردهای ailment را در اینجا بررسی کنید.

این بازی که توسط بازی‌ های BeardyBird توسعه یافت و توسط بازی ‌های EpiXR منتشر شد، امروزه برای ایکس باکس و قبل از دانلود بر روی ایکس باکس به ارزش 9و 99 دلار و 8 و39 پوند قیمت دارد. این بازی در ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ در دسترس است. این بازی برای خرید در دسترس و قابل بارگیری از فروشگاه ایکس باکس است، ailment در ایکس باکس جدیدترین بازی پیکسلی بعد از مدت هاست و یک ‌بار دیگر ما را به فضا پرتاب می ‌کند تا حقیقت را کشف کنیم. درست است که می تواند از مجموعه ای از عناوین بازی دیگر گرفته شود اما ailment هنوز هم در اینجا به دنبال گرفتن پول خود است و می خواهد از اینکه شما تصمیم دارید دورتر از کهکشان، راه خود را طی کنید و زمان بسیاری را با آن ها سپری کنید اطمینان حاصل کند. پس شما هنوز هم موفق خواهید شد از راه دیگری شاد شوید. Ailment  برای ایکس باکس هزینه ی خوبی را در برابر هیجان این بازی نظر گرفته است البته به این معنا نیست که این هزینه خیلی کم است اما قطعا مناسب خواهد بود.

ایوان (Ivan) که تنها طراح این بازی است به اولین بازی خود افتخار می ‌کند. این یک پروژه بلند مدت نبود و تنها ۹ ماه طول کشید تا تکمیل شود. این حقیقت است که آن را به چنین تجربه‌ ای محبوب و لذت بخش تبدیل کرده است. Ailment در چند ماه اول خود بیش از ۲۵۰ هزار دانلود داشته و این واقعیت است که با بازخورد ‌های خوبی روبرو شده است، این عنوان به سرعت نظر اجتماع گیمینگ را به خود جلب کرد.

این بازی نه تنها برای شخصیت شما بلکه برای دشمنان نیز سلاح هایی با انیمیشن های مرگبار و وحشیانه را در پی دارد. تعداد زیادی از دیالوگ کاراکترها که آمیخته با محیط دراماتیک صورت می ‌گیرد وجود دارد. شما حتی می ‌توانید برخی از دشمنان خود را تبدیل کنید و آن‌ ها را با سفر خود به مسیر در حال تحول در محیط در سراسر کشتی ببرید.

در این عنوان چندین تن از اسرار وجود دارد. چندین تن از تخم‌مرغ‌ های کوچک و پنهان در مورد دادن منابع به فیلم ‌های کامل در ژانر فضایی پخش شده ‌اند. طرفداران می ‌دانند که این تنها یک بازی برای گفتن یک داستان نیست؛ این یک بازی ای است که برای تعریف یک داستان پر طرفدار ایجاد شده ‌است.

از ویژگی های دیگر این بازی که مشهود خواهد بود می توان به وجود بسیاری از سلاح های مختلف، انیمیشن های مرگبار و وحشیانه، داستان هایی هیجان انگیز، گرافیک هنری پیکسلی، کاراکترهایی که همواره در حال صحبت هستند، جلوه های صوتی جوی، محیط دراماتیک و آوردن NPC ها با شما اشاره کرد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی بازی بسیار اعتیاد آور و جذاب می باشد
  • گرافیک بازی مثال زدنی است
معایب

  • سکانس های داستانی کمی در بازی هست
  • متن های طولانی بیهوده در سکانس های بین سطح ها

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
موسیقی - 8
گیم پلی - 9
داستان - 8

8.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از …