خانه / Reviews / نقد و بررسی Torchlight II

نقد و بررسی Torchlight II

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب نقد و بررسی Torchlight II رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن RPG و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط Panic Buttonطراحی و توسط شرکت Perfect World Entertainment نیز منتشر شده است. این بازی جذاب برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Macintosh operating systems, Linux نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی نقد و بررسی Torchlight II می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

 

بازی Torchlight II عنوانی است که سابقه اش مدیون سری بازی های دیابلو است هم به دلیل گیم پلی و هم بعضی از تیم اصلی بازی های Runic اکنون که دارای ارتباط با Blizzard است. این بازی جذاب در ابتدا در سال 2012 منتشر شد. نسخه ای که در این نقد و بررسی مورد تحلیل قرار گرفته است نسخه کنسول Nintendo Switch است که در سال 2019 عرضه شده است. این نسخه را می توان یک تجربه جلا خورده و بازسازی شده و بسیار چشمگیر دانست که تجربه ای بسیار لذت بخش با کیفیت بالا از نسخه اصلی را بر روی سیستم قابل حمل این کنسول انجام می دهد. به طور کلی بازی Torchlight II یک عنوان در سبک اکشن RPG است که شباهت زیادی به بازی دیابلو دارد به نوعی ممکن است کاملاً مانند آن نباشد اما همه چیز را در تقلید از سبک به اندازه کافی انجام می دهد.

بازی Torchlight II بر روی نسخه کنسولی نینتندو سوئیچ بسیار خوب اجرا می شود و حتی برخی از ترفندهای قابل توجه در رابط کاربری را برای کنسول ها نشان می دهد که باعث می شود این تجربه بسیار روان تر شود. بسیاری از گزینه های این بازی جذاب در تعدادی از منوها تقسیم می شوند که بعضی اوقات کمی شلوغ و پلوغ بنظر می رسند اما بندرت گیج کننده هستند.

هسته گیم پلی بازی Torchlight II به قدری ساده و اساسی طراحی شده است که بازیکن را به شهرهای مختلف، جهان های وسیع و سیاه چال ها می برد که هریک از انها از نظر طراحی متنوع و متفاوت هستند. در گیم پلی بازی چهار کلاس در دسترس است، از جمله آنها نیروی مبارز، مهندس steampunk، Outlander و Embermage جادویی و Berzerker حیوان گرا هستند . هر یک از این نیرو ها برای استفاده در مبارزات بسیار جذاب و منحصر به فرد است اگرچه همه آنها در درجه اول با نمون های اولیه جای می گیرند. هرکدام توانایی های ویژه ابداعی ای دارند که بعدا می توان قفل آن را باز کرد اما در ابتدا بسیار ساده بنظر می رسند.

در بازی Torchlight II برخی از جاندارن دیگری نیز در بازی وجود دارند که جزء عناصر زیبایی بازی هستند و مهمترین آنها می توان به حیوانات اهلی اشاره کرد که به آنها قانون حیوانات خانگی می گویند. آنها جانورانی بسیار زیبا و بامزه هستند و می توانید روی آنها جتی اسم بگذارید. عملکرد آنها این است که به شما در نبرد ها کمک می کنند و برای اجرای بازی در حالت تک نفره نیز عالی هستند و همچنین می توانند با دستور شما آیتم هایی را برای فروش به شهر ارسال کنند. در بازی Torchlight II می توان هریک از دکمه ها را به سادگی تنظیم کرد بنابراین می توانید هر توانایی، حمله و مواردی را به دلخواه انتخاب کنید و روی یکی از دکمه های متعدد کنترلرهای کنسول سوئیچ آنها را تنظیم کنید. این ویژگی جذاب به بازیکن این امکان را می دهد تا شخصیت خود را برای عملکرد در گیم پلی بازی به دلخواه شخصی سازی کند و بر نحوه استفاده از آنها تمرکز پیدا کند.

بازی Torchlight II یک عنوان بسیار جذاب RPG است که بسیار سرگرم کننده و لذت بخش است و می توان آن را رقیب پر قدرتی برای بازی دیابلو 3 دانست. با اینکه این بازی با متنوع و گسترده بودن Diablo III مطابقت ندارد اما دامنه متمرکز و غیر عادی تر آن می تواند جایگزینی خوب برای بازیکنان باشد. بازی Torchlight II متاسفانه به طرز ناامید کننده ای به هیچ وجه امکان پخش چند نفره محلی را در نسخه کنسول سوئیچ را به بازیکنان نمی دهد اما بازی آنلاین چهار نفره برای تجربه وجود دارد.

نسخه کنسول سوئیچ بازی Torchlight II با کیفیت و دارای برخی قابلیت های جذابی است که امکان شخصی سازی بسیاری را برای بازیکنان فراهم می کند و همچنین عملکرد هوشمن ود ترفندهای رابط کاربری آن برای کنسول به هر دو شکل docked و handheld طراحی شده است.  به طور کلی بازی Torchlight II عنوانی شبیه به بازی های Diablo است اما به اندازه کافی ایده و طرحی برای ارائه از خود ندارد تا جلوه ای به یاد ماندنی و متفاوت از خود داشته باشد. بازی جذاب Torchlight II را به دوستداران سبک بازی های اکشن نقش آفرینی و به خصوص طرفداران بازی های Diablo پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
  • وجود حالت آنلاین چند نفره
  • طراحی بصری با کیفیت و هنری
معایب

  • شباهت زیاد به سری بازی های Diablo
  • داستان بی سرو ته
  • عدم وجود امکان برای اجرا به صورت چند نفره محلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 6.5
موسیقی - 7

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …