خانه / Reviews / نقد و بررسی TaniNani

نقد و بررسی TaniNani

سلام به تمامی دوستان ودوستداران خوب وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب با مزه ی TaniNani در خدمت شما عزیزان هستیم تا ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در تلریخ 23 ژانویه ی 2020 توسط WhyKev ساخته و طراحی و البته منتشر شد ، این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo switch و PC و هم چنین سیستم عامل های Linux و MAC OS در دترس و قابل خریداری است که میتوان گفت استقبال خوبی از این بازی شده است.

اگر شما به دنبال یک بازی با گیم پلی شیرین و کوتاه هستید که کمی شما را به چالش بکشد من در مین جا بازی TaniNani را به شما معرفی میکنم که در جلو تر برای شما توضیح خواهم داد که این بازی به چه شکل است. این بازی یک بازی در سبگ پازل و معما است که در دنیای شیرین و جذاب و البته کلاسیک پیکسلی بر گذار میشود.

داستان بازی در مورد دو موجود به شکل سنجاقک هستند که به شکلی عاشق و دلداده ی یکدیگر اند ، شما در گیم پلی بازی در راه ها و میز (Maze) هایی قرار میگیرید که باید بتوانید راه درست را تشخیص دهید و ه طمرد و الماس هایی دست پیدا کنید و به اون ها بوسه بزنید! میدونم بوسه زدن به الماس های رنگی آن هم توسط یک سنجاقک کمی عجیب به نظر می رسد اما سازنده سعی کرده است که شما به هر آنچه چیز که در بازی وجود دارد عشق بورزید و آن ها را دوست داشته باشید که به نظرم  بسیار هم موفق بوده است. شما باید این الماس ها و زمرد ها را به دست بیاورید تا از یک مرحله عبور کنید و به مراحل بعدی بروید ، ممکن است در بازی حس کنید که دیگر عاشق سنجاقک دیگر نیستید و حالا این الماس ها و زمرد ها جای سنجاقک را پر کرده اند واین یعنی این که ناگهان بازی محو می شود.

در مراحل اول بازی ، بازی به صورت کاملا شیرین و جذابی اسان است و شما مثل اب خوردن مراحل را به گایان می رسانید که باید بگویم که هیچ چیز ساده نمی ماند و بازی رفته رفته سخت تر و چالش بر انگیز تر میشود اما چون پله به پله این چالش ها ظاهر میشوند به گونه ای نیست که شا حس کنید که ناگهان همه چیز عوض و یا خراب شد و به حالتی شما را با گیم پلی منعطف میکند.

بالا تر به شما گفتم که این بازی گیم پلی کوتاهی دارد اما فراموش کردم که بگویم بازی دارای 120 مرحله است البته نترسید هنوز چیزی تغییر نکرده است به خازر این که مساحت بازی بسیار کوچک است و شما میتوانید به راحتی و به سرعت پازل ها را حل کنید ، الماس ها را ببوسید و به مراحل بعدی بروید و باور کنید که انقدر سریع می گذرد که بعد از تمام کردن بازی شما حس می کنید که فقط 20 مرحله را پشت سر گذرانده اید و با این که داستان قوی در بازی وجود ندارد به راحتی در گیم پلی عرق میشوید و این نشان دهنده ی قدرت طراح است.

این بازی با این که مراحل کوتاهی دارد اما تعداد آن ها زیاد است به طور خوب و حرفه ای نتوانسته اند که از فرآیند تنوع استفاده کنند و پس تمام کردن چندین مرحله شما حس می کنید که بازی بسیار یک نواخت شده است و به نحوی دیگر جذابیت آنچنانی ندارد و شما فقط کاشی هایی با رنگ یکسان ئر یک پس طمینه ی صورتی می بینید و اگر مثل من از رنگ صورتی بدتان می آید بازی می تواند کمی برای شما طاقت فرسا شود.

گرافیک بازی همانجور که گفتم بسیار یک نواخت و تا حدی خسته کننده است و رنگ ها بسیار یک دست و تکراری هستند و تنها قسمت خوب در گرافیک این بازی گرافیک پیکسلی و کلاسیک آن به حساب می آید. موسیقی این بازی با این که بسیار تکراری است اما میتوانم به جرأت بگویم با فضای بازی بسیار هم خوانی دارد.

ممنون که در این مقاله همراه ما بودید.

5

5

مزایا

  • گرافیک پیکسلی
  • پازل های متنوع
معایب

  • یک دست بودن رنگ ها در طراحی بازی
  • موسیقی تکراری
  • گم شدن داستان

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 4.5
موسیقی - 5

5.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی A Summer with the Shiba Inu

سلام به دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی …