خانه / Reviews / نقد و بررسی Relic Hunters Zero: Remix

نقد و بررسی Relic Hunters Zero: Remix

سلام به تمامی دوستان و دوستداران خوب این وب سایت امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و عجیب Relic Hunters Zero: Remix در خدمت شما عزیزان هستیم پس با ما همراه باشید.

این بازی در 17 مه ی 2020 به دست rogue snail طراحی و ساخته شده است و توسط شرکت akupara games که یک شرکت آمریکایی است به بازار عرصه و منتشر شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch و PC و سیستم عامل های MAC OS و windows در دسترس و قابل خریداری است.

این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی قرار میگیرد که اکثر گیمر ها حتما چندین بازی در این سبک دارند و خب میتوان گفت یکی از ژانر های پر طرفدار در دنیای گیم است . خب باید به شما بگویم که داستان بازی بسیار خلاصه و کوتاه است اما خوش بختانه یک هدف دارد ، شما در این بازی یک قهرمان رنگارنگ هستید که تصمیم میگیرد با یک امپراطور ظالم در حال مبارزه هستید که نقشه های شیطانی و پلیدی دارد و شما سعی می کنید که در مقلبل او بایستید و فقط همین که البته باید این را هم بدانید که کل بازی در حول محور گیم پلی می چرخد و داستان دیگری در کار نیست.

خب من به شخصه از بازی هایی که داستان به اندازه قوی نداشته باشد را دوست ندارم اما خی راجع به این بازی باید به شما بگوویم که ایم گونه نیست و گیم پلی چنان من را مجذوب خودش کرد که متوجه وجود نداشتن خط داستانی نشدم و بسیار از بازی لذت بردم ، در بازی شما بیشتذر با سلاح های سرد در حالت های مختلف با دشمنان و هیولا های موجود در بازی میجنگید و سعی می کنید به این طریق جلوی آن ها را بگیرید و خب این که در بازی سلاح گرم زیاد استفاده نمی شود برای من بسیار جذاب بود و این که چگونه تن به تن با یکدیگر می جنگید بسیار جالب بود ، اما متاسفانه موضوعی وجود دارد که کمی من را از این بازی خسته کرد آن هم جنگ های بسیار طولانی این بازی بود واقعا نیازی نیست که چندین دقیقه فقط با یک دشمن و یا هیولا جنگید و خب زیاد انجام دادن این کار بسیار خسته کننده میشود و به بازی کن این حس را میدهد که پیشرفتی در بازی نیست و بازیکن را ناراحت و دل زده می کند که خب برای من هم این اتفاق افتاد و در حین بازی احساس بس هدفی کردم.

با پیشروی در بازی و مراحل بالا تر بازی اجازه ی این را به شما می  دهد که سلاح های گرم در بازی به دست بیارید و از آن ها استفاده کنید و خب طبیعتا میتونید ضربه های خیلی دردناکی به حریف خودتون وارد کنید و هرچه زود تر نابودش کنید ، شما در طول بازی ممکن است که مهماتتان تمام شود و اینجا است که شما دوباره باید از سلاح های سرد و جنگ تن به تن استفاده کنید تا آن مرحله به پایان برسد و شما بتوانید مهمات به دست بیاورید. بازی خیلی ساده شروع میشود و شما بدون تکرار یک مرحله به یک مرحله ی دیگر می روید اما با پیشروی در بازی هیولا ها و دشمنان شما رفته رفته با هوش تر و قدرت مند تر میشوند حتی میتوانند حرکات و حملات شما را اسکن کنند و باعث شوند شما نتوانید حمله ی درست و موفقی داشته باشید.

گرافیک بازی به نظرم با این که پیکسلی بود بسیار جالب طراحی شده بودند ، چندین شخصیت در بازی وجود دارد که به صورت بسیار رنگی و به حالت مکعبی طراحی شده اند که همه ی آن ها به صورت پیکسلی طراحی شده اند در یک صفحه ی رنگی با یک دیگر می جنگند و با دست های کوچک و مکعبی سلاح های پیکسلی خودشان را د دست دارند و به هیولا هایی که کمی از شما بزرگ تر هستند شلیک می کنید ، همه ی این جنگ ها در صفحه ها و پس زمینه های رنگی و بدون نقش و نگار اتفاق میوفتد که ممکن است با خودتان بگویید چرا یک طمین برای این جنگ ها طراحی نکرده اند ولی من آنقدر غرق در بازی مبارزه بودم که این مسئله برایم مهم نبود و از گرافیک پیکسلی لذت می بردم.

در قسمت سمعی هم باید گفت که بازی به خوبی عمل کرده مخصوصا در قسمت افکت های صوتی که هم خوانی خوبی با بازی دارد ، در بازی موسیقی هایی استفاده شده است که بیشتر از ریتم های تند استفاده شده و با مبارزه های بازی هم خوانی دارد.

ممنون که در این نقد و بررسی همراه ما بودید.

5

5

مزایا

  • گرافیک رنگی
  • شخصیت های دوست داشتنی
معایب

  • طولانی بودن مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 8
داستان - 2
موسیقی - 8

6.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …