خانه / Reviews / نقد و بررسی Bus Simulator: Official Map Extension

نقد و بررسی Bus Simulator: Official Map Extension

سلام به تمامی دوستان عزیز وب سایت IRG Review امروز با بازی جذاب Bus Simulator: Official Map Extension در ژانر شبیه سازی در خدمت شما عزیزان هستیم .

بازی Bus Simulator: Official Map Extension در تاریخ 22 می 2019 به دست شرکت  stillalive studios ساخته و توسط شرکت astragon Entertainment به بازار عرصه شد و در بین طرفداران این سبک مورد استقبال بسیار خوبی واقع شد . این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstation4 ، Steam ، Xbox one و PC در ئسترس و قابل اجرا است.

اولین چیزی که با شنیدن نام شرکت astragon Entertainment به ذهنم می آید بازی های شبیه سازی بسیار خوب است که 100% همه ی ما حد اقل یک بار هم که شده حتی اگر بازی مکردیم تریلر های این بازی ها را دیده ایم ، این شرکت با ساخت بازی هایی در این سبک فرصت این را به شما میدهد که با کار هایی که با ماشین ها انجام میشود آشنا شوید و از این مشاغل درک درست تری داشته باشید و در نقش رانندگان قرار بگیرید که این به نظرم یک حرکت خوب و حرفه ای است به خصوص که طراحان به خوبی همه چیز را طراحی کرده اند و جزئیات به خوبی قابل مشاهده است.

بازی داستان به خصوصی ندارد و همه چیز حول محور گیم پلی قرار می گیرد ، به این صورت که شما راننده ی اتوبوس های مختلف هستسد که با هر کدام از اتوبوس ها موقعیت های شغلی شما تغییر می کند مثلا شم میتوانید راننده اتوبوس و سرویس مدرسه باشید ، راننده اتوبوس های مسافرتی ، راننده ی اتوبوس جاده های درون شهری و … و این قضیه به شما اجازه میدهد موقعیت شغلی آنان را خوب درک کنید و به جای آنان در جاهای مختلفی مانند ترافیک ، جاده های زیبا و ساحلی ، جاده های پر پیچ و تاب  رانندگی کنید و لذت ببرید.

چیزی که در این بازی بسیار توجه من را جلب کرد این بود که شما با تمامی مشاغلی که شما هر شغلی که مربوط به اتوبوس باشد را امتحان می کنید ، هر شغلی که فکرش را بکنید مثلا در یک مرحله شما راننده ی اتوبوسی هستید که تور گردش گری را در یک جنگل و یا صحرا به گردش می برید ، یا راننده ی اتوبوس فر.دگاه می شوید و مسافران را به نزدیک هواپیما می برید و این نشان دهده ی فکر باز طراحان است که بسیار من را به وجد آورد و باعث لذت فراوان من شد.

شما در مراحل اول یا پارت اول بازی 12 مرحله ی مختلف را می گذرانید که از طریقی مراحل اشنایی شما با سبک و روند این بازی است و پس از گذراندن این مراحل مأموریت های اصلی شما در این بازی شروع میشود و شما میتونید دوباره طراحی خوب این مراحل را ببنید که بسیار عالی هستند پس از گذراندن 8 مرحله از بازی شما وارد سطح و یا پارت بعدی بازی خواهید شد این بار همه چیز جامع تر و تا حدی حرفه ای تر است ، که قسمت حرفه ای بازی 9 مرحله دارد که مناظر بسیار دقیق و خوب در آن طراحی شده اند.

مسیر های بازی بسیار زیبا هستند مخصوصا مسیر های کوهستانی که با نهایت دقت و ظرافت طراحی شده اند و من هنگام رانندگی در این جاده ها مدام با خودم می گفتم: عجب جای خوبی ، کاش من ا.نجا کلبه داشتم ،  البته رانندگی در این جاده های کوهستانی کمی چالش بر انگیز بود و رانندگی با اتوبوس واقعا مانند رانندگی با ماشین های معمولی نبود و نیاز به کمی مهارت داشت که باید در طول بازی آن ها را به دست بیاورید در غیر این صورت هم شما و هم تمامی مسافران به ته دره های این جاده های کوهستانی سقوط میکنید. این بازی مراحل متفاوت و مختلف زیادی دارد که با پایان رساندن هر سطح ، سطح های جدیدی از بازی برای شما باز میشود و شما میتوانید از یک گیم پلی نسبتا عالی لذت ببرید.

گرافیک بازی بسیار خوب است و گاهی حس واقعی بودن را به شما میدهد چرا که تمامی مناظر با بهترین و دقیق ترین ظرافت های ممکن طراحی و ساخته شده و در این قسمت امتیاز خوبی دریافت می کنند و باید به آن ها آفرین گفت که توانسته اند این همه مراحل مختلف را به زیبایی طراحی کنند. در قسمت موسیقی هم این بازی خوب عمل کرده است افکت های صوتی کاملا با بازی هم خوانی دارند و موسیقی های آرام و متناسب با تصاویر در پس زمینه ی بازی به خوبی با بازی مچ شده است.

اگر قصد این بازی را دارید خودتان را برای یک تجربه در جاده و مشاغل مختلف آماده کنید.

 

 

5

5

مزایا

  • مراحل مختلف و متنوع
  • گیم پلی جذاب
معایب

  • وجود نداشتن داستان
  • ایرادانی در گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 8.5
داستان - 1
موسیقی - 7

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …