خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Rustler: Grand Theft Horse

نقد و بررسی بازی Rustler: Grand Theft Horse

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Rustler: Grand Theft Horse می باشد که یک بازی نقش آفرینی و ماجراجویی است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

این بازی مانند اکثر بازی های نقش آفرینی، شما را در نقش یک شخصیت خیالی قرار می دهد که باید یک سری ماموریت ها را انجام دهید و به سمت هدف اصلی تان پیش بروید. البته بر خلاف اکثر بازی های نقش آفرینی، این بازی نقش یک قهرمان یا مبارز شجاع را به شما تحویل نمی دهد، بلکه شما قرار است به عنوان یکی از اراذل و اوباش قرون وسطی در یکی از روستاهای اروپا بازی را ادامه دهید! توسعه کلی داستان بازی قوی است و ما به این بخش نمره خوبی می دهیم.

گرافیک بازی آرت استایل سه بعدی و جذابی دارد. ترکیب رنگی، نورپردازی و جزئیات زیاد صحنه های مختلف گرافیکی بازی تنها تعدادی از ویژگی های مثبت این بخش از بازی هستند. هم چنین بازی موسیقی زمینه بسیار جذابی دارد و صداگذاری آن هم به طور حرفه ای انجام شده است. گرافیک و موسیقی بازی امروز از ما نمره خوبی می گیرند.

آخرین بخش نقد و بررسی مان مربوط به گیم پلی بازی می باشد و با این که این بازی هیچ ویژگی خاص و جدیدی در گیم پلی اش ندارد، اما از آن جایی که طراحی کلی و مکانیک یا کنترل های بازی خیلی قوی طراحی شده اند و بازی ایرادات فنی خاصی هم ندارد، شما قطعا می توانید از این گیم پلی لذت ببرید و ما نمره متوسط رو به بالایی به گیم پلی بازی تعلق خواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Rustler: Grand Theft Horse رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Rustler: Grand Theft Horse یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت آپدیت جدید بازی که یک سری ایرادات کوچک به بازی اضافه کرده است خیلی برای خرید بازی مشتاق نباشید اما این اشتباه را نکنید و حتما سری به این بازی بزنید. بازی Rustler: Grand Theft Horse در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست و پنج دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. این بازی همچنین حدود چهل عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی هستند و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Rustler: Grand Theftp Horse

5

مزایا

  • داستان جالب با توسعه خوب
  • گرافیک جذاب و دوست داشتنی
  • موسیقی و صداگذاری حرفه ای
معایب

  • حوصله سر بودن یک سری از بخش های گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 4.5
داستان - 7.5
موسیقی - 10

8

User Rating: Be the first one !