خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Gallic Wars: Battle Simulator – a roguelike tactical strategy game

نقد و بررسی بازی Gallic Wars: Battle Simulator – a roguelike tactical strategy game

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Gallic Wars: Battle Simulator – a roguelike tactical strategy game می باشد که یک بازی مبارزه ای، تاکتیکی و استراتژی است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی به ظاهر فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

در ابتدای بازی شما می توانید یک سری معرفی و ایده کلی از داستان بازی را ببینید ولی بعد از چند دقیقه گذشتن، بازی کاملا وارد مبارزه و انجام ماموریت های بازی می شود و دیگر خبری از داستان نخواهد شد. ایده اصلی بازی تسخیر و استعمار روم باستان با استفاده از سیستم تاکتیکی و استراتژی بازی می باشد اما متاسفانه هیچ توسعه و پردازشی برای این بازی انجام نشده و به همین دلیل ما نمی توانیم نمره بالایی به داستان بازی بدهیم.

گرافیک بازی شاید در نگاه اول خیلی عجیب و بد نباشد اما وقتی این استایل کارتونی و کودکانه گرافیک را در کنار بخش های دیگر مانند صداگذاری و استایل گیم پلی بازی در نظر بگیرید، به وضوح می توان دید که گرافیک بازی اصلا مناسب حال و هوای آن نیست و جدای از این مسئله هم حقیقتا گرافیک بازی ویژگی مثبت خاصی ندارد و حتی یک سری بخش ها مانند انیمیشن هم ضعیف کار شده اند. موسیقی بازی هم دقیقا مانند گرافیک همخوانی زیادی با بازی ندارد و به همین دلیل ما به گرافیک و موسیقی این بازی نمره چندان جالبی نخواهیم داد.

آخرین بخش نقد و بررسی امروز ما مربوط به گیم پلی بازی می باشد. سیستم مبارزه و استراتژی چیدن بازی به همراه مکانیک و کنترل های گیم پلی حقیقتا کیفیت زیادی دارند و می توانند مخاطب را درگیر کنند. متاسفانه بازی طراحی فنی بسیار ضعیفی دارد و این باگ های زیاد باعث می شوند که علی رغم حرفه ای بودن سیستم کلی گیم پلی، شما نتوانید از آن لذت ببرید و در نتیجه گیم پلی بازی هم نمره خیلی خوبی از ما نمی گیرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Gallic Wars: Battle Simulator – a roguelike tactical strategy game رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Gallic Wars: Battle Simulator – a roguelike tactical strategy game یک بازی خیلی ضعیف می باشد ولی خب این بازی نه چندان جالب ویژگی های خوب و جذابی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این نقاط قوت جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه کنیم و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد نمی کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی بسیار ضعیفی دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت یک سری تبلیغات مخصوص این بازی برای خریدن آن مشتاق باشید اما در کل این بازی پیشنهاد ما به شما نیست. البته اگر هنوز هم به خریدن بازی معرفی شده امروز ما علاقه دارید، بازی Gallic Wars: Battle Simulator – a roguelike tactical strategy game در وب سایت استیم با قیمت حدود پنج دلار به فروش می رسد و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

گرافیک - 1.5
گیم پلی - 3.5
داستان - 1
موسیقی - 1.5

1.9

User Rating: Be the first one !