خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Pyramid Quest

نقد و بررسی بازی Pyramid Quest

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Pyramid Quest می باشد. این بازی یک بازی پلت فرمر و معمایی جدید است و در ماه ژانویه سال 2022 در پلت فرم های مختلفی موجود گردیده است. باید اشاره کنیم که برخلاف اکثر بازی هایی که در این وب سایت می بینید، بازی امروز یک بازی کمتر شناخته شده است و به احتمال زیاد سایت IRG Review جزو اولین وب سایت هایی است که برای این بازی یک نقد و بررسی دقیق می نویسد. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جذابی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

در نگاه اول به این بازی ممکن است شما هم مانند ما فکر کنید که بازی خط داستانی خاصی ندارد و مواردی مانند نبود شخصیت پردازی هم صرفا این فرضیه شما را تقویت کنند. اما باید گفت که این بازی در پیاده سازی ایده اصلی خودش – یعنی پیدا کردن سه قطعه از یک وسیله باستانی و استفاده از آن برای رفتن به مرحله بعدی – کاملا موفق بوده و در کل می توان گفت که داستان این بازی نمره متوسطی از ما می گیرد.

یکی از نقاط قوت بازی قطعا گرافیک آن می باشد. استایل طراحی گرافیک و ساده و مختصر بودن آن – در عین حال که همه موارد لازم برای یک طراحی خوب را هم داخل خود گنجانده است – همه باعث می شوند که ما به این بخش از بازی نمره بالایی بدهیم. جلوه های صوتی بازی کیفیت بالایی دارند اما متاسفانه موسیقی بازی امروز ما دو ایراد اساسی دارد که در کل خیلی موسیقی بازی را قابل قبول جلوه نمی دهند. مورد اول نبود صداگذاری است – که البته بازی دیالوگ های خاصی هم ندارد – و دومین مسئله هم تکراری بودن موسیقی زمینه (یا به اصطلاح loop بودن آهنگ پس زمینه که یعنی موسیقی اصلی تایم بسیار کمی دارد و به دفعات متعددی به طور پشت سر هم تکرار می شود) است که مطمئنا اندکی آزار دهنده خواهد بود. این دو مورد باعث می شوند که ما نتوانیم نمره خیلی خوبی نصیب موسیقی بازی بکنیم.

گیم پلی بازی حقیقتا همه مواردی که از آن در تبلیغات میبینید و انتظار دارید و حتی ویژگی های مثبت بیشتری را هم به شما ارائه خواهد داد. علاوه بر کنترل های نرم و روان و سیستم مکانیکی جذاب و خلاقانه، بازی ایرادات فنی قابل توجهی هم ندارد و همان طور که انتظار دارید گیم پلی بازی نمره بسیار بالایی از ما دریافت خواهد کرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Pyramid Quest رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Pyramid Quest یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت ناشناخته بودن بازی خیلی مایل به خرید آن نباشید اما به نظر ما این اشتباه را نکنید و حتما این بازی را تجربه کنید. بازی Pyramid Quest در وب سایت استیم با قیمت حدود ده دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Pyramid Quest

5

مزایا

  • گرافیک ساده و در عین حال جذاب
  • گیم پلی بدون ایراد و خلاقانه
معایب

  • موسیقی ضعیف و تکراری
  • نداشتن خط داستانی و شخصیت پردازی مشخص

0

0

0

0

0

گرافیک - 9.1
گیم پلی - 10
داستان - 5
موسیقی - 3

6.8

User Rating: Be the first one !