خانه / Reviews / بازی psikyo shooting stars Bravo

بازی psikyo shooting stars Bravo

در این بازی قصد داریم بازی psikyo shooting stars alpha را برای شما هواداران سایت IRG Review مورد نقد و بررسی قرار دهیم. با وبسایت نقد و بررسی آی آر جی ریویو همراه باشید. اسم نسخه قبلی این بازی psikyo shooting stars alpha بوده و الان نسخه جدید آن با اسم psikyo shooting stars alpha منتشر شده است. پیشنهاد سایت IRG Review به شما این است که اول نسخه قبلی بازی و یا حداقل نقد و بررسی آن را مطالعه کنید و سپس به سراغ نقد و بررسی این نسخه بروید. چون به دلیل داستانی بودن بازی دانستن اطلاعات از نسخه قبلی برای شما واجب است.

شش مرحله که در این بازی وجود دارد از نسخه های متفاوت gunbarich بوده است. اولین بازی در ژاپن در سال ۱۹۹۴ به بازار عرضه شد از آن زمان تا حالا عنوان psiko در همه ی نسخه ها وجود دارد اما وقتی به بررسی آن می پردازیم می بینیم که این شخصیت و بازی هم می تواند تکراری بشود و شاید وقتش است که شخصیت اصلی عوض شود. شرکت بازی psikyo shooting stars Bravo نسخه دوم بازی این مجموعه را در سال 1998 عرضه کرد یعنی 4 سال بعد از نسخه قبلی ، از هر نظری نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفت کرده بود. همه ی ما می توانیم به خاطر این که این شرکت جعبه های مسخره بازی اول را اصلاح کرد تشکر کنیم حتی در حالی که تصاویر و صدا از نسخه قبلی قابل توجه تر و بهتر شده بود.

مکانیک شات شارژ بازی با راه اندازی سریع تر و سیستم که بسیار امکان ذخیره چندین شارژ را فراهم می کند بسیار مفید واقع شده است و این برای مبارزات شما بسیار مفید است و با پاداش را به مسیرتان ادامه بدید. همچنین یک حمله غول های سخت بازی در راه دارید که بهتر است برای برخی از مکان های خالی به موقع بسیار متمرکز و خطرناک و قدرتمند باشید. کارفرمایان بدون نقص در حین باز شدن نقاط خاص امتیازات دیگری نیز به دست شما می رسانند. حالا ما سامورایی های نسخه سوم را داریم و همه آن چه می توانیم در مورد این نسخه بگوییم این است که این یک خشونت خارق العاده برای بازی می باشد. همانطور که از قبل می دانید این نسخه توسط خود شرکت سایکو ساخته نشده است بلکه توسط ایکس ناتوس ساخته شده است. این بازی در ابتدا در نسخه های بازی ساخته نشده است و تنها در دسته کلاسیک سونی پی اس پی که حدس می زنیم زمینه های عجیب سه بعدی را بیان می کند منتشر شده بود ، و همان طور که می دانید این نسخه حتی در سیستم اصلی خود دارای کندی زیاد و مشکلات عملکردی فراوانی نیز می بود. اما موضوعی که از این مورد نیز بدتر است تاخیر در ورودی بازی می باشد و این بازی چنان تاخیری دارد که روی صفحه بدون هیچ گونه سوالی قابل مشاهده است.

لازم است به شما بگوییم که این نسخه همانند نسخه قبلی مزایای خود را حفظ کرده است و چندین مزایا هم به خود اضافه کرده است. برای مثال کتابخانه بازی نیز به طور کلی بسیار پیشرفت کرده است. اما هر بازی مشکلاتی دارد و نمی تواند بی مشکل باشد. چند مشکل از این بازی را به یاد می آوریم مانند تاخیر زیاد در بالا آوردن بازی و گیم پلی. همچنین عدم انتخاب مراحل یا گزینه های آموزش از دیگر مشکل های بازی می باشد.. گرچه تمرکز بازی بر روی موضوع اصلی بررسی ما یعن رقابت و پیروزی بوده است.

سیستم امتیاز دهی این بازی به صورت نقطه ای و مرحله ای می باشد که به طور عملی کار می کند ، به جز کشتن جادوگرها و جمع کردن سکه ها از روی زمین و جعبه های شخصیت موجود در آن ، به خصوص شخصیت اصلی یعنی ماریون پوچ. تمایل به ضربه زدن به سر یا گردن شخصیت دارند که شاید از لحاظ تئوری قابل قبول باشد اما در عمل بسیار وحشتناک و فاجعه است. گرچه این بازی هنوز هم برای ما به دلیل جذابیت های تصویری، موسیقی جذاب و طراحی سطح خوب خاطره انگیز است و پیشنهاد می شود که اگر به تازگی وارد این مجوعه شده اید این قسمت بهترین جا برای شروع شما می باشد.

و اما در مورد دو نسخه آلفا و براوو این مجموعه که می خواهیم صحبت کنیم باید بگویم که از نظر ارزش تقریبا با یکدیگر برابر می باشند. در حالی که نسخه آلفا قدیمی تر بوده و شاید به دلیل کیفیت مداوم بازی نماد بهتر از این دو بازی باشد، اما ما همچنان به گانبیرد ها در نسخه براوو خصوصا گانبیرد دو پناه می بریم. به دلیل این که بسیار خاطره انگیز بود. خوب در این مجموعه شاید قدرت آن چنانی نسبت به بقیه مجموعه ها وجود نداشته باشد اما در نهایت کدام مجموعه بهتر است گانبیرد یا استیکرز؟ متاسفامه یکی دیگر از ثابت های موجود میان آن ها وجود سطح بالای تاخیر در ورودی و نبود مواد اضافی برای ایجاد مجموعه کاملا برجسته است.

 

 

5

5

مزایا

  • گرافیک این بازی متفاوت و سرگرم کننده است.
  • موسیقی کاملا دوست داشتنی است.
معایب

  • تاخیر زیاد در ورودی بازی
  • سیستم امتیازدهی ضعیف موجود در بازی
  • عدم پیوستگی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
داستان - 7
گیم پلی - 7
موسیقی - 8

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی DRAINUS

با اطمینان می توانم بگویم بازی DRAINUS دیدنی ترین و قابل توجه ترین عنوان تیراندازی …