خانه / Reviews / نقد و بررسی Sleep Attack

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد و بررسی کنیم. من با اندازه نفر بعدی که این بازی رو قرار است بکند یک از طرفدار های بزرگ این بازی می باشم. اگر آن ها یک طرفدار بازی برجی باشند در نوبت اول یه نوعی از معادله بازی های آر تی اس می باشد که از عصر کامپیوترهای شخصی ان ها در روی موبایل ها قابل دسترس می باشند. ان ها در بعضی مواقع به طرز فریبنده ای ساده هستند اما  در واقع آن ها سخت و شیطانی هستند بازی حمله در خواب یا همان sleep attack به خوبی در این گروه جای می گیرد بیایید ببینیم که چگونه در پلت فرم نینتندو سویچ عمل می کند.

در ابتدا این طور به نظر می آید که مقدمه این بازی به طور نسبی بی ربط است زیرا آن چه را که انتظار داریم شخصیت اصلی عنوان باشد نشان می دهد که فقط در کل بازی خوابیده است، یک برش  از صحنه دقت کنید که بدون اسپویل است، نشان می دهد که یک جلسه بازی ماراتن دارد که فقط برای رهایی از خواب می باشد. این امر آن سرزمین را به سرزمین های عجیب و غریب تبدیل می کند جایی که آن ها مرکز کانون هستند. به طور مستقیم در وسط هر مرحله می توانید بخوابید بدون اینکه خبره پوکمون باشید ممکن است شباهت یک اسنوورلاکس سه چشم را یادداشت کنید. بدون صرف نظر از اینکه درست در مرکزی ترین نقطه صفحه قرار داشته باشد و کار شما این است که اطمینان حاصل کنید که موج دشمنان به او آسیب نرساند.

مانند هر بازی برج معمولی دیگری که ممکن است بازی کرده باشید شما باید به صورت استراتژیک یک برج را در زمین قرار دهید و بر اساس همین برج توانایی هایش را افزایش دهید و به سطوح بالاتری این برج را برسانید موج پس از موج دشمنان از مکان های مختلف بر روی صفحه نمایش زیاد خواهد شد و هر کدام انگیزه گرفتن کلون پوکمن دوست داشتنی خود را دارند. مهم ترین تفاوت در اکثر این نوع بازی های این است که می توانید زمین بازی را بچرخانید. زمینه ها بیرونی همان مانند بقیه است. اما مرکز صفجه نمایش مانند دیسک است که در هر زمان شما می توانید با چوب آنالوگ موجود سمت چپ با چرخاندن آن را در جهت یا خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

در ابتدا من فکر می کردم این یک موضوع حیله گرانه می باشد اما مورد نیاز نبود که همچین فکری کنم. با این حال، هنگامی که در بازی با دشمنان سخت تر، سکه کمتر برای برپا کردن و یا به روز رسانی کردن برج های خود خرج می کنید. چرخش محور های جهت های اطراق شما را تضمین می کند به دلایل مختلفی کار می کند. اول از همه این بدان معنی است که می توانید مسیرهای طولانی تری برای راه رفتن امواج ایجاد کنید، و این موضوع این توانایی را به شما می دهد که زمان بیشتری برای دفاع کردن از برج های خود داشته باشید علاوه بر این می توانید با چرخاندن نقشه امواج را شکسته و آن ها را تقسیم کنید تا بسته به آن برجی که شما در آن مستقر شده اید بتوانید آن دشمنان را مشخص کنید و آن ها را از روی زمین محو کنید. در زمان های مختلفی دشمنان می آید که کشتن آن ها خیلی دشوار نیست.

این بازی دارای یک سیستم رتبه بندی است که شما در آن بر اساس عملکرد خود در کل سه سطح پاداش خواهید گرفت. برای کسانی که دوس دارند طولانی تر در بازی فکر کنند، می توانند در بازی مکث کنند. این نمایش خیلی زیبا و رنگارنگ می باشد. برداشت های اول من از این بازی خوب نبود زیرا شخصیت ها در روی صفحه نمایشگر خیلی کوچک هستند بنابراین اگر این قابلیت را در حالت جابجایی داشته باشید بهتر است برای شما بارگیری شود. البته فایده استفاده از صفحه لمسی در حالت دستی نیز وجود دارد.

 

5

5

مزایا

  • فراوانی برج های موجود در این بازی که هر کدام شکل خودشان را دارند
  • چیز جالبی که به این بازی افزوده شده است مکانیک چرخش بسیار جالب آن می باشد
  • رنگارنگ است و به دور از جمعیت است.
معایب

  • یک مقدار سخت است که بعضی از افراد را در یک زمان ببینی
  • انعکاس صدا نیز کمی اذیت کننده می باشد، اما خیلی کم است اگر شما به عنوان تماشاگر باشید متوجه این اذیت نخواهید شد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
داستان - 7.5
گیم پلی - 7
موسیقی - 6

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …