خانه / Reviews / نقد و بررسی Mary Skelter 2

نقد و بررسی Mary Skelter 2

Mary Skelter 2 یک عنوان سرگرم کننده در سبک RPG و عنوانی الهام گرفته از سری Etrian Odyssey or Persona Q است. هرکسی که با آن سری ها آشنا باشد حلقه اصلی گیم پلی این بازی را خواهد فهمید. با این حال ، داستان و کاراکترها توجه شما را به سختی جلب می کنند.

در بازی Etrian Odyssey یا Persona Q شما به عنوان شخصیت اصلی Otsuu ، با Blood Maidens که از شخصیت های افسانه الهام گرفته است ، همکاری می کنید. هدف نهایی فرار از موجودی به نام زندان است که مجموعه ای از زندان ها را ایجاد کرده است که نمایانگر سیاه چال هایی است در مسیر حرکت شما قرار دارند. هسته اصلی گیم پلی بازی  کشف هر یک از سیاه چال ها ، نابود کردن نیروی اصلی آن و یافتن و استخدام تعداد بیشتری از نیروهای Blood Maidens مانند سفید برفی ، سیندرلا و راپونزل است. شخصیت ها بی نظیر به نظر می رسند ، اما گفت و گو بین آنها و داستان بازی ارائه و نوشتن آن خسته کننده است.

یکی از مکانیک های جذاب بازی Mary Skelter 2 این است که Otsuu و Bid Maidens با هر سطح بالا که می توانند برای یادگیری مهارت های جدید یا بهبود مهارت های موجود استفاده شوند که CP را به دست می آورند ، اما برای تجهیز آنها به مهارت کافی نیاز دارید. شما همچنین کریستال های خونی را جمع می کنید که برای تقویت سلاح ها و زره های شما استفاده می شود و به شخصیت ها امکان می دهد مهارت های بیشتری را داشته باشد. سیستم دیگر شامل خود زندانها و سیاه چال هایی است که آنها را در خود جای داده است.

در گیم پلی بازی Mary Skelter 2 مکانیک Blood Splatter در حین برخورد با ضربه های سنگین یا حمله به نقاط ضعف دشمن فعال می شود و این یک متر برای هر ظرفیت Bid Maiden پر شده است و کاراکتر بازی را مجبور می کند تا برای چند نوبت وارد حالت Massacre شود ، که باعث افزایش سطح او می شود و مهارت دیگری نیز باز می شود.

یکی دیگر از جنبه های مهم در گیم پلی بازی Mary Skelter 2 موجودی به نام Nightmare است که در سیاه چال ها پرسه می زند. در ابتدا ، کابوسها نمی توانند کشته شوند. آنها فقط با آسیب رساندن در جنگ و یا از فرار اجتناب می شوند. تا زمانی که نیروی زندان را نابود نکنید ، نمی توانید با کابوس مبارزه کنید. یک مسئله آزار دهنده در این مورد این است که مواقعی وجود خواهد داشت که داستان بازی یک کابوس را با شما روبه رو می کند و از طرف دیگر ذخیره سازی ، قدرت شفابخشی یا ترک سیاه چال را از شما می گیرد. ضروری است که به طور مرتب و هر زمان که ممکن است بازی را ذخیره سازی کنید زیرا هیچ ویژگی ذخیره سازی خودکار در بازی وجود ندارد.

در گیم پلی بازی Mary Skelter 2 مبارزات ، یک امر به نوبه خود مبتنی بر استاندارد است که یک شاخص در بالای صفحه نشان می دهد که ترتیب چرخش را نشان می دهد. مواقعی وجود دارد که نقاط تجربه و افزایش سطح بسیار کند انجام می شود و پیشرفت آهسته تر می تواند برخوردهای اصلی دشمن را به چالش بیشتری تبدیل کند. مهم است که به طور مرتب تجهیزات جدیدی را استفاده کنید و آن را در سیستم ارتقاء درختی بازی بهبود بخشید.

در Base HQ بازی Mary Skelter 2 می توانید با شخصیت های دیگر گفت و گو کنید اما متأسفانه فقط یک بار می توانید حرفه را تغییر دهید و به اتاق های Blood Maiden هدیه دهید و آن را شخصی سازی کنید. در یکی از مناطق Base HQ محلی به نام مرکز نجات وجود دارد که در آن شما یک مینی بازی مالتی پلیر و حرفه ای برای کمک Blood Maiden خود را انجام می دهید.

بازی Mary Skelter 2 دارای گیم پلی سرگرم کننده و جذابی است و ویژگی های نظیر منوهای آسان برای ارتباط و سیاه چال های جذبا با طراحی های متنوع است. استفاده از توانایی های منحصر به فرد اکتشافی خاندان های خون برای غلبه بر برخی موانع به این معنی است که شما فقط از روی راهروها سرگردان نیستید ، اما استفاده از نقشه بازی می تواند برای دیدن محیط بازی ساده تر باشید. این بازی از داستان خوبی برخوردار است اما متاسفانه در روایت و ارائه آن عملکرد خوبی نداشته است هرچند که از لذتبخش بودن گیم پلی بازی نمی کاهد. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک نقش آفرینی و RPG پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • داستان خوب
معایب

  • ضعف در روایت و ارائه داستان
  • گرافیک سطح پایین
  • باگ های ریز در مکانیک کنترل گیم پلی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Ghost Files: Memory of a Crime

  Ghost Files: Memory of a Crime با صحنه ای واقعاً خزنده شروع می شود …