خانه / Reviews / نقد و بررسی Battle Planet – Judgement Day

نقد و بررسی Battle Planet – Judgement Day

داستان بازی Battle Planet – Judgement Day از آنجایی آغاز می شود که سه زندانی خطرناک ناگهانی سقوط زمین در یک میکرو سیاره به یک مرکز دیگر منتقل می شوند و باید با ارتش موجودات فضایی و پلیس فضایی مبارزه کنند. در حال حرکت از سیاره به سیاره دیگر ، آنها دنبال راه هایی برای فرار و رهایی از گروهی که در حال دنبال کردنشان هستند ، جستجو می کنند وکه فقط سعی در زنده ماندن دارند.

گیم پلی بازی Battle Planet – Judgement Day در زنده ماندن ، خنثی کردن بمب ها ، و شلیک و از بین بردن دشمنان است. این اساساً کل بازی است. این بازی از فرمول کلاسیک تیراندازی سبک دوقلو برخوردار است که با ارتقاء های مختلف ، امواج دشمنان ، سیارات مختلف ، باس فایت ، افزایش سرعت و سلاح های ویژه همراه شده است.

در بازی Battle Planet – Judgement Day سه زندانی شخصیت های اصلی بازی هستند که بازیکن می تواند از بین آنها انتخاب کند ، دارای سطح قدرت و سلاح های متفاوتی هستند اما در کل تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. بنابراین اگر ترجیح می دهید بین آنها تعادل برقرار کنید باید برخی از ویژگی های آنها نظیر سرعت یا ویژگی های اضافی دیگر را ارتقاء دهید. یک بازیکن مجبور است تا دو شخصیت دیگر را باز کند ، که به نظر می رسد وقتی شخصیت اصلی پایه در داستان هستند و گیم پلی کلی را تغییر نمی دهند و به طور کلی یک انتخاب عجیب و غریب و نه چندان مهم است.

به طور کلی گیم پلی بازی Battle Planet – Judgement Day بسیار خوب و سرگرم کننده است. هر لحظه که تیراندازی می شود شخصیت بازی می تواند شلیک دشمنان را جا خالی دهد. دشمنان بی رحمانه هستند ، صدمه به نسبت سلامتی دشمن بسیار زیاد است و پرخاشگر بودن برای گرفتن جان دشمنان پاداش دهنده بزرگی است. اکشن و حرکت دشمنان واکنش گر است ، قدم زدن در محیط بازی و اکشن تیراندازی بازی نرم و بدون مشکل اجرا می شود.

در گیم پلی بازی Battle Planet – Judgement Day در کنار اسلحه های اصلی شخصیت ها، سلاح های قابل استفاده در کوتاه مدت نیز وجود دارد که می توان آنها را برداشت و وسایل ویژه بزرگتری مانند بمب یا سپر را از طریق playthrough برای کمک استفاده کرد. چیزی که بسیار منحصر به فرد برای این بازی است ، یک سیستم پیشرفت آهسته و پایدار برای هر شخصیت است.

در Battle Planet – Judgement Day بازیکنان به جای شروع به کار در سیاره اول ، ابتدا یک شخصیت با بدنی برهنه را کنترل می کنند و باید برای ارتقاء دادن مهارت های دائمی برای شخصیت های خود ، پول جمع کنند که مهمترین آنها درجه سلامتی بزرگتر و ذخایر مهمات بزرگتر از اسلحه های جمع شده است. همچنین ویژگی شارژ سریعتر سلاح های ویژه بازیکن را ترغیب می کند که دوباره و دوباره به عقب برگردد و بتواند آسان تر در سطح بازی پیشرفت کند.

بازی Battle Planet – Judgement Day از لحاظ بصری دارای طراحی های بصری زیبا و ساده ای است اما از گرافیک سطح پایین رنج می برد. گیم پلی بازی فریم را بالا نگه داشت و هر لحظه عالی به نظر می رسد. طراحی موسیقی مناسب اتمسفر و سبک بازی است. صداها و طراحی صدا برای اسلحه ، دشمنان و بیگانگان واقعاً خوب ارائه می شوند.

در Battle Planet – Judgement Day بازیکن احتمالاً افزایش سطح اول و سطح دوم را بدون هیچ مشکلی دریافت می کند ، اما گیم پلی بازی طوری طراحی شده است که شما به دففات زیاد بمیرید و مقدار زیادی جان از دست بدهید.  متاسفانه مشکل اصلی بازی یکی از بهترین قسمت های آن است. سیستم پیشرفت مداوم که باعث افزایش سلامتی ، آسیب بیشتر و به روزرسانی های قدرتمند می شود 100٪ برای اتمام بازی لازم است. حتی اگر یک بازیکن شانس و مهارت فوق العاده ای داشته باشد بنظر می رسد آنها بتوانند آسیب کافی را وارد کنند تا از نیمه بازی گذشته باشند.  همچنین ، همانطور که در بالا ذکر شد ، یافتن برخی اهداف واقعاً دشوار است و دشمنان می توانند خیلی سریع افزایش یابند.

در بازی Battle Planet – Judgement Day پتانسیل ها و لحظات هیجان انگیز زیادی وجود دارد که می توانید گیم پلی بسیار منحصر به فردی را در اینجا با فرمول کلاسیک ایجاد کنید. در کل این عنوان یک بازی عالی برای علاقه مندان به بازی های arcade است. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و تیراندازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • موسیقی متن با کیفیت و مناسب
  • داستان جذاب
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • بیش از اندازه مشکل بودن برخی مراحل بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …