خانه / Reviews / نقد و بررسی Headliner: NoviNews

نقد و بررسی Headliner: NoviNews

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Headliner: NoviNews رفتیم. این بازی در سبک بازی های ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Unbound Creations طراحی و منتشر شده است. این عنوان همچنین برای پلتفرم های Microsoft Windows, macOS و Nintendo Seitch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Headliner: NoviNews می توانید با تیم نقد و برسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در بازی Headliner: NoviNews شما در نقش تهیه کننده ای قرار دارید که به تأیید یا انکار اخبار در پخش شب می پردازد. شبکه NoviNews در کشور نوستان قرار دارد کشوری که در حال حاضر در نقطه اوج موضوعات مختلف است. مردم آن کشور با استفاده از فناوری توسعه یافته توسط کشور همسایه لاریس، ایده دستکاری ژنتیکی را کاملاً پذیرفته اند ، اما اینکه آیا این فناوری مورد اعتماد است یا خیر  مورد سوال قرار گرفته است. نخست وزیر این کشور شروع به ابراز سیاست های کاملاً ضد جهانی و تهدیدآوری کرده است که روابط با کشورهایی مانند لاریس را قطع کرده و مهاجران ساکن در این کشور را تبعید می کند. در حالی که بیماری همه گیر در سراسر این کشور گسترش یافته است به نظر می رسد چیزی جدید و شوم در سایه های آن کشور افتاده است.

در گیم پلی بازی Headliner: NoviNews تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از منطق خود پیروی کنید، تصمیم بگیرید و با عواقب اعمال خود مواجه شوید. در حالی که ممکن است برای اکثر مردم معقول باشد که این کشور باید بر خوشبینانه فکر کنند و بر اساس ملیت و نژاد انسان ها دیگران را قضاوت نکنند. همانطور که مراقبت های بهداشتی یک حقوق اساسی بشر است اما حرکت در این جهت باعث می شود زمان انتظار در بیمارستان ها بیش از حد افزایش یابد.

از نظر گیم پلی بازی Headliner: NoviNews در آن تنوع بسیار کمی وجود دارد که لزوما چیز بدی نیست زیرا گیم پلی ساده آن را می تواند هرکسی با منطق و عقل خود پیش ببرد. در گیم پلی بازی هر روز روی میز خود یک سر تیتر اخبار را مشاهده خواهید کرد که با فشار دادن دکمه ها تصمیم می گیرید که شبکه شما آن خبر را بازگو کند و یا نه. بعد از کار خود را در خیابان شهر خواهید دید که اخبار هایی که تأیید کرده اید چگونه روی مردم اثر گذاشته است. معمولا از طریق نقاشی های دیواری و زمزمه های مردم این موارد دیده می شود. همچنین در گیم پلی بازی Headliner: NoviNews می توانید با استفاده از چک روزانه خود  مواردی را برای آپارتمان خود خریداری کنید و حتی در صورت انتخاب یک سگ ولگرد را نیز در اختیار بگیرید. گیم پلی بازی به شما امکان می دهد بسته به انتخاب های خود با NPC و کاراکتر های مختلفی برای شبکه و علاقه بالقوه خود صحبت کنید.

به طور کلی بازی Headliner: NoviNews دارای گیم پلی کوتاهی است که در چند ساعت می توان آن را به پایان رسانداما تصمیم گیری های مختلف در روند بازی داستان آن را تغییر می دهد و می توانید آن را به دفعات متعدد تجربه کنید. گزینه های جالب بسیاری برای بازیکن وجود دارد که بتوانید در گیم پلی بازی انجام دهد. مکانیک گیم پلی سنگین و عدم تنوع آن باعث می شود این بازی توصیه شود. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران سبک بازی های مارجراجویی و متفرقه پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • داستان جذاب
  • طراحی های بصری زیبا
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ در مکانیک گیم پلی
  • گیم پلی کوتاه

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 7.5
موسیقی - 6

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …