خانه / Reviews / نقد و بررسی ESport Manager

نقد و بررسی ESport Manager

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب ESport Manager رفتیم. این بازی در سبک بازی های شبیه سازی و مجازی قرار دارد. این بازی توسط InImages طراحی و توسط PlayWay نیز منتشر شده است. همچنین این بازی برای پلتفرم Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی ESport Manager می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی ESport Manager به شما امکان انتخاب بین تشکیل تیم MOBA یا تیم FPS برای مدیریت را می دهد. هر دو تیم از پنج بازیکن تشکیل شده اند که شما می توانید آنها را ایجاد کنید، آنها را مدیریت کنید و حتی یک کشور مبدأ را برای آنها انتخاب کنید. پس از حضور در تیم خود با جستجوی حامیان مالی و ایجاد حضور در رسانه های اجتماعی، به خانه بازیکنی می روید که فعالیت تیم را اداره می کنید. همچنین می توانید با آنها غذا بخورید، استراحت کنید و حتی می توانید مطمئن شوید بازیکنان شما خوشحال و سالم هستند.

شما در بازی ESport Manager می توانید همانند مدیریت یک تیم فوتبال به مدیریت تیم خود بپردازید. این بازی به شما امکان می دهد تا بازی های FPS و MOBA را در برابر تیم های دیگر انجام دهید. گیم پلی بازی به شما این امکان را می دهد که پنج بازیکن خود را به خطوط بالای، پایین یا وسط برسانید و سپس انتخاب کنید که سبک بازی آنها چقدر تهاجمی است. در بازی گزینه تنظیم سرعت نیز وجود دارد که با سه سرعت متفاوت ارائه می شود که به شما امکان می دهد در هر مسابقه فرصت کافی دشاته باشید یا وقت خود را برای ارزیابی و تنظیم آنچه در هر بازی با آن روبرو هستید بگذرانید.

در گیم پلی بازی ESport Manager هدف از نسخه FPS، دستیابی و نگه داشتن پست فرماندهی تا زمانی که 100 امتیاز جمع کنید است، در حالی که بازی MOBA برنده خود را بر اساس اینکه چه کسی می تواند ابتدا پایگاه دشمن را نابود کند، انتخاب می کند. نسخه MOBA به شما امکان می دهد از میان شخصیت های متنوعی یکی را انتخاب کنید که به نظر می رسد نقش آنها در حمله، دفاعی و تعدل برقرار کردن مانع است. بازی FPS به شما امکان می دهد از مجموعه اسلحه های هر یک از شخصیت ها یکی را انتخاب کنید تا با آن به نبرد بپردازید که هرکدام از آنها دارای جوانب مثبت و منفی است.

در بازی ESport Manager هدف و نقش ها به طور واضح بین بازی های FPS و MOBA متفاوت است اما هنگامی که وارد آنها می شوید متوجه می شوید که چقدر مشابه به هم هستند. متأسفانه مدیریت خانه بازیکن چندان چیز سرگرم کننده ای نیست. همه کارهایی که به عنوان مدیر در این بازی انجام می دهید بیشتر در مورد خرید چیزهایی است که روی بدست آوردن تجربیات تمرکز دارد که به شما امکان می دهد بازیکنان خود را برای استفاده در بازی خریداری کنید. این عملکرد شامل سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی، تجهیزات و ابزارهای اضافی برای خانه و حمایت مالی است.

آنچه در بازی ESport Manager به خوبی نشان داده می شود میزان جزئیات آن است که می تواند نقش مدیر را در بازی به خوبی نشان دهد. برای مثال شما می توانید از سلامتی بازیکنان خود مطمئن شوید و آنها را مجبور کنید تا تلاش و تمرین کنند، وقت خود را صرف جستجوی حامیان مالی کنید، یا حتی برای ایجاد یک پایگاه برای هواداران تلاش کنید.

بازی ESport Manager به طور کلی عنوانی سرگرم کننده است اما در بعضی از موارد دارای کمبود هایی است و به درستی آنچه که باید باشد نشان داده نمی شود. سرگرمی را می توان از طریق بازی کردن با تیم بازیکن انجام داد و خوشبختانه یک سطح آسان از آن وجود دارد که به محض باز کردن چند مرحله به سرعت فرا می رسند. به طور کلی این بازی جذاب را به طرفداران سبک بازی های شبیه سازی و مدیریت پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی های بصری زیبا و دقیق
  • ایده خلاقانه و جذاب کلی بازی
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • عدم روایت داستانی
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …