خانه / Reviews / نقد و بررسی Remnant: From the Ashes

نقد و بررسی Remnant: From the Ashes

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Remnant: From the Ashes رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و تیراندازی سوم شخص قرار دارد. این بازی توسط Gunfire Games طراحی و توسط شرکت Perfect World Entertainment نیز منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Remnant: From the Ashes می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Remnant: From the Ashes با انتخاب یکی از سه کلاس مختلف توسط بازیکن شروع می شود. در ابتدا بازی سه انتخاب وجود دارد و بازیکن می تواند برد طولانی، متوسط یا نزدیک را انتخاب کند. این انتخاب بر سطح وضعیت کاراکتر مانند سلامتی و درجه سلامتی اش نیز تأثیر می گذارد.

بازی Remnant: From the Ashes دارای ویژگی ای است که دنیای تصادفی و مکان قرارگیری دشمن را در بر دارد. با قدم زدن در مکانها و اکتشاف در بازی مسیر از پیش تعیین شده ای پیش روی شما قرار ندارد. در گیم پلی بازی می توانید موارد بسیاری از قبیل سلاح های جدید، سپر دفاعی و وسایل کلیدی را پیدا کنید که به صورت رایگان می توانید به ارتقاء سطح خود دست پیدا کنید.

هنگام شروع بازی Remnant: From the Ashes سه ویژگی جداگانه دارید. اینها میزان سلامتی، استقامت و آگاهی نسبت به دشمن است. در بازی ارتقاء سطح بسیار سریع اتفاق می افتد. سیستم بازی این آزادی را به شما می دهد که بتوانید همانطور که می خواهید بازی کنید. در گیم پلی بازی همچنین می توانید صفات جدید و بسیار مفیدی از جمله افزایش مقاومت در برابر حملات و حملات دامنه ای و بازسازی استقامت را پیدا کنید.

در گیم پلی بازی از نظر اهداف ماموریت ها تقریباً توضیحاتی مبهم درباره آنچه شما باید انجام دهید داده شده است. خوشبختانه در بازی نقشه ها و مناطق در نهایت شما را به سمت مکان مورد نظر سوق می دهند. اکتشافات در بازی به دلیل عدم دسترسی به بعضی از سیاه چال های موجود در بازی ضروری است. سیاه چالها معمولاً مناطقی هستند که در مکانهای کوچک و باریک با آنها روبرو خواهید شد. این سیاه چال ها پر از دشمنان قوی خواهند بود و یکی از آنها دشمنی است که دارای اسلحه اسنایپر است که فرار از دست او کاری مشکل است. این سیاه چال ها معمولاً با دسترسی شما به مناطق جدید یا باس فایت های چالش برانگیز به پایان می رسد.

در گیم پلی بازی Remnant: From the Ashes مبارزه فوق العاده است. شما سه سلاح در اختیار دارید. اسلحه ای با طول برد بلند، اسلحه کوتاه و یک اسلحه مسلسل از انواع آن است. سلاح های کوتاه معمولاً تپانچه و یا کلت هستند. همه سلاح های موجود در اختیار بازیکن عالی بنظر می رسند زیرا هریک از آنها برای موقعیت های متفاوتی استفاده می شوند. اسلحه مسلسل نیز برای دشمنانی که به سرعت به سمت شما هجوم می آورند عالی است.

در بازی Remnant: From the Ashes موسیقی و صدا بسیار عالی طراحی شده است. صدای هرچیزی در این بازی به خوبی طراحی شده است. به طوی که در حالی که شما در حال حمله به دشمنان هستید هر ضربه صدایی فوق العاده رضایت بخش دارد.

در گیم پلی بازی Remnant: From the Ashes هریک از باس فایت های آن بسیار عالی به نظر می رسند و کاملاً چالش برانگیز هستند. واضح است که این بازی با هماهنگی در ذهن شما طراحی شده است و مشخص است که باس فایت های بازی توسط بازیکنان مختلف طراحی شده اند. مشکل این است که سختی باس فایت های بازی زمانی افزایش می باید که به صورت انفرادی آن را می انجامید و که باس فایت نیز نیروهای خود را در همان زمان ارسال می کند تا شما را تعقیب کنند و شما را به کام مرگ بکشانند. هرچند که اکثر این دشمنان به نوعی توپ های شیشه ای هستند که دبا یک ضربه از بین می روند. آنها می توانند مهمات لازم را فراهم کنند اما هرگز از تولید مثل دست برنمیدارند.

تجربه بازی Remnant: From the Ashes با سه بازیکن در حالت آنلاین امکان پذیر است. بازی در حالت انفرادی سرگرم کننده است اما انجام آن با دیگران لذت بسیاری دارد. مبارزه با با فایت های بازی به صورت چند نفره بسیار آسان تر است زیرا می توانید یک یا دو هم تیمی خود را روی دشمنان کوچکتر متمرکز کنید در حالی که شخص دیگری با باس فایت بازی مبارزه می کند. خارج از باس فایت های بازی حالت همکاری هنوز سرگرم کننده است زیرا عبور از تمام مناطق بازی و از بین بردن دشمنان در کنار هم بسیار لذت بخش است.

خوشبختانه در گیم پلی بازی Remnant: From the Ashes بازیکن هیچ آیتم یا XP را هنگام مرگ از دست نمی دهد. تنها چیزی که از دست می دهد پیشرفت بازیکن به منطقه بعدی است اما در آخرین محل ذخیره سازی می توانید آن را بازپس گیری کنید. در بازی مرگ به این معنی است که از همان ابتدا باید دوباره راه خود را از طریق سیاه چال از سر بگیرید. از آنجا که شما XP را از دست نمی دهید دوباره کشتن دشمنان نیز XP و موارد بیشتری به شما پاداش می دهد. همچنین شما می توانید دوباره به قسمت اصلی بروید، اسلحه و زره خود را ارتقا دهید سپس دوباره به سیاه چال سر بزنید.

داستان بازی Remnant: From the Ashes ضعیف ترین قسمت آن است. این بازی از ان دسته عناوینی است که داستان از طریق شخصیت های جانبی برای بازیکن روایت می شود. به طور کلی در داستان بازی جهان مورد حمله موجودات اسرارآمیزی به نام The Root قرار گرفته است و فقط جمعیت کمی از انسانها در دنیای بازی باقی مانده اند. در بازی رویات زیادی در مورد پادشاهان و دنیاها و برجهای عجیب و غریب بازی وجود دارد که همه ی آنها فوق العاده گیج کننده هستند.

بازی Remnant: From the Ashes یک عنوان بسیار چالش برانگیز است. گذشته از داستان بی سرو ته آن این یک بازی فوق العاده سرگرم کننده است با مبارزات شگفت انگیز، حالت همکاری فوق العاده و مناطقی که بسیار خوب طراحی شده اند. این بازی جذاب اکشن و تیراندازی را به طرفداران این سبک پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • گرافیک عالی
  • طراحی های بصری عالی
  • وجود حالت آنلاین
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 6.5
موسیقی - 7

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …