خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی First Class Trouble

نقد و بررسی بازی First Class Trouble

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی First Class Trouble می باشد که یک بازی مخصوص دورهمی ها با دوستان و خانواده تان می باشد که داستان فوق العاده جالبی هم دارد و گیم پلی آن هم به طرز فوق العاده ای طراحی شده ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی First Class Trouble یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی First Class Trouble را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی First Class Trouble آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی First Class Trouble خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

 بازی First Class Trouble داستان خیلی جالبی دارد. در این بازی شما باید با کمک هم تیمی هایتان، سعی کنید تا در یک فضاپیما یک هوش مصنوعی کشنده را از بین ببرید. شرایط بازی First Class Trouble به طور کلی شبیه بازی محبوب Among Us می باشد از آن جایی که در این بازی هم شما ایمپاستر دارید و باید حواستان به آن ها باشد! به طور کلی فضای داستان بازی First Class Trouble کمدی است و ما هم نمره خوبی به داستان این بازی می دهیم.

 گرافیک بازی First Class Trouble یک گرافیک سه بعدی می باشد که خیلی امکانات شخصی سازی زیادی به شما می دهد. از آن جایی که تم کلی بازی کمدی است، شما می توانید عین یک دلقک لباس بپوشید یا خودتان را شبیه یک ریاضی دان در قرن 19 نمایش دهید. گرافیک بازی First Class Trouble از ما نمره خوبی می گیرد. مورد بعدی موسیقی بازی First Class Trouble می باشد که در این بخش صداگذاری بازی First Class Trouble واقعا می درخشد و ما نمره خوبی به آن می دهیم. 

 آخرین بخش نقد و بررسی مان مربوط به گیم پلی بازی First Class Trouble می باشد. این بازی با این که در حد بقیه بازی های این ژانر معروف نیست و کلی طول می کشد تا یک نفر را برای بازی آنلاین پیدا کنید، اما حقیقتا گیم پلی خوبی دارد و معما های آن و ماموریت هایش هم واقعا از سطح خوبی برخوردار می باشند. همه این دلایل به علاوه کنترل های خوب و باگ های کم باعث می شوند که ما نمره خوبی به گیم پلی بازی First Class Trouble بدهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی First Class Trouble رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی First Class Trouble را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی First Class Trouble یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی First Class Trouble را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی First Class Trouble حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی First Class Trouble باعث خواهد شد که شما و دوستانتان زمان خوشی را باهم سپری کنید. شما می توانید بازی فوق العاده ی First Class Trouble را با قیمت حدودی چهارده دلار در وب سایت استیم – الان به علت جمعه سیاه تخفیف سی درصدی ای خورده است – خریداری کنید و به طور کلی ما بازی First Class Trouble را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی First Class Trouble برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی First Class Trouble تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی First Class Trouble کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

First Class Trouble

5

مزایا

  • گیم پلی خوب و حرفه ای
  • گرافیک زیبا و انتخاب های زیاد برای شخصی سازی
  • داستان و دیالوگ های جالب
معایب

  • محبوب نبودن بازی و حوصله سر بر شدن آن بعد از مدتی بازی کردن

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7
داستان - 10
موسیقی - 8.5

8.4

User Rating: Be the first one !