خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Taxi Chaos

نقد و بررسی بازی Taxi Chaos

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Taxi Chaos می باشد که یک بازی جالب و سرگرم کننده با مکانیک فوق العاده است و ما فکر می کنیم همه شما همراهان وب سایت ما مطمئنا از بازی Taxi Chaos لذت خواهید برد و این بازی واقعا داستان و گیم پلی فوق العاده ای دارد ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Taxi Chaos یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Taxi Chaos را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Taxi Chaos آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Taxi Chaos خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

 بازی Taxi Chaos ایده جالب و خلاقانه ای دارد. همان طور که می دانید بازی های شبیه سازی تاکسی رانی، از دهه نود میلادی به این سمت دیگر خیلی محبوب نبودند، با این حال، بازی Taxi Chaos این موضوع را عوض کرده است و الان در حال حاضر یک بازی خیلی فوق العاده تاکسی رانی ارائه داده است. در بازی Taxi Chaos شما باید در نقش یک تاکسی ران در شهر نیویورک سوار تاکسی تان شوید و مسافر هایتان را به مقصد هایشان برسانید. ما فکر می کنیم که بازی Taxi Chaos داستان خوب و جالبی دارد و نمره خوبی هم به داستان این بازی خواهیم داد. 

 گرافیک بازی Taxi Chaos یک گرافیک سه بعدی زیبا می باشد که واقعا شهر نیویورک و بقیه بخش های بازی را به خوبی نمایش داده است. جزئیات گرافیک بازی Taxi Chaos زیاد هستند و مواردی مانند شخصیت های داخل بازی را هم به خوبی می توان در گرافیک بازی Taxi Chaos مشاهده کرد. ما به گرافیک بازی Taxi Chaos نمره خوبی می دهیم. مورد بعدی هم موسیقی بازی Taxi Chaos می باشد. این بازی علاوه بر موسیقی خوبی که خودش دارد(که شما بر خلاف راننده تاکسی های واقعی بتوانید موسیقی خوبی در ماشینتان پخش کنید!) صداگذاری های فوق العاده ای دارد. از جمله دیالوگ های فوق العاده ای که در صدا گذاری بازی خیلی حرفه ای بیان شده اند می توان به صحبت های شما به عنوان راننده تاکسی با مسافر ها (این مورد دقیقا مثل راننده تاکسی های واقعی است!) اشاره کرد. ما به موسیقی بازی Taxi Chaos نمره خوبی می دهیم.

 گیم پلی بازی Taxi Chaos که آخرین بخش نقد و بررسی مان می باشد به طور کلی خیلی حرفه ای است و مکانیک و فیزیک واقعا عالی ای دارد که باعث می شود شما به راحتی بتوانید در شهر سفر کنید. هم چنین در بازی Taxi Chaos شما می توانید راه های مختلف را برای رسیدن به مقصد با هم مقایسه کنید و بهترین و کوتاه ترین راه را انتخاب و ذخیره کنید که یک مورد جالب است. ما به گیم پلی بازی Taxi Chaos نمره خوبی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Taxi Chaos رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Taxi Chaos را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Taxi Chaos یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Taxi Chaos را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Taxi Chaos حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Taxi Chaos حقیقتا هیچ نقطه ضعفی ندارد و واقعا عالی می باشد. مثلا بازی Taxi Chaos هم داستان خیلی خوبی دارد و هم موسیقی و گرافیک و گیم پلی آن واقعا فوق العاده هستند. ما بازی Taxi Chaos را به طور صد در صد به شما توصیه می کنیم و می توانید این بازی زیبا را از وب سایت استیم با قیمت حدودی بیست دلار خریداری کنید و به طور کلی ما بازی Taxi Chaos را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Taxi Chaos برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Taxi Chaos تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Taxi Chaos کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Taxi Chaos

5

مزایا

  • گرافیک فوق العاده
  • داستان جالب
  • صداگذاری عالی
معایب

  • باگ های جزئی

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 9.5
داستان - 8
موسیقی - 10

9.4

User Rating: Be the first one !