خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Fly Together!

نقد و بررسی بازی Fly Together!

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Fly TOGETHER! می باشد که یک بازی چند نفره – از اسمش هم مشخص است! – و جالب می باشد که در ژانر اکشن منتشر شده است ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Fly TOGETHER! یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Fly TOGETHER! را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Fly TOGETHER! آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Fly TOGETHER! خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

 بازی Fly TOGETHER! داستان خاصی ندارد اما ایده کلی بازی جالب و خوب می باشد. در این بازی شما باید به طور کلی مبارزه کنید و اگر تا الان نگاهی به تصویر بالای این پاراگراف نینداخته اید، بهتر است الان این کار را انجام بدهید تا متوجه شوید که بازی Fly TOGETHER! یکی از آن بازی های اکشن است که دشمن ها و هم رزم هایتان همه صفحه را پر می کنند و شلوغی صفحه باعث می شود اصلا خیلی وقت ها متوجه نشوید چه اتفاقی دارد می افتد! اما به طور کلی ما به داستان بازی Fly TOGETHER! نمره خوبی می دهیم. 

 گرافیک بازی Fly TOGETHER! رنگ های شاد و روشنی دارد و سبک طراحی آن هم با این که ساده است اما حرفه ای انجام شده است. انیمیشن های بازی واقعا جلوه خوبی دارند. گرافیک بازی Fly TOGETHER! از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی Fly TOGETHER! هم یک موسیقی شاد و جالب مناسب فضای پر از شلوغی بازی می باشد که از ما هم نمره خوبی می گیرد. هر چند که بازی Fly TOGETHER! صداگذاری ای ندارد. 

گیم پلی بازی Fly TOGETHER! به طور کلی خیلی کنترل های روان و عالی ای دارد و سرعت خود بازی هم خیلی زیاد می باشد و شما مطمئنا از بازی Fly TOGETHER! لذت خواهید برد، اما مسئله اینجا است که شما نمی توانید این بازی را تنها انجام دهید و  اگر کسی را نمی شناسید که در کنار شما در حالت چند نفره محلی بازی کند، متاسفانه آپشن بازی آنلاین را هم ندارید. اما این مورد می تواند با پیدا کردن چند دوست حل شود و قطعا مشکل گیم پلی بازی Fly TOGETHER! نیست. به همین علت ما به گیم پلی این بازی نمره خوبی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Fly TOGETHER! رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Fly TOGETHER! را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Fly TOGETHER! یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Fly TOGETHER! را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Fly TOGETHER! حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Fly TOGETHER! مطمئنا می تواند شما را سرگرم کند و تنها ایرادی که ما در بازی Fly TOGETHER! می بینیم نبودن قابلیت بازی آنلاین در حالی که بازی به طور کلی چند نفره است می باشد. شما می توانید بازی Fly TOGETHER! را با قیمت پانزده دلار در وب سایت نینتندو خریداری کنید و به طور کلی ما بازی Fly TOGETHER! را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Fly TOGETHER! برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Fly TOGETHER! تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Fly TOGETHER! کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Fly Together!

5

مزایا

  • گیم پلی حرفه ای
  • موسیقی شاد و جذاب
معایب

  • نبودن قابلیت بازی آنلاین

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
گیم پلی - 8.5
داستان - 8.5
موسیقی - 7.5

8.4

User Rating: Be the first one !