خانه / Reviews / نقد و بررسی + Eternal Edge

نقد و بررسی + Eternal Edge

سلام به تمامی دوستان و همراهان عیز وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب و اکشن + Eternal Edge در خدمت شما دوستان عزیز هستیم پس در ادامه ی این مطلب همراه ما باشید.

این بازی در تاریخ 12 آوریل 2018 به دست شرکت Righteous Weasel Games تولید و برنامه نویسی شد و سپس به واسطه ی شرکت هایSedoc LLC  وRighteous Weasel Games وارد بازار شد و توانست در بین طرفداران ژانر تخیلی و اکشن مورد استقبال خوبی قرار گرفت. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Nintendo Switch ، Xbox one و PC در دسترس و قابل خریداری است.

بازی + Eternal Edge در اصل بازی ای است در سبک RPG که در یک دنیای باز و آزاد می گذرد و این مورد که بازی دز جهان باز بازی میشود یکی از دلایلی است که اکثر گیمر ها را مجذوب خودش کرده است. داستان بازی از جایی شروع میشود که در دوران قدیم و بسیار دوری افراد و یا سرباز هایی وجود داشته اند که Eternals نام داشته اند که برای مردم و سرزمیننشان در برابر نیرو های تاریکی میجنگیدند و به دلاوری معروف بودندحالا در این بازی شما یکی از این دلاوران و یا Eternals هستید که مانند اجدادتان باید سرزمین و مردمتان را در برابر این ارتش شیطانی حفظ کنید.

در تمامی بازی متوجه شدم که بازی داستان قویی دارد و این داستان در کل گیم پلی بازی حفظ میشود و شما هیچ جا در بازی خط داستانی را گم نمی کنید و این نشانه ی قوت طراحی این بازی است . بازی در جایی اوج می گیرد استاد شما ، شخصی که شما را برای Eternals شدن آموزش داده ات می میرد و شما را به زندان می اندازند گیم پلی بازی به این گونه است که 4 توپ مختلف در 4 قلعه ی مختلف توسط نیرو های پلید پنهان شده اند ، 4 توپی که برای سرزمینتان مهم است و به گونه ای بقای شما و مردم به آن ها بستگی دارد ، شما باید با دشمنانی متفاوت و بسیار عجیبی که در بازی وجود دارند مبارزه کنید تا بتوانید راه خودتان را به قلعه ها پیدا کنید و بتوانید توپ ها را پیدا کنید.

شما در گیم پلی بازی میتوانید آزادانه در دنیای باز بازی کاوش کنید و جاهای جدید در این سرزمین را ببینید شما باید سعی کنید در بازی سطح و لول خودتان را بالا ببرید تا در طی آن کار هایی انجام دهید مثلا در مرحله ای در بازی مجبور هستید با یکی از اساتید محفل صحبت کنید که برای این که بتوانید با این استاد صحبت کنید باید در سطح 10 باشید تا بتوانید با او صحبت کنید و بازی را پیش ببرید در غیر این صورت بعضی مراحل برای شما باز نمیشوند.

مشکل بزرگی که من در بازی با ان رو به رو شدم نقشه ها ی بازی بود نقشه ی بزرگ برای جهان باز کمکی در راهنمایی شما در بازی نمی کند و برای کاوش ها بسیار اصلا نمی شود با آن ارتباط بر قرار کرد هر چند مینی مپ و یا نقشه ی کوچک تر که روی صفحه ی شما قرار دارد هم چیز های چندان زیادی به شما نشان می دهد و در طراحی نماد ها چنان ضعیف بوده است که حتی نمیتوانید خودتان را در نقشه پیدا کنید چرا که شما با دایره ای تو خالی کمرنگ نشان داده میشوید که پیدا کردنش در نقشه بسیار مشکل است و این بسیار نا امید کننده است که شما حتی در بازی نمی توانید خودتان را در نقشه به راحتی پیدا کنید.

شما در طول بازی و ماموریت هایتان 4 ماموریت اصلی دارید که در برج ها است و باید به شما بگویم که ایم مراحل و ماموریت ها به مراتب سخت تر پیچیده است و به مرور سخت تر خواهد شد شما در طول بازی باید تصمیماتی بگیرید که به نفع بازی باشد تصمیماتی هر کدام میتوانند روند بازی را عوض کند ، دشمنانی که در بازی وجود دارند به طور ناگهانی به شما حمله می کنند و شما در این تجربه ی 8  بیتی و دشمنان خون خوار اگر تاکتیکی مناسب را انتخاب کنید به راحتی می توانید برنده ی مبارزه باشید فقط کافی است نوع دشمن خودتان را و تاکتیک درست برای مقابله با آنان پیدا کنید و به راحتی آنان را از سر راهتا بردارید ، چیزی که توجه من را در بازی جلب کرد و من را خنداند این بود که بعضی از دشمنان شما به دلیل مشکلاتی که در ساخت بازی وجود دارد در دیوار ها گیر افتاده اند و گاهی نیازی نیست با آن ها بجنگید.

گرافیک بازی خوب و قابل قبول بود و من از آن بسیار لذت بردم اما من در بازی متوجه این شدم که در اواسط بازی فریم به طور عجیبی افت کرد و من را بسیار نا امید و ناراحت کرد و افت فریم آن به حدی زیاد بود که کاملا میتوان متوجه آن شد اما طراحی تصاویر و مرحله و دنیای باز این بازی بسیار زیبا طراحی شده است و تصاویری به یاد ماندنی را درست کرده است. موسیقی بازی هم باید بگویم برای طراحی آن زمان زیادی صرف نشده اما با بازی و فضای بازی هم خوانی بسیار خوبی دارد هم چنین افکت های صوتی بازی به خوبی طراحی شده و با تصاویر و اکت ها هم خوانی دارد.

5

5

مزایا

  • تصاویر و طراحی زیبا
  • گیم پلی گاهی بسیار جذاب است
معایب

  • نقشه ی گیج کننده و بد
  • افت فریم
  • گاهی بازی بسیار کند پیش می رود

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 6.5

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …