خانه / Reviews / نقد و بررسی Bug Fables: The Everlasting Sapling

نقد و بررسی Bug Fables: The Everlasting Sapling

سلام به دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز اینجا با نقد و بررسی بازی بسیار جذاب Bug Fables: The Everlasting Sapling در خدمت شما دوستان عزیز هستیم پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید.

این بازی در تاریخ 6 ژوئیه ی 2016 به دست شرکت moonsprout games ساخته و برنمامه نویسی شد و سپس به دست شرکت dangen entertainment به بازار عرضه شد و توانست مورد استقبال خوبی قرار بگیرد. این بازی برای پلتفرم های Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC در دسترس و قابل خریداری است.

بازی Bug Fables: The Everlasting Sapling بازی بود که وقتی من تریلر آن را دیدم با خودم گفتم چه بازی ساده ای است و با خودم گفتم این بازی چقدر شبیه به بازی Papar Mario است که بعد ها فهمیدم که فقط نظر من نبوده است ، با گذشت چند مرحله هر چیزی که راجع به بازی قضاوت کرده بودم خراب شد چرا که من فکر می کردم یک بازی ساده و کودکتنه است اما بعد چندین مرحله تازه متوجه شدم که این بازی یک بازی است که در قالب RPG برگذار می شود و همه چیز آنقدر که ساده فکر می کنید نیست!

بازی داستانی ندارد که شما را با خودش همراه کند اما به جرات می گویم که گیم پلی به اندازه ای خوب است و شما را غرق در خود می کند که متوجه وجود و یا عدم وجود بازی نمیشوید چرا که گیم پلی بسیار جذاب پیش می رود. شما در بازی همراه 3 شخصیت دیگر هستید که برای پیدا کردن راز هایی همراه آنان به جا های مختلف سفر می کنید ، سه شخصیتی که در اطراف شما وجود دارند به بهترین شکل ممکن شخصیت پردازی شده اند و در طول گیم پلی شما را همراهی می کنند این 3 شخصیت به خوبی توتنسته اند تا حالت های مختلفی از جمله طنز را به گیم پلی بدهند.

این سه شخصیت در گیم پلی به دنبال و جست و جوی پرنده ی ابدیت هستند چیزی که یکیاز شخصیت های بازی که ملکه ی مورچه ها است به شما گفته است که می تواند جوانی و جاودانگی ابدی به شما بدهد ، در طول سفر های خود به دنبال این پرنده ی افسانه ای شما با دشمنان و رقبای زیادی رو به رو می شوید که نمی خواهند این پرنده را پیدا کنید . هر کدام از دشمنان شما سبک خاصی از مبارزه را دارند و متفاوت با دیگری مبارزه می کنند که همین امر شما را مجبور می کند تا استراتژی خاص و متفاوتی را در پیش بگیرید تا بتوانید در این مبارزات سر بلند شوید . بگذارید چند دشمن سخت جان و موزی که من در بازی با آن ها سر و کله زدم را به شما معرفی کنم. Jellyshrooms موجوی بود که بی آن که بفهمم به سمت من سم چرتاب می کرد و من خیلی سریع می مردم . Ironnails خیلی راحت مرا می خواباند که به نوعی یک خواب ابدی بود و اما Zombiants که مانند اسب به من شلاق میزد و با بی رحمی تمام این کار را دامه میداد هر چند این ها فقط تعداد کمی از دشمنانی بود که من را در بازی به چالش کشیدند.

خب اما بیایید ببینیم ویژگی شخصیت ها بازی چیست . شخصیت کابو (Kabbu) کهبیشتر بازی در جای شخصیت او هستید یک جنگنده ی به تمام معنا است که مرحله به مرحله سطح قدرت او ارتقا پیدا می کند و قوی تر و ویرانه کننده تر می شود. لیف (Leif) در بازی حامی محیط زیست است و در اصل چیز هایی که برای طبیعت ضرر دارند را بر علیه دشمنان استفاده می کند. شخصیت وی (Vi) با این که کار های زیادی در تیم انجام می دهد اما مهم ترین کارش سلامتی بخشیدن و شفا دادن شما است که به نظرم همین ویژگی این شخصیت را در بازی وی را به دوست داشتنی ترین شخصیت در بازی تبدیل کرده است ، شما همچنین می توانید در طول بازی لعضایی را در تیمتان استخدام کنید و و با آن ها سفر کنید اما پایه های ثابت تیم عوض نمی شود و این به نظرم بهترین ترکیب است.

بازی در مراحلی بسیار زیبا و متفاوت طراحی شده است ، شما در مکان هایی مانند مغازه ها ، هتل ها و سیاه چاله ها با دشمنان خود مبارزه می کنید و از تنوع این مراحل لذت می برید چرا که طراحان و سازندگان تمامی تلاش خودشان را کرده اند تا هیچ مراحلی در جزئی ترین جیز ها شبیه هم نباشند و من فکر می کنم تا حدود زیادی موفق به این کار بوده اند ، معما ها و ماجرا های زیادی در طول ایم مراحل برای شما طراحی شده است که شک ندارم که از بازی بسیار لذت می برید.

در گرافیک بازی از رنگهای به صورت بسیار زیبا و به حالت جسورانه از آن ها استفاده شده است و جزئیات به زیبایی طراحی شده اند همچنین تیم سازنده در قسمت موسیقی بسیار عالی کار کرده اند و موسیقی به خوبی با ازی مچ شده است وفضا و اتمسفر بازی را به خوبی به بازی کن نشان می دهد ، به طور کلی اگر به دنبال بازی متفاوت هستید من این بازی را به شما پیشنهاد می کنم

ممنون که در این نقد و بررسی همراه ما بودید.

5

5

مزایا

  • گیم پلی جذاب
  • شخصیت های دوست داشتنی
  • تصاویر زیبا
معایب

  • گاهی بازی گیج کننده میشود

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 9
داستان - 7.5
موسیقی - 9

8.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …