خانه / Reviews / نقد و بررسی eFootball PES 2020

نقد و بررسی eFootball PES 2020

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب eFootBall PES 2020 رفتیم. این بازی در سبک بازی های فوتبال و ورزشی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Konami طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی eFootBall PES 2020 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی eFootball PES 2020 حتی با گرفتن مجوز انحصاری برای غول های ایتالیایی یوونتوس پا به پای فیفا گذاشت و فیفا 20 را مجبور کرد تا برای فکسیمیل به نام پیمونته کالسیو اسکان دهد. و در حالی که تغییر نام خانوادگی با طعم و مزه طاقت فرسا ممکن است ناخوشایند باشد ، کارگر زیر پا رفتن سعی در ساختن PES 2020 یک پیشنهاد جذاب تر برای کسانی که به کلیسای فیفا می شوند ، دست و پنجه نرم می کند. این قابل ستایش و به وضوح مهم است ، اما PES به دلیل برتری در سطح زمین باید مردم را به خود جلب کند.

به طور کلی eFootball PES 2020 با بازی سال گذشته تفاوت شگفت آوری دارد. سرعت یک بار دیگر کند شده است و یک مارک واقعی فوتبال را ارائه می دهد که روشمندتر و مشکل کمتری ارائه می شود. این بازی هر انیمیشن را با وضوح بسیار بیشتری نسبت به سالهای گذشته می سازد و به طور موثری حرکات طبیعی را ضبط می کند که شبیه سازی را به واقعیت نزدیک می کند. زاویه پیش فرض جدید دوربین نیز به این امر کمک می کند با ارائه یک عمل منحصر به فرد که از آنچه هر روز در تلویزیون مشاهده می کنید تقلید می کند در حالی که نمایش گسترده ای از زمین را به شما می دهد.

در بازی PES 2020 تأکید بیشتری بر فضا و موقعیت قرار گرفته است. سرعت بازی ممکن است کندتر از عناوین قبلی باشد اما این بدان معنی نیست که تقریباً در هر مسابقه لحظه هایی وجود ندارد که تزریق انفجاری سرعت وجود نداشته باشد سرعت شتاب سریع بازیکنان سریع در این بازی فوراً قابل تشخیص است و هرگز احساس نمی شود که اوج قدرت و قدرت یک بعدی دارد. بیشتر مسابقات در PES 2020 بسته به تاکتیکی که هر دو تیم از آن استفاده می کنند ، تقریباً مناسب هستند اما یک هدف می تواند چشم انداز یک مسابقه را تغییر دهد.

در بازی eFootball PES 2020 وضعیت بازیکن ، موقعیت در زمین و میزان فشار دفاعی که در آن وجود دارد ، روی دقت هر دو پاس و شوت تأثیر می گذارد. اگر یک مدافع نتواند وقتی بازیکنی از روی محوطه جریمه می شود ، پا پاکی روی توپ دریافت کند ، ممکن است حضور آنها کافی باشد تا مهاجم حریف را خاموش کند و شوت او را به سمت زمین ارسال کند. بار دیگر ، این حاشیه خطا اهمیت فاصله و توانایی شما در به دست آوردن یک حیاط جدایی را برای یک فرصت واضح تقویت می کند. گاهی اوقات لمس یک بازیکن برای فرار از چنگال یک مدافع تهاجمی کافی است ، با این که انیمیشن ها و تکنیک های جدید بازی از انیمیشن ها و تکنیک های جدید به بازیکنان این امکان را می دهد تا هنگام تعامل با توپ نزدیک شو هوش مصنوعی بیشتری کسب کنند.

هوش مصنوعی بازی eFootball PES 2020 عنصر دیگری است که به واقع گرایی و رضایت ذاتی فوتبال PES می افزاید و یک کنترل کنترلی را در اختیارتان قرار می دهد که شامل متغیرهای بیشماری مانند سرعت توپ ورودی ، موقعیت بدنی بازیکن دریافت کننده ، سطح مهارت و سطح بازی آنها است. این جنبه بازی به بازیکنان خاص شخصیت و فردگرایی می بخشد و برخی از آنها از مهارت ها و تکنیک های قابل تشخیص برای به دام انداختن توپ استفاده می کنند. در حالت کلی جزئیات بازی بسیار دقیق هستند اما آنها به احساس اصالت بازی لذت بخش PES 2020 کمک می کنند و آن را بالا می برد.

در گیم پلی بازی eFootball PES 2020 تیم مقابل AI مقابل خیلی بهتر پیش می رود. روش های بسیار دلپذیری وجود دارد که AI اکنون به هر بازی نزدیک می شود ، انواع اهداف را با تعدادی از تاکتیک های مختلف به ثمر می رساند ، خواه آنها را با توپ های طولانی بمباران کنید یا بین خطوط عبور کنید. مستر لیگ به جای ایجاد یک مدیر در افست با استفاده از یک شخصیت خالق محدود از بازیکن می خواهد تا از بازیکنان و مدیران بیشماری از گذشته و حال فوتبال برای ثمال دیگو مارادونا ، روبرتو کارلوس و مرحوم یوهان کرایف انتخاب کنید. در طول فصل بازی eFootball PES 2020 فیلم های نمایشی جذابی وجود دارد که به طور مرتب گزینه های گفتگو را برای شما در شکل گیری شخصیت مدیر شما ارائه می دهند و به شما امکان می دهند اهداف زیادی را برای تیم خود تعیین کنید. انتخاب گفتگوی شما بر نحوه درک طرفداران و رسانه ها از شما تأثیر می گذارد اما این کاملاً بی نتیجه است.

در بای eFootball PES 2020 یک تغییر مهم در مستر لیگ حول محور نقل و انتقالات انجام شده است. شما هنوز هم خواهید دید که تیم ها مبلغ گزافی را برای بازیکنانی که به خصوص به آنها احتیاج ندارند پرداخت می کنند اما حداقل هزینه ها در حدود واقعیت است. جذب گروه پیش فرض بازیکنان متوسط ​​در لیگ ها هنوز هم جذاب است  به خصوص اکنون که بازی دارای هوش مصنوعی بسیار سرگرم کننده است. اما مستر لیگ هنوز مانند مواردی که از اینجا انجام شده است احساس می کند.

بخش MyClub سازنده تیم به سبک Ultimate Team در موقعیت مشابهی قرار دارد اما همچنان بهترین حالت بازی eFootball PES 2020 است. ساختن تیمی از افسانه ها و بازیکنان فعلی هنوز جذاب است و توانایی بازی در برابر هوش مصنوعی ، سایر بازیکنان انسانی و در بازی های همکاری گزینه های زیادی را برای شما فراهم می کند. معاملات خرد هنوز حضور دارند ، اما به سرعت مونتاژ یک تیم رقابتی به مشارکت با پول در دنیای واقعی متکی نیست. PES 2020 همچنین نحوه عملکرد رتبه بندی بازیکنان را تغییر می دهد ، با هر بازیکنی که شما کسب کنید با حداقل امتیاز پیش فرض خود را شروع می کنید. از آنجا می توانید به روزرسانی آنها و فراتر از این امتیاز ادامه دهید یا بازیکنان تیم مخصوص هفته ای را کسب کنید که قبلاً بالاتر هم رتبه بندی شده اند ، اما دیگر نیازی نیست که نگران دریافت یک رائیم استرلینگ با رتبه 82 درجه باشید که نیاز به تمرین اضافی دارد .

بازی eFootball PES 2020 مانند سایر عناوین گذشته همچنان ویژگی های خود را در زمین ارائه می دهد ، بازی سال گذشته را اصلاح و بهبود می بخشد تا بهترین بازی فوتبال تاکنون انجام شود. مطمئناً ناامیدکننده است که شما هنوز هم نمی توانید به عنوان بروسیا دورتموند و اکثریت بوندس لیگا و چند لیگ دیگر بازی کنید و پیشنهاد تک نفره آن تقریباً مشابه آنچه در سه سال پیش ارائه شده بود نیست. اما همه اینها با زحمت به پشت ذهن شما می رود هنگامی که بین آن خطوط سفید قدم بگذارید و به سادگی بازی زیبایی را شروع کنید.

5

5

مزایا

  • موسیقی متن عالی
  • گرافیک سطح بالا
  • گیم پلی سرگرم کننده و عالی
  • مکانیک نرم گیم پلی و کنترل بازی
  • موسیقی متن خوب
معایب

  • باگ های ریز در هوش مصنوعی
  • عدم توجه به بخش داستانی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 6.5
موسیقی - 8

7.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …