خانه / Reviews / نقد و بررسی Jet Kave Adventure

نقد و بررسی Jet Kave Adventure

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Jet Kave Adventure رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط شرکت 7Levels طراحی و منتشر شده است. این بازی به صورت انحصاری برای پلتفرم Nintendo Switch عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Jet Kave Adventure می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در بازی Jet Kave Adventure داستان پیرامون شخصیتی به نام Kave است که یک غارنورد تبعیدی است که قبلاً رئیس قبیله خود بود اما به دلیل دلایلی تبعید شده است. دقیقاً همانطور که او به طور غیر منتظره از روستای خود بیرون می رود ، یک سفینه بیگانه در یک صخره در نزدیکی سقوط می کند. یک بیگانه ظهور می کند و با درک اینکه برای سوختن کشتی شکسته شده خود به یک نیروی برق جدید احتیاج دارد ، از یک jetpack برای پرواز به سمت آتشفشان جزیره به امید حذف منبع انرژی خود استفاده می کند. که جزیره را نابود خواهد کرد. با کاوش در جیپک یدکی ، Kave تصمیم می گیرد آن را قرض بگیرد و راهی برای یافتن مهاجمان کند ، یک ضربه سریع در تکه های بیگانگان به او بدهد و جزیره را نجات دهد در ابتدا این موضوع راجع به آن است تا زمانی که در اولین بازی jetpack فوق الذکر را کشف کنید. پس از دریافت این ، شما دو حرکت جدید را بدست می آورید که به شکل بستر ahem برای اکثر Shenanigans platforming که در بازی با آنها روبرو هستید ، شکل می گیرد.

در بازی Jet Kave Adventure اولین مورد از این توانایی های جدید یک مکانیک شناور مستقیم است. با فشار دادن دوباره دکمه پرش در هوای میانه می توانید از jetpack برای تقویت مفیدی استفاده کنید که شما را در هوا نگه می دارد و شما را کمی به سمت بالا سوار می کند تا اینکه خاتمه یابد. سوخت jetpack شما فقط چند ثانیه طول می کشد ، اما این به شما کمک می کند تا به سکوهایی برسید که در غیر این صورت خیلی زیاد یا دور هستند و به محض برخورد دوباره به زمین ، تقریباً فوراً دوباره پر می شود. این امر به طور طبیعی می تواند دوباره مقایسه Donkey Kong Country Return را با آنچه در آن با جیپک دییدی در آن ایجاد شده ، به ارمغان بیاورد ، اما کاملاً قدرتمندتر اینجاست و واقعاً یکسان نیست.

در گیم پلی بازی Jet Kave Adventure تعداد 36 مرحله جاب وجود دارد که به چهار دنیای مضمون تقسیم شده اند و به اندازه کافی خوب طراحی شده است تا از این مجموعه کوچک توانایی ها در اختیار شما باشد ، هرچند با ورود به نیمه دوم بازی ، شروع می کنید. تنوع اضافی با مجموعه ای از بخش های تعقیب اضافه می شود – جایی که شما توسط نوعی دایناسور ، ببر یا روبات دنبال می شوید و باید برای جلوگیری از منقرض شدن حرکت خود را ادامه دهید و همچنین بخش های پرواز گاه به گاه و هواپیمای بدون سرنشین را قطع کنید. جایی که jetpack شما توربوشارژ می شود و شما دائماً به سمت بالا منفجر می شوید ، در این راه از آوار جلوگیری می کنید.

گیم پلی بازی Jet Kave Adventure با میزان سلامتی بسیار سخاوتمندانه ای  ارائه شده است. در ابتدا یک نوار انرژی با سه قلب به شما داده می شود (به این معنی که می توانید قبل از مرگ دو ضربه بزنید) و هر بار که از یک بازرسی عبور می کنید ، این موارد بازسازی می شوند. اگر نمی توانید تا آن زمان دوام بیاورید ، می توانید مواد غذایی را نیز در انبار خود نگه دارید و هر زمان که می توانید یک ثانیه رایگان را ذخیره نکنید می توانید دکمه A را بزنید تا یکی از آنها متوقف شود و آن را بخورید و یک قلب را بازیابی کنید از این گذشته ، با جمع آوری بذر در هر مرحله می توانید به فروشگاه بازی دسترسی داشته باشید (از جمله موارد دیگر) تعداد قلب و تعداد کالاهای غذایی که می توانید ذخیره کنید. در زمان به روزرسانی کامل ، می توانید بیشتر بازی را با سهولت شخم بزنید ، تنها چند مرحله آخر مرگ گاه به گاه را ارائه می دهید.

در گیم پلی بازی Jet Kave Adventure اگر به دنبال چالش بیشتر هستید ، در هر مرحله سه هدف جایزه نیز برای شما حاصل می شود ، در صورت تمایل: مرحله را در زمان معینی ضرب کنید (لذت بخش ترین اهداف برای تلاش) ، تعداد مشخصی را جمع کنید بذرها را بزنید و بدون آسیب رساندن به صحنه انگیزه گسترده ای برای انجام این کار وجود ندارد ، اما اگر به اندازه کافی 2-3 ساعت راضی نباشید ، اگر یک فن platformer با تجربه هستید ، به ضرب و شتم این بازی ، شما را مجبور به ضرب و شتم بازی می کند.

داستان Jet Kave Adventure کاملاً محتوا و جذاب است و حتی معرفی یک دوست pterodactyl که شما را برای چند مرحله دنبال می کند (اما کاری انجام نمی دهد) پس از خداحافظی خود می گوید – فقط برای اجتناب ناپذیری بعداً در ساعت نیاز شما ظاهر می شود – کارهای زیادی می کند. شما درگیر آن هستید نبردهای رئیس هرگز خیلی سخت و دشوار نیستند ، اما از طرف طاقت فرسایی بسیار طولانی هستند ، بنابراین آنها کمی ناراحت کننده هستند که وقتی قبل از زدن یک ضربه نهایی می میرید ، و باید از نو دوباره بازی کنید. بازی جذاب Jet Kave Adventure  آنچه انجام می دهد ارائه یک platformer 2.5D با استدلال مناسب است که شما را برای چند ساعت سرگرم می کند. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران بازی های نقش آفرینی و اکشن پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
  • داستان جذاب
  • طراحی بصری زیبا
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7.5
موسیقی - 6

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …