خانه / Reviews / نقد و بررسی Bus Simulator

نقد و بررسی Bus Simulator

امرزو سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Bus Simulator رفتیم. این بازی در سبک بازی های شبیه سازی وسایل نقلیه قرار دارد. این عنوان توسط stillalive studios طراحی و توسط شرکت astragon نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PC, PlayStation 4 و Xbox One نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Bus Simulator می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

گیم پلی بازی Bus Simulator پس از یک آموزش کوتاه شما می توانید به برنامه ریزی مسیرها بپردازید سپس اجیر کردن رانندگان ، سفارشی سازی کردن اتوبوس های خود و … هستند. در اینجا چیزهای زیادی برای ارائه وجود دارد که اهدافی به شما کمک می کند پیشرفت کنید ، اما می توانید آن را نیز آزاد کنید. من فهمیدم که سیستم منو کمی باهوش است. همانطور که من برای ماوس و صفحه کلید طراحی کردم ، به راحتی می توان دکمه ها را اشتباه گرفت و به طور تصادفی یک مسیر برنامه ریزی شده را حذف کرد یا هدف خود را از بین برد. با توجه به میزان گزینه های ارائه شده به شما ، این یک واقعیت تأسف آور است که عوارض ایجاد می شود.

در گیم پلی بازی Bus Simulator  رانندگی در مورد شهر بطور شگفت آور بی دردسر است. ولی یک بار دیگر ، تعداد زیاد گزینه های در دسترس شما منجر به یک منحنی یادگیری عظیم می شود ، در حالی که می توانید با استفاده از اسب بخار میانبرهایی که به هر دکمه ممکن روی پد ترسیم شده است دست پیدا کنید. در تمام انصاف توسعه دهندگان تمرکز بسیار روی طراحی بصری برای کارکردهای اصلی انجام داده است.

گیم پلی بازی Bus Simulator با دنیایی پر جنب و جوش و متقاعد کننده که در آن بتوانید اتوبوس خود را رانندگی کنید ، به جای محیطهای ترسناک و مورب که در اینجا نمایش داده می شود ، بسیار بهبود یافته است. موسیقی و جلوه های صوتی عالی هستند ، با این که طنز ترسناک برنامه نویسان در هنگام گپ زدن هنگام رانندگی با شما ابراز می کند.

به طور کلی بازی Bus Simulator به شکلی کاملاً مستقیمی برای کسانی که می خواهند یک شبیه سازی رانندگی جذاب و معقول داشته باشند انجام می شود و در این حالت ، آن را ارائه می دهد. اگر می توانید از گرافیک های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، مسافران یکسان و کنترل های دست و پا گیر و در عین حال پیچیده غافل شوید ، تجربه شبیه سازی به احتمال زیاد بسیار رضایت بخش خواهد بود. هرچه فکر می کنم رانندگی اتوبوس واقعی باشد ، کاملاً وحشتناک ، پیچیده و کاملاً وحشتناک است.

در گیم پلی بازی Bus Simulator هنگام رانندگی شما دقیقاً مثل راننده اتوبوس واقعی باید از آینه ها و هر ابزار دیگری که در اختیار شماست استفاده کنید. در گوشه های بالای صفحه در نمای اول شخص آینه های جانبی شما قرار خواهد گرفت که هنگام دور گرفتن در پیچ های تند باید آنها را تماشا کنید.

با وجود بسیاری از مشکلات که بازی Bus Simulator دارد هنوز یک بازی جالب و شگفت آور است که باید بازی کند. میزان مشخصی از آرامش در تنظیم مسیرها وجود دارد ، خواه خود شما یا آنهایی که با اهداف شغلی خود را دستور می دهند و فقط در مسیر رانندگی برداشتن مسافرها را راهنمایی کنید. شخصی سازی پیشنهادی به معنای آن است که شما می توانید بازی را با سلیقه های خاص خود نیز تنظیم کنید ، بنابراین علاقه مندان به شبیه سازی می توانند هر قطره واقع گرایی را از تجربه خارج کنند.

در گیم پلی بازی Bus Simulator برای اینکه بتوانید به دکمه های ریز روی داش اشاره کنید ، اما حتی هنگام حرکت در عرض کنسول خسته کننده هستید. در بعضی مواقع شما نیز می توانید در آن راه بروید ، و اتوبوس خود را مرتب کنید یا بلیط مسافران را چک کنید ، اما من مطمئن هستم تا وقتی آواتار شما چرخش کامل را انجام می دهد ، شرکت اتوبوسرانی شما از کار خارج خواهد شد.

در بازی Bus Simulator عمل راهنمایی و رانندگی در مورد شهر آرامش بخش است ، برنامه ریزی مسیرها و آشنایی با آنها بسیار جالب و سرگرم کننده است و مدیریت عقب کار می تواند بسیار ژرف باشد. این بازی جذاب را به دوستداران سبک بازی های شبیه سازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری زیبا و ساده
معایب

  • عدم روایت داستانی
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • موسیقی متن ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …