خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Checkers for Kids

نقد و بررسی بازی Checkers for Kids

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Checkers for Kids می باشد که یک بازی مربوط به کودکان است و اگر دوست دارید این بازی را برای یک کودک در زندگی تان بخرید و یا این که این بازی را برای فرزند خودتان خریداری کنید، احتمالا انتخاب خوبی نکرده اید ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی خیلی ضعیف Checkers for Kids یک سری ویژگی های خوبی هم دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Checkers for Kids را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Checkers for Kids آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Checkers for Kids خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Checkers for Kids همان طور که حدس می زنید درست مانند اکثر بازی هایی که برای کودکان طراحی می شود، داستان خیلی خاصی پشت سر گرافیک های بسیار زیبا ندارد. بازی Checkers for Kids به طور کلی به شما اجازه می دهد که به بچه هایتان بازی چکر را یاد بدهید که یک بازی تقریبا ریاضیاتی خارجی است و به طور کلی هم بازی سختی نمی باشد و ما فکر می کنیم که بازی Checkers for Kids در حقیقت یک بازی غیرضروری است چون بازی چکر خیلی ساده است و اصلا نیاز به یک نسخه ویدئویی هم ندارد! ما به داستان بازی Checkers for Kids نمره خوبی نمی دهیم. 

گرافیک بازی Checkers for Kids یک گرافیک خیلی زیبا و جذاب می باشد. مطمئنا بازی Checkers for Kids هر چقدر که داستان ضعیفی داشته باشد، مطمئنا در جذب کردن چشم بچه ها شکست نخورده است و به خوبی توانسته که گرافیک خوبی را ارائه دهد. گرافیک بازی Checkers for Kids از ما نمره خوبی می گیرد. مورد بعدی موسیقی بازی Checkers for Kids می باشد که موسیقی شاد و خوبی است اما خیلی هم عالی نیست و ما کلا یک نمره متوسط رو به بالا به موسیقی بازی Checkers for Kids می دهیم.

 گیم پلی بازی Checkers for Kids  بخش بعدی نقد و بررسی مان و آخرین بخش نقد و بررسی مان هم می باشد. بهتر است بگوییم که این بازی باگ های خیلی کمی دارد و از این لحاظ خوب است، اما همان طور که گفتیم، بازی Checkers for Kids خودش یک بازی خیلی راحت است و مسلما بازی ویدئویی اش هم خیلی سخت نخواهد بود. گیم پلی بازی Checkers for Kids  خیلی ساده است و مکانیک خوبی ندارد و به همین دلیل ما به آن نمره خوبی نمی دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Checkers for Kids رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Checkers for Kids را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Checkers for Kids یک بازی خیلی ضعیف می باشد ولی چند بخش خوب هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این بخش های خوب جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Checkers for Kids را به شما توصیه کنیم و حتی این بخش های خوب ولی کوچک را ما حتی جزو نقاظ قوت بازی Checkers for Kids حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Checkers for Kids احتمالا برای شما که اصلا و برای کودکانتان هم جذاب و آموزنده نخواهد بود و به طور کلی ما بازی Checkers for Kids را به شما توصیه نمی کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Checkers for Kids برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Checkers for Kids تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Checkers for Kids کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Checkers for Kids

5

مزایا

  • گرافیک زیبا و چشم نواز
معایب

  • گیم پلی ساده و ضعیف
  • نداشتن داستان

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 4
داستان - 2
موسیقی - 4.5

5.1

User Rating: Be the first one !