خانه / Reviews / نقد و بررسی ?WHAT THE GOLF

نقد و بررسی ?WHAT THE GOLF

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی بسیار جالب ?WHAT THE GOLF در خدمت شما عزیزان هستیم پس در ادامه ی مطالب با ما همراه باشید.

این بازی در تاریخ 19  ستامبر 2019 به دست شرکت Triband برنامه نویسی شد و سپس به دست شرکت های Triband و The Label وارد بازار شد و مورد استقبال خوبی قرار گرفت ، هم چنین جالب است بدانید که این بازی از طرف منتقدین بسیار امتیازات خوبی دریافت کرده است و توانسته است تا نامزد جوایزی مانند The Game Award for Best Mobile Game و BAFTA Games Award for EE Mobile Game of the Year شود  این بازی هم اکنون برای پلتفرم Nntendo Switch و PC و سیستم عامل های Linux ، IOS و MAC OS در دسترس و قابل خریداری است  و تا کنون خبری مبنی به این که آیا این شرکت ها قصد دارند تا این بازی را برای دیگر پلتفرم ها منتشر کنند و یا نه در دسترس نیست. خب حالا بریم ببینیم این بازی چطوریه.

خب اول از همه باید به شما بگم که این بازی بر خلاف چیزی که تصور می کنید درست شده است یعنی دقیقا مثل اسمش گلف نیست ، البته نه به شکلی که در بازی چیزی به نام گلف وجود نداشته باشد ، بلکه شما قرار است گلفی بازی کنید که مثل آن را در هیچ جای دنیا ندیده اید و اینگونه که مشخص است قرار است یک تجربه ی کاملا متفاوت را با این بازی داشته باشید.

متاسفانه بازی داستانی ندارد که دست شما را بگیرد و لحطه به لحطه شما را هیجان زده کند اما به جای تمامی این ها گیم پلیی دارد که به جرات می گویم که توانسته این بازی را به یکی از بهترین بازی های Nintendo switch  تبدبل کند . بازی گیم پلی به شدت خنده دار و کمدی است و به راحتی لبخند را به روی لبان بازی کنان و تماشاگر می آورد که تمامی این ها به فکر سازندگان و طراحان باز می گردد. بازی با سطحی بسیار ابتدایی و آسان شروع می شود به این گونه که دکمه ای را در بازی نگه می دارید و چوبی که در دست دارید را در زاویه ای مناسب تنظیم کنید و با یک ضربه ی درست توپ را به سمت هدف و یا سوراخی که وجود دارد بی اندازید هما همه ی گیم پلی بازی در این خلاصه نمی شود.

چرا که هر دفعه شرایط هدف تغییر می کند و عجیب تر می شود و شما باید هر سری متفاوت به یری قبل عمل کنید و گاهی این شرایط بازی را به یک بازی معمایی و پازلی تبدیل می کند و شما بایدبرای این که توپ را داخل سوراخ بی اندازید حسابی باید فکر کنید تا ببینید چکار کنید تا تمامی توپ ها را به خوبی به داخل سوراخ ها بی اندازید.

از لحاظ گرافیک می توانم بگویم بازی ?WHAT THE GOLF مینی مال ترین بازی بود که من تا کنون تجربه کردم و با توجه به این که مراحل و تصاویر جزئیات زیادی ندارند با این حال بسیار زیبا و خوب طراحی شده اند چشم شما در بازی فقط هدف را می بیند ، تصاویر در گیم لی بازی زیاد تغییر نمی کنند و متاسفانه این مورد ممکن است کمی خسته کننده باشد ، اما با وجود تمامی این چیز ها من از گرافیک و طراحی تصاویر راضی بودم و در طول بازی از دیدن آن ها لذت می بردم.

طراحان و سازندگان بازی در قسمت موسیقی حوصله ی زیادی خرج نکرده اند و همه چیز خیلی ساده است موسیقی ها تکراری است و به زودی برای شما خسته کننده می شود ، افکت های صوتی بیشتر از 3 و یا 4 تا نیستند و دائما همان ها تکرار می شوند و شما در بازی متوجه میشوید چه حرکتی چه صدایی را به دنبال دارد ممکن است تمامی این موارد باعث شود بازی کمی شما را نا امید کند اما به من اعتماد کنید که گیم پلی این بازی شما را دلبسته و امیدوار می کند.

ممنون که در این نقد و بررسی با ما همراه بودید.

5

5

مزایا

  • ایده و گیم پلی بسیار خنده دار است
  • گیم پلی بسیار جذاب است
  • گرافیک مینیمال و زیبا
معایب

  • موسیقی تکراری است

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 9.5
داستان - 7.5
موسیقی - 7

8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …