خانه / Reviews / نقد و بررسی Agatha Christie: The ABC Murders

نقد و بررسی Agatha Christie: The ABC Murders

بازی Agatha Christie: The ABC Murders عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های ماجراجویی و اکشن سوم شخص است که توسط تیم های توسعه Artefacts Studio, Tower Five طراحی و برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Android ،Xbox One, Microsoft Windows منتشر شده است در ادامه می توانید با نقد و بررسی این بازی از تیم نقد و بررسی تخصصی بازی های رایانه ای (IRGReview) همراه باشید.

بازی Agatha Christie: The ABC Murders اقتباسی از یکی از کتاب های کریستی است که توسعه دهنده بازی به خوبی هرچه تمام از ان در بازی استفاده کرده است. این بازی جذاب به صورت رمان و بصری و به صورت ماجراجویی اشاره و کلیک ارائه شده است. احساس موفقیت برای انجام کامل یک معما یا حل یک رمز و راز در این بازی قوی است ، زیرا معماها اغلب کاملاً چالش برانگیز هستند و از اینکه بازیکن می خواهد آنها را خودش رقم بزند بسیار لذت بخش و سرگرم کننده است. در این بازی جذاب به عنوان کارآگاه معروف و محبوب پوآرئ شخصیت پردازی می کنید که باید از رمز و راز های قتل ها و جرم های مختلف پرده بردارد.

به طور کلی بازی Agatha Christie: The ABC Murders ساختار و نحوه طراحی آن و مکانیزم های گیم پلی شبیه به بازی های Sherlock Holmes و یا Murdered: Soul Suspect بنطر می رسد. در گیم پلی بازی بازیکنان باید به بررسی صحنه های جرم برای یافتن سرنخ ها ، صحبت با شاهدان برای به دست آوردن سرنخ ها بپردازند و کارهایی را انجام دهند که شما از یک کارآگاه درجه یک مانند پوآرو انتظار دارید. بعد از اینکه بازیکن  به اندازه کافی سرنخ جمع کرد ، معماهای منطقی بازی را حل کنند تا بفهمند چه چیزی در پشت پرده داستان بازی اتفاق افتاده است.

در گیم پلی بازی Agatha Christie: The ABC Murders معماها بسیار هوشمندانه طراحی شده اند و برای فهمیدن آنها به کمی فکر و هوش مناسب احتیاج است. در بازی شما اشیا را برای پیدا کردن محفظه های مخفی بررسی می کنید و سعی می کنید آیتم های قفل شده را باز کنید. متأسفانه در بازی سیستم راهنمایی و کمک به بازیکن وجود ندارد بنابراین اگر در یک معمای خاص گیر بیفتید ، باید نهایت تلاش خود را برای حل آن پیش بگیرید.

در طول گیم پلی بازی Agatha Christie: The ABC Murders قادر خواهید بود شخصیت ها را از فاصله دور مشاهده کرده و احساس آنها را فقط با یک نگاه تشخیص دهید. سرانجام اینها سرنخ های مهمی هستند ، و تماشای واکنش مردم ارزش زیادی دارد. در بازی می توانید به بخش های مختلف صحنه جرم رفته و همه عناصر خاص را برای رسیدن به پاسخ و پیدا کردن یک سرنخ جستجو و بررسی کنید.

در گیم پلی بازی Agatha Christie: The ABC Murders مهمترین و چالش برانگیزترین بخش بازی پیدا کردن اسرار یگ پرونده است. در بازی شما به عنوان کارآگاه پوآرو به دنبال سرنخ هایی می گردید ، شاهدان را زیر سوال می برید و مشاهده می کنید و سرنخ های مختلفی را که جمع اوری کرده اید ، بررسی می کنید و در نهایت پرونده را حل می کنید.

در بازی Agatha Christie: The ABC Murders شخصیت ها با سرعتی آرام و سرسام آور حرکت می کنند که کمی عجیب و آزار دهنده است. سبک هنری و طراحی بازی در گذشته ریشه دارد ، با رنگ ها و طرح هایی که به نظر می رسد به طور مناسب و جذاب به صورت کلاسیک ارائه شده اند. متاسفانه در زمینه طراحی بصری برخی انیمیشن های بازی نیز دچار نقص هایی است که حرکت کاراکتر های بازی را در هنگام مکالمات و راه رفتن ، نشان نمی دهد.

در بازی Agatha Christie: The ABC Murders یکی از برجسته ترین نکات آن این است که شخصیت پوآرو به صورت کامل همه صداگذاری شده است. این بازی همچنین نیز سبک طراحی و جلوه های گرافیکی فوق العاده ای دارد که جذابیت بیشتری به این بازی بخشیده است. ظاهر این بازی شبیه به کارتون های انیمیشنی است اما با جزئیات بسیاری که آن را از یک انیمیشن متمایز می کند. این طراحی جذاب باعث می شود که توجه بازیکن به اطراف هر منطقه سرگرم کننده باشد ، زیرا همه آنها خارق العاده به نظر می رسند.

بازی Agatha Christie: The ABC Murders دارای داستان بسیار جذاب و سرگرم کننده ای است اما از کوتاهی رنج می برد. اگر به هیچ یک از پازل های بازی اکتفا نکنید ، بازی کمتر از پنج ساعت طول می کشد. متاسفانه توسعه دهندگان بازی در زمینه داستان پردازی عملکرد خوبی نداشته اند و این بازی را بسیار کوتاه ساخته اند. در عوض ، این بازی دارای یک سفر جذاب و سرگرم کننده است که تجربه آن بسیار مهیج و لذت بخش است.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
  • طراحی بصری و گرافیک خوب
  • داستان عالی
معایب

  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • کوتاه بودن ساعات گیم پلی بازی
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7
داستان - 8.5
موسیقی - 7

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Running Fable

مطمئنا شما نیز تا به حال داستان معروف لاک پشت و خرگوش را شنیده اید …