خانه / Reviews / نقد و بررسی Those Who Remain

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف تیم نقد و بررسی IRG Review بپردازیم.

یک بازی در سبکی خاص که حرف های زیادی برای گفتن دارد. این بازی قادر است تا با نحوه روایت خلاقانه خودش از یک اتفاق غیر واقعی شما را غافلگیر سازد. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا این عنوان را زیر ذره بین خود ببریم.

در حقیقت بازی Those Who Remain که در ژانر بازی های ماجراجویی قرار می گیرد ، روایت گر یک داستان کاملا پیچیده و البته پر از ابهام و تردید می باشد. داستان این بازی از این قرار است که بطور ناگهانی در یک شهر تعداد افراد زیادی ناپدید می شوند. این در حالی است که هر لحظه شهر تاریک و تاریک تر می شود. با این تفاسیر قطعا شما آگاه هستید که حالا وارد یک دنیای پر رمز و راز خواهید شد. حالا در شهر تعداد افراد کمی باقی مانده اند که یکی از آن ها شما هستید. شما باید هم راهی برای نجات خودتان پیدا کنید و هم از این که چه اتفاقی در حال رخ دادن است ، آگاه شوید.

یکی از جذاب ترین المان های موجود در این بازی که به چشم می آید ، صحنه هایی است که از تاریکی برای ما بوجود آمده است. در واقع شما به عنوان کسی که قرار است وارد دنیای این بازی شوید ، به لطف تصویر سازی عالی و خوب گروه سازنده ، به خوبی با بازی همراه خواهید شد. تاریکی در این بازی به خوبی شبیه سازی شده است و حالا وقت آن است که شما در دنیای این بازی ماجراجویی خودتان را شروع کنید. جهانی که البته شما به عنوان یک کاربر در این بازی با آن روبرو هستید ، یک جهان ترسناک به حساب می آید. جایی که ترس و التهاب شما به بالاترین حد خودش خواهد رسید.

نقطه قوتی که در این بازی مشهود می باشد ، موسیقی بازی است. موسیقی در واقع یک شاهکار به حساب می آید. انتخاب بسیار صحیح از موسیقی در این بازی باعث شده تا حالا شما بیش از هر زمانی با این بازی ارتباط برقرار نمایید. صدا گذاری بسیار عالی برای کاراکتر ها دیگر نکته مثبتی است که در خصوص موسیقی این بازی می توان به آن اشاره کرد. صدا گذاری در این بازی به گونه ای است که صدا شخصیت ها کاملا واضح هستند و حتی بنظر می رسد که خالقان این اثر از صداهایی استفاده کرده اند که خیلی به حس و حال بازی نزدیک می باشند.

در حین انجام این بازی شما تقریبا باید همه چیز را مورد بررسی قرار بدهید. شما هر قدمی که در این بازی بر می دارید باید با نظارت دقیق اطرافتان صورت بگیرد. شما باید با دقت بالایی در این بازی جلو بروید. راز موفقیت شما و پیدا کردن اسرار این بازی نیز دقیقا همین مورد می باشد. این که شما بتوانید سر نخ های لازم جهت نجات دادن خود را پیدا کنید ، کاملا به خود شما بستگی خواهد داشت. شما همچنین با پیش روی در این بازی کم کم داستان و قصه بازی را درک خواهید کرد و پس از آن انجام این بازی برای شما جذاب و جذاب تر خواهد شد.

گاهی اوقات در برخی از قسمت های این بازی ما شاهد بالا رفتن ابهامات برای کاربر خواهیم بود. این موضوع به هیچ عنوان یک نکته بد به حساب نمی آید. در واقع با بالا رفتن ابهامات بازی پیچیده تر می شود و قطعا این پیچیدگی شما را بیشتر از هر زمانی درگیر خودش خواهد کرد. با توجه به این موضوع ، پس باید متوجه باشید که به هیچ وجه با یک بازی ساده و پیش پا افتاده مواجه نخواهید بود.3

در خصوص گیم پلی این بازی نیز باید بگوییم که نوع ساختار بازی به گونه ای است که شما در کل روند بازی در حال کاوش کردن خواهید بود. شاید این که شما در این بازی در بیشتر اوقات تنها هستید و هیچ گفتگویی میان شما و شخصیت ها اتفاق نمی افتد ، شما را خسته و ناراحت کند. اما خب آن چه در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ، این است که اختیارات شما کامل و مناسب می باشد. اما باز هم در خصوص همین مورد هم لازم بذکر است که آزادی شما در نحوه پیشبرد بازی کاملا محدود و تحت یک چارچوب مشخص می باشد.

لازم است که مجدد به این نکته اشاره داشته باشیم که این بازی ترس و دلهره را قطعا در شما زنده خواهد کرد. شما در این بازی اتفاقات ترسناکی را تجربه خواهید کرد که ممکن است گاها برای افرادی مناسب نباشند. در نتیجه اگر قرار است این بازی را تجربه کنید ، پس باید بخاطر داشته باشید که با یک بازی ماجراجویانه که با چاشنی اتفاقات ترسناک همراه می باشد ، مواجه شده اید.

اما برای جمع بندی این مطلب در یک پاراگراف باید عملکرد کلی گروه سازنده را موفق بدانیم. همانطور که گفته شد ، تصویر سازی و خلق فضا در این بازی با دقت بالایی انجام گرفته است. به حدی شما واقعا فکر می کنید در یک دنیای واقعی قرار گرفته اید. موسیقی بازی نیز همانطور که گفته شد ، فوق العاده عالی انتخاب شده و با صدا گذاری عالی بهتر نیز گردیده است. داستان بازی نیز به نوبه خود جذاب و جدید به حساب می آید. در نتیجه باید آگاه باشیم که قرار است با ورود به این بازی یک بازی تماما ماجراجویانه را تجربه کنیم. تجربه این بازی ، قطعا برای علاقه مندان به بازی های ماجراجویی و ترسناک دلنشین و خاطره انگیز خواهد شد.

5

5

مزایا

  • تصویر سازی فوق العاده زیبا
  • موسیقی متن بی نظیر و عالی
  • بهره مندی از داستان جذاب و مهیج
معایب

  • آهسته بودن روند بازی
  • مشاهده برخی از ایرادات فنی در گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 8
داستان - 8
موسیقی - 9.5

8.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …