خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Thomas Was Alone

نقد و بررسی بازی Thomas Was Alone

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Thomas Was Alone می باشد که یک بازی خیلی فوق العاده و جالب است که به نظر ما می تواند بهترین انتخاب برای یک بعد از ظهر پاییزی تاریک و بارانی باشد. ما از همین الان بازی Thomas Was Alone را به شما توصیه می کنیم چون یک بازی خارق العاده است ولی البته نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Thomas Was Alone یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Thomas Was Alone را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Thomas Was Alone آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Thomas Was Alone خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Thomas Was Alone داستان احساسی و زیبایی دارد که تم اصلی آن مربوط به دوستی و تعهد می باشد. این بازی که توسط یک برنامه نویس مستقل ساخته شده، به طور کلی یک بازی مینیمالیست است و شما در آن به عنوان یک چهار ضلعی بازی می کنید که باید بقیه چهار ضلعی ها را هدایت کنید تا همه تان با هم بتوانید از جایی که در آن گیر افتاده اید خارج شوید. داستان بازی Thomas Was Alone واقعا فوق العاده است و از ما نمره خوبی می گیرد.

گرافیک بازی Thomas Was Alone به همه ما نشان می دهد که همیشه سادگی باعث ضعیف بودن کار نمی شود. در این بازی همه چیز از مربع ها و مستطیل ها با رنگ های مختلف و سایه ها تشکیل شده است و با این حال بازی Thomas Was Alone از لحاظ بصری فوق العاده است و از ما نمره خوبی می گیرد. هم چنین موسیقی بازی Thomas Was Alone هم یک موسیقی آرام و حتی تا حدودی غمگین و احساسی است و به همین دلیل ما به موسیقی بازی Thomas Was Alone هم نمره خوبی می دهیم.

گیم پلی بازی Thomas Was Alone خیلی ساده است. شما در هر پلت فرم فقط با شکل های خاصی می توانید رد شوید که این شکل را باید با استفاده از ترکیب چهار ضلعی ها – که دوستانتان هستند و همراه خودتان داریدشان – بسازید و رد شوید. بازی Thomas Was Alone باگ های کمی دارد و علاوه بر این هم مکانیک ها و کنترل های بازی Thomas Was Alone خیلی نرم و روان و خوب طراحی شده اند و مطمئنا در بازی Thomas Was Alone حوصله تان سر نخواهد رفت و ما هم به گیم پلی بازی Thomas Was Alone نمره خوبی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Thomas Was Alone رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Thomas Was Alone را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Thomas Was Alone تقریبا از همه لحاظ یک بازی فوق العاده است و حدودا هیچ ایراد خاصی بجز باگ های جزئی که اگر خوش شانس باشید و به آن ها در طول مسیر بازی کردنتان بر نخورید اصلا هم مهم نیستند ندارد و ما فکر می کنیم می تواند یک تجربه فوق العاده را برای شما فراهم کند و بازی Thomas Was Alone قطعا ارزش همه جایزه هایی که تا الان گرفته است را دارد و به نظر ما بازی Thomas Was Alone قطعا برای شما مناسب است و به طور کلی ما بازی Thomas Was Alone را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Thomas Was Alone برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Thomas Was Alone تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Thomas Was Alone کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Thomas Was Alone

5

مزایا

  • گیم پلی خیلی فوق العاده و حرفه ای
  • موسیقی خوب و مناسب
  • داستان احساسی و زیبا
  • گرافیک ساده ولی جالب
معایب

  • ندارد!

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

10

User Rating: Be the first one !