خانه / Reviews / نقد و بررسی Apple Slash

نقد و بررسی Apple Slash

برخی فکر می کنند که بازی های ایندی صرفا تجربه های درجه سومی هستند که صرفا توسط سازندگان بی تجربه ساخته شده اند تا اندک درآمدی داشته باشند. خب باید گفت که این بازی ها گاها بسیار با ارزش هستند و می توان گفت که بازی های مستقل گنجینه ای از بسیاری از بارب های بسیار خوبی می باشد که صرفا توسط گروه های کوچک ترس ساخته شده اند. با نقد و برسی یکی از جدید ترین بازی های ساخته شده به صورت ایندی همراه تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review باشید.

Apple slash  یک بازی جدید است که توسط استودیوی بازی سازی Agelvik  ساخته شده است و در حال حاضر برای پلتفورم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5, Xbox One به قیمت ۴ دلار عرضه شده است. بازی اثری مستقل می باشد و با تجربه ی بزرگی طرف نخواهید بود ولی باید برسی کرد و دید که عملکرد بازی چگونه بوده است. باید دید که عملکرد این بازی چگونه می باشد.

بازی از آن جایی شروع می شود که پسری در یک مرداب گم شده است و شما باید به دنبال او بگردید و او را نجات دهید. داستان بازی چیز پیچیده ای نیست و صرفا می توان آن را بهانه ای برای تجربه ی این اثر ژاپنی دانست. لذا از این بخش از بازی بدون سخت گیری خاصی عبور می کنیم. گیم پلی بازی به این صورت است که شما باید در محیط گشت و گذار کنید و به دنبال آیتم های مخفی بازی بگردید. یک سری پازل در بازی طراحی شده است که قابل قبول می باشد و می توان در بازی از آن ها لذت برد چرا که بسیار خوب در بازی جای گذاری شده اند و می توان از وجود آن ها در بازی لذت برد.

گیم پلی بازی به صورت مبارزه با شمشیر می باشد که شبیه به آثار هک اند اسلش از کار در آمده است و از آنجایی که بازی یک اثر ژاپنی می باشد ، شاهد المان های موجود در بازی های ساخته شده در این کشور هستیم که می توان به آیتم های جادویی و مدیریت آن ها اشاره کرد که از قضا در این بازی نیز به خوبی پیاده سازی شده اند و از آن ها راضی خواهید بود. در کل بازی در این بخش عملکرد خوبی داشته است. البته گیم پلی بازی بی نقص نیست و یک سری مشکلات در آن دیده می شود.بازی در بخش کنترل بسیار ضعیف و پر باگ عمل کرده است و می تواند آزار دهنده ظاهر شود.

آرت بازی بسیار جذاب می باشد به طوری که سه رنگ بیشتر در بازی دیده نمی شود و سازندگان نیز توانسته اند به کمک همین 3 رنگ ، تمامی احساسات بازی را به شما منتقل کنند. البته بهتر بود که کمی بر روی بخش فنی بازی وقت بیشتری گذاشته می شد چرا که این بخش در حال حاضر پر از ایرادات مختلف می باشد و آزار دهنده ظاهر شده است. موسیقی بازی فوق العاده است و در تمامی بخش های بازی شاهد آن هستیم که این بخش حتی به کمک گیم پلی بازی آمده است و باید سازندگان بازی را به خاطر خلق این بخش تحسین کرد.اگر از صداگذاری بازی نیز نگرانی دارید باید گفت که عملکرد این بخش از بازی نیز دست کمی از موسیقی ندارد و مانند اکثر بازی های ژآپنی با یک اثر هنری زیبا از نظر صوتی و تصویری همراه هستیم.

Apple Slash از آن بازی های ساده و مستقلی می باشد که باید به آن اعتماد کرد و در نتیجه با هزینه ی فقط 4 دلار کلی محتوای سرگرم کننده از آن دریافت کرد. بازی بی نقص نیست ولی توانسته است که گیمر ها را راضی نگه دارد و با وجود تجربه ی کوتاهی که ارائه م یدهد شما را در این مدت حسابی جذب خود خواهد کرد و لذا پیشنهاد می کنیم که اگر از طرفداران بازی های هک اند اسلش هستید این اثر را نیز از دست ندهید. از این که با نقد و بررسی این بازی تا به این جای کار همراه وبسایت Irg review بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید و ما نیز توانسته باشیم به شما در آشنایی با این بازی راهنمایی رسانده باشیم.

 

5

5

مزایا

  • موسیقی فوق العاده
  • گیم پلی جذاب
معایب

  • مشکلات فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 5
موسیقی - 8

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Beyond a Steel Sky

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …