خانه / Reviews / نقد و بررسی Super Jumpy Ball

نقد و بررسی Super Jumpy Ball

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Super Jumpy Ball رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط  Casual Games طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های Android, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Super Jumpy Ball می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در بازی Super Jumpy Ball پنج حالت مختلف برای بازی وجود دارد. هر کدام شامل حرکت و غاط دادن توپ است. برخی از مراحل بازی شامل تله هستند و برخی از آنها بدون تله ها ارائه می شوند. مراحل بازی به صورت زیر تقسیم بندی می شوند.

مرحل اصلی بازی Super Jumpy Ball که به صورت تک نفره انجام می شوند. در این حالت استاندارد هدف رسیدن به پرچم است. هنگام حرکت به سمت پرچم قرمز در انتهای مرحله باید از برخورد با نیزه ها و تیغه های اره ای خودداری کنید. همچنین یک ستاره در یک قسمت تصادفی از مرحله برای جمع آوری وجود دارد. هیچ دلیلی برای جمع آوری آن نیست به طور کلی نیست و فقط یک چالش اضافی به مراحل اضافه می کند.

حالت بسکتبال بازی Super Jumpy Ball را می توان به صورت چند نفره انجام داد. دقیقاً همان طور که تصویر می کنید بنطر می رسد که در آن باید بسکتبال بازی کنید. یک هدف بسکتبالی به طور تصادفی در مناطق مختلف مرحله ظاهر می شود. شما باید توپ خود را به تور بزنید تا 2 امتیاز یا 3 امتیاز برای یک شوت بی عیب و نقص به دست بیاورید.

حالت بی پایان بازی Super Jumpy Ball به صورت چند نفره نیز انجام می شود در حالی که خوشه موانعی نظیر نیزه ها به سمت شما هجوم می آورند و شما باید از برج موانع صعود کنید و قبل از نیزه ها توپ شما را از بین ببرند و یا به آن برخورد کنند.

در حالت Spike Battle بازی Super Jumpy Ball هر توپ دارای نیزه ای است که به قسمت پایین وصل شده است. در این حالت بازیکن باید روی حریفان خود بپرد و به آنها یک ضربه بزند و یک امتیاز دریافت کند. بازیکن با کسب بیشترین امتیاز پس از 2 دقیقه برنده می شود.

در حالت دونده بی پایان بازی Super Jumpy Ball تا جایی که می توانید در حین دوری از تله هایی نظیر نیزه ها و تیغه های اره ای باید حرکت کنید و توپ را با خود حمل کنید. هر بار که یک پرچم را می گذرانید زمان بیشتری می توانید کسب می کنید. هنگامی که به یک نقطه خاص رسیدید جاذبه زمین از بین می رود و “BETA END” در سطح مشخص می شود. پس از آن شما سقوط می کنید و می توانید حرکت در محیط بازی را تا پایان وقت خود ادامه دهید.

بازی Super Jumpy Ball جذاب از حالت های سرگرم کننده ای برخوردار است که می توان برخی از آنها را به صورت چند نفره انجام داد که لحظات سرگرم کننده ای را برای بازیکنان می تواند ایجاد کند. بازی از لحاظ گرافیک دارای طراحی بصری نسبت ساده ای است و هریک از مراحل به طور کلی دارای طراحی متمایزی نسبت به یکدیگر هستندو متاسفانه بازی از لحاظ صدا در زمینه موسیقی متن عملکرد ضعیفی داشته است. این بازی جذاب را به دوستداران سبک بازی های پازلی و آرکید پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • امکان انجام آن به صورت چند نفره
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • قیمت نسبتا بالا
  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان بی سرو ته

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …