خانه / Reviews / نقد و بررسی Root Letter: Last Answer

نقد و بررسی Root Letter: Last Answer

امروز سراغ نقد و بررسی بازی میهج و جذاب Root Letter: Last Answer رفتیم. این بازی در سبک بازی های ماجراجویی قرار دارد. این بازی در توسط شرکت Kadokawa طراحی و توسط PQube نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation Vita, Android, iOS, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Root Letter: Last Answer می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Root Letter: Last Answer را می توان یک Remaster بازی از Root Letter دانست که جایگزین طراحی هنری فوق العاده زیبا از بازی اصلی با بازیگران واقعی و صحنه هایی از Shimane می شود. تا آنجا که من نگران هستم ، همین مشکل است. حال شایان ذکر است که شما می توانید در هر زمان به سبک اصلی هنر Root Letter برگردید ، و به نفع کنجکاوی ، شسته و رفته است که بتوانید به جلو و عقب بکشید تا ببینید که چگونه هنرمندان شیمانه را از طریق هنر اصلی خود تفسیر کردند.  به همین دلیل ، اگرچه من از طریق این بخش از این بررسی به طور کلی اهمیتی خواهم داشت ، نمره در پایین همان است که به Root Letter اصلی می رسد. آن بازی اصلی هنوز وجود دارد ، دست نخورده و به همان راحتی که همیشه توصیه می شود.

در داستات و روایت بازی Root Letter: Last Answer یکی از دلایلی که مردم عاشق دیدن نقاشی های مناظر هستند و نه فقط نمایشگاه عکاسی بلکه این است که تعبیر هنرمند از یک محیط، حتی وقتی به دنبال گرفتن هرچه بیشتر مملو از آن هستند. تأکیدات ظریف، و سبک فنی خود هنرمند ، به معنای این است که نقاشی یک دید انتزاعی و ایده آل از یک محیط است. به عنوان مثال هر یک از نقاشی های نیلوفر آبی مونه بسیار پر زرق و برق تر از نیلوفرهای عکس از عکس های گاه به گاه از آنها است. این به معنای این نیست که گرفتن عکسهای زیبا از محیط غیرممکن است و به عنوان کسی که علاقه اصلی به عکاسی به مناظر دارد. یک عکس از یک محیط و یک نقاشی از آن اهداف بسیار متفاوتی دارد و شما به راحتی نمی توانید یکی از دیگری را برش داده و انتظار داشته باشید که بقیه تجربه یکسان باشد. شما نمی توانید یک نمایشگاه Monet برگزار کنید، اما عکسی از نیلوفرهای آبی را که نقاشی باید در آن قرار داشته باشد قرار دهید و انتظار داشته باشید کسانی که در این نمایشگاه حضور دارند از این امر خوشحال شوند.

بازی Root Letter: Last Answer پیرامون Shimane ساخته شده است. هر محیط و مکان بازی با دقت توسط تیم هنری مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و سپس به طراحی ظاهری انیمه ای اختصاص یافت که با داستان و متن کلی بازی مطابقت داشت. در طراحی شخصیت پردزای بازی Root Letter: Last Answer توسعه دهندگان خوش شانس بوده اند که کارکتری را پیدا کنند که متناسب با قالب اولیه Root Letter باشد. طراحی شخصیت انیمیشن بیش از حد واقعی از Root Letter اصلی آن زیبایی و خلق و خوی را کاملاً ضبط کرد.

بازی Root Letter: Last Answer از لحاظ داستانی با ارائه جذابی روایت می شود که شرکت دیزنی را نشان می دهد که در یک راه بزرگ رانندگی می کند. از نظر ظاهری عنصد هنری استفاده شده در بازی واقع گرایی است و بیان نهایی توانایی هنری است. در بازی تمام طراحی هایی که به عنوان Remaster ارائه شده اند بسیار سطحی و غیرضروری احساس می شوند زیرا هیچ مشکلی با طراحی اصلی انیمه وجود ندارد.  بازی Root Letter: Last Answer دارای داستان زیبایی است که به خوبی ارائه شده است. توصیه می شود در تنظیمات بازی حالت عکس-واقع گرایی را خاموش کرده و از دیدن انیمه جذاب و خوش طراحی بازی را مشاهده کنید.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان جذاب
  • طراحی بصری زیبا
معایب

  • گرافیک سطح پایین
  • موسیقی متن ضعیف
  • مکانیک نه چندان خوب گیم پلی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7.5
موسیقی - 6

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …