خانه / Reviews / نقد و بررسی Strength of the Sword: ULTIMATE

نقد و بررسی Strength of the Sword: ULTIMATE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Strength of the Sword: ULTIMATE رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن قرار دارد. این بازی توسط شرکت Ivent Games طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows و Xbox عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Strength of the Sword: ULTIMATE می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Strength of the Sword: ULTIMATE یک عنوان سوم شخص به سبک بازی های RPG است. طراحی این بازی به نظر می رسد مانند Dark Souls فقط اکشن بیشتری را در بر داشته باشد با همان تمرکز بر روی مهارت های جذاب مبارازت و طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی قابل استفاده در هنگام دستیابی است که بسیار جذاب هستند.

بازی Strength of the Sword: ULTIMATE بسیار روان و گیم پلی ساده ای دارد. در حال حاضر یک لیست حرکت از منو در دسترس است و انتخاب ها روی صفحه نمایش ظاهر می شوند تا چیزی را برای اهداف اولیه در بازی برای بازیکن ارائه دهند. هرچند که آنها با دشمنانی که می جنگید یا وضعیتی که در آن قرار دارید ارتباطی ندارند، بنابراین علاوه بر ارائه اطلاعات استفاده چندانی ندارند.

بازی Strength of the Sword: ULTIMATE از لحاظ عملکرد فنی بسیار عالی طراحی شده است. شخصیت شما چابک و قدرتمند است و به شما این امکان را می دهد دشمنان خود را از پا در آورید. قدم گذاری در نادرست مجازات می شوند یک عملکرد اشتباه در گیم پلی و بد اجرا کردن نیروهای کاراکتر بازی در مقابل دشمنان زندگی او را به راحتی می توانند به اتمام به پایان برساند. با وجود مجموعه پایه شمشیر و سپر در بخش گیم پلی بازی گزینه هایی نیز در قبال آنها وجود دارد.

در گیم پلی بازی Strength of the Sword: ULTIMATE نحوه و روند آموزش مهارتهای کاراکتر بازی و مبارزات بسیار سریع انجام می شود در حالی که ممکن است طی یادگیری هریک از آنها به تعداد دفعات بسیاری شکست بخورید و مرگ را تجربه کنید. در جین یادگیری خواهید فهمید که از چه مواردی جلوگیری کنید و یا حتی چه زمانی بهتر است که پا به فرار بگذارید به طور کلی با انجام چند مرحله ابتدایی بازی قادر خواهید بود تمام موارد مورد نیاز را در گیم پلی بازی به دست بگیرید.

در بازی Strength of the Sword: ULTIMATE طراحی بصری دشمنان و محیط بازی بسیار خوب انجام شده است و از نظر شخصیت پردازی در رتبه خوبی قرار دارد به طوری که در بازی دشمنان متنوعی وجود دارند که هریک دارای ویژگی های منحصر به فرد و متمایزی نسبت به یکدیگر هستند. هریک از آنها دارای یک سبک گرافیکی جذابی و متمایزی نسبت به یکدیگر هستند.

در بخش درخت مهارتی بازی Strength of the Sword: ULTIMATE همچنین شخصیت اصلی بازی نیز تقریبا به روش های مختلفی قابل شخصی سازی است، شما می توانید او را با سلاح های جدید و انواع مختلف زره که برای باز کردن وجود دارند و قابل خرید در فروشگاه بازی هستند او را شخصی سازی کنید که این ویژگی جذاب به شما این امکان را می دهد تا شخصیت خود را متناسب با سبک بازی خود تغییر دهید. استفاده از زره های مختلف باعث تقویت نیرو های مختلفی از قبیل نیروی استقامت و میزان سلامتی او می شوند.

در گیم پلی بازی Strength of the Sword: ULTIMATE مناطق و محیط های ان بسیار جذاب طراحی شده اند و هیچ گاه تکراری بنظر نمی رسند همچنین آنها دشمنانی متنویع را در مقابل بازیکن قرار می دهند که باس فایت های بازی را نیز به پایان هریک از آنها باید اضافه کرد. بازی در ارائه و شروع داستانی خود عملکرد بسیار خوبی داشت و راضی کننده بود. روایت بازی اینگونه آغاز شد که شخصیت اصلی از آسمان نازل می شود و به دنبال سفر وی به اعماق جهنم همه چیز شروع به اتفاق افتادن می کند تا در نهایت به مبارزات آن می رسد.

به طور کلی بازی Strength of the Sword: ULTIMATE بسیار چالش برانگیز و دارای مبارزات سرگرم کننده و جذابی است. این بازی جذاب را به طرفداران سبک بازی های اکشن سوم شخص پیشنهاد می کنیم. از لحاظ تکمیل حالت داستان خیلی طولانی نیست زیرا در حالت کلی مراحل کمی در آن وجود دارد.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب
  • موسیقی متن خوب
  • طراحی بصری زیبا و پر جزئیات
معایب

  • گرافیک نه چندان خوب
  • صدا گذاری ضعیف
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …